Esileht Väikelaps Laps haige

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Laps haige

Postitas:

Lapsel tugev kollane nohu ja väike köha. Palavik kõigub 37 juures. Silmas on kollane rähm. Lasteaeda vist ei ole mõtet minna?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 18:19; 26.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millega tegu võiks olla? Silmad rähmased esimest korda ja arstile saab alles homme helistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 18:19; 26.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millega tegu võiks olla? Silmad rähmased esimest korda ja arstile saab alles homme helistada.

Silmapõletik võib olla. Lasteaeda kindlasti ei viiks, kuni arsti juures pole käinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline viirushaigus, on kas tatise käega silma pühkinud või on viiruslik silmapõletik. Saate arstilt silmatilgad (mõned käsimüügiomad on ka olemas), ravite nohu ja lähete mõne päeva pärast lasteaeda. Silmapõletik on ka nakkav, lisaks nohule.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saate arstilt silmatilgad (mõned käsimüügiomad on ka olemas),

Silmapõletiku tilgad tasub lasta arstil välja kirjutada. Need käsimüügi omad on mõttetud.
Silmapõletikus last ei võeta lasteaeda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tugeva nohu ja väikse palavikuga kindlasti ei viiks lasteaeda. väike nohu ja väike köha, palavikuvaba ja muidu energiline laps peaks olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmapõletik on väga nakkav ja kindlasti ei tohi last viia lasteaeda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ikka lasteaeda viinud. Silmatilgad silma, palaviku võtan hommikul maha paracetamoliga. Nohu pole mingi haigus. Ma pean ju tööle minema.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel tugev kollane nohu ja väike köha. Palavik kõigub 37 juures. Silmas on kollane rähm. Lasteaeda vist ei ole mõtet minna?

aeda ei viiks, aga päevake-paar oleks kodus. Meil aitas kohe Ocuflash silmatilk käsimüügis.
Ninasprei Sudafed laste ja Sinupret suutilgad. Pese veel selle soolveega ka nina läbi mitmeid kordi, aga alles mitu tundi peale Sudafedi.
Kui sul on seda Vietnami salvi, pane seda ka ööseks ninale, läheb öösel hingamine lahti.

Peaks suhteliselt ruttu mööda minema.
Ma oleks ise päevake lapsega ja siis teisel päeval vanaemaga.. kui sul on selline võimalus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vietnami salvi, pane seda ka ööseks ninale

Vietnami salvi NINALE küll ei panda, see teeb meeletut valu. Kindlasti ei tohi seda panna ka nina alla. Seda võib määrida talla alla ja veidi ka rinnale, samuti nagu Hustagil salvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Laps haige