Esileht Imetamine laps hammustab imemise ajal mida teha

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: laps hammustab imemise ajal mida teha

Postitas:

ma naudin väga imetamist ja ei tahaks lõpetada kuigi lapsel 2 hammast suus ja hammustab õige valusalt. ta alles 5 kuuna ja kuna ma rohkem ei sünnita, siis tahaksin kauem tunda seda võrratut lähedusetunnet oma beebiga. kahju on lõpetada.

proovin küll piima andmise lõpetada kohe kui keerutama hakkam kuna siis kindlasti ka hammustab, aga mõnikord hammustab juba varem. kas nibukaitsed aitaksid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 00:12; 06.02 23:30; 12.02 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled konkreetne ja ütled \”ei tohi\”. Võid väikese sõrme ka lapsele suhu panna suunurgast ja tema haaret sellega natuke lõdvendada. Minu lastest hammustas mind vaid üks, aga sellest saime ruttu lahti. Olen oma nelja \”hambulist\” imetanud praeguseks kokku 9 aastat ja jätkan veelgi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka lapsega umbes selles vanuses probleem, kui tal esimesed kaks hammast alla tulid. Ühel korral hammustas isegi nii, et veri väljas. Mõtlesin ka lõpetamisele. Aga jagu sain sellest nii, et hakkasin last jälgima söömise ajal väga tähelepanelikult ja nii kui ta hammustama hakkas hüüdsin kõva häälega \”Eii!\” või \”Ei tohi!\” Laps sai aru küll, vahest ehmatas ja hakkas lausa nutma, aga jagu sain sellest ja imetan siiani. Aga hirm oli ikka suur mul iga kord ennem söötmist. Proovi ja katseta-küll saate ka Teie lahti! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta naerab selle peale, ise vaatab otsa kavala pilguga. ja siis võtab nagu koer lihatükist ja raputab veel pead kahele poole ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 00:12; 06.02 23:30; 12.02 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on just kikud tulnud ja mul täpselt sama asi. Kui ütlen, et ei tohi siis laps laseb tissi lahti ja naeratab mulle laia suuga. No võimatu on tõsiseks jääda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah see on tegelikult nii armas kuidas nad seda teevad ja raske on kurja häält teha :-))))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 00:12; 06.02 23:30; 12.02 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb olla konkreetne ja öelda kurjalt ei. Muidugi kui sa ütled poltõsiselt \”Oi,oi ära nii tee, emmel on valus\”, siis laps ainult naerab ja teeb edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine laps hammustab imemise ajal mida teha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.