Esileht Beebi ja mitmikud Laps hädaldab sööma hakates?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Laps hädaldab sööma hakates?

Postitas:
Kägu

Meie 2-kuune tütar on rpa laps. Sööma hakates tõmbab lutist mõned sõõmud ja siis laseb lahti ja hakkab heleda häälega veidi hädaldama/nutma. Mõne hetke pärast sööb edasi. Kas kellelgi on samamoodi olnud? Mis võib olla põhjus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Rainbow

RE: Laps hädaldab sööma hakates?

Vaatasin just Youtubest suurepärast videot naisest, kes mõistab beebide keelt:)

http://www.youtube.com/watch?v=Y1fsofmvz4g
Beebidel olevat 5 sõna:

1) nälg (toida mind!)
2) väsimus (aita-lase mul magama jääda)
3) mul on krooks sees, appi, aita mind
4) ebamugavus, näiteks külm või igav
5) gaasid ja muu säärane

NIi et kas gaasid või väike krooks sees või…:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täpselt sama vana lapsega sama asi. Sagedamini just õhtul, viimase söögikorraga. Vahel ka hommikuti.
Gaasimuret tal nagu otseselt pole aga vist seal kõhus toimub ikka midagi kui sööma hakkab. Ei saa aru ka täpselt.
Igasuguseid asju olen mõelnud, et mis see võiks olla. Kuskilt lugesin, et seda võib tekitada koolikud (mitte, et ma täpselt teaks, mis need on).

Tavaliselt ma siis ei topi rinda talle. Püsti õlal olles rahuneb tavaliselt maha ja luti tõmbab hea meelega. Siis kui ta uniseks jääb siis sutskan luti asemel tissi suhu. Loogika vastane on see, et kui on gaasid vms miks siis unisena ei ole. Siis sööb nohinal.

Ei sa ka aru, millest see on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Gaasimure on meil küll ja mõnikord saame vanadest puuksudest alles järgmise söömise eel-ajal lahti. Küllap siis tõesti sellest.Ma ise mõesin, et näljasena ka fustreeritud, et lutist söök nõnna aeglaselt tuleb, aga gaasid on tõenäolisem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu titel oli sama jama ja kestis ca 5 kuuseni. Tuvastasin, et põhjuseks olid krooksud – ta ahmis kõhu õhku täis ja kohe pärast paari sõõmu hakkasid õhumullid talle häda tegema. Krooksud olid talle ebamugavad ja ajasid teda närvi, kuni ta lõpuks (st igal söögikorral) püüdis üldse rinnast keelduda ja hakkas karjuma juba rinda nähes. Aga ma pakkusin ikka iga natukese aja tagant ja rahustuseks hüpitasin samal ajal (jube väsitav), nii et kokkuvõttes hakkas ikkagi sööma. Oli ikka hirmus aeg küll… 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Beebi ja mitmikud Laps hädaldab sööma hakates?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.