Esileht Väikelaps Laps isa vastu armukade

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Laps isa vastu armukade

Postitas:

Tere. Probleem selles, et laps on totaalselt armukade. Ema ja isa ei tohi kallistada, kohe kistakse ema isa juurest minema. Tulebki ja haarab jalast kinni ja kisub eemale. Mida teha?
Laps 1a4k. Pärast sündi oli isa mitu kuud kodus ja üldiselt on isa niiviisi kodus, et nädal aega tööl (elab seal) ja nädal aega kodus. Kui kuskil käime (linnas, ujumas, koolis), siis ikka kolmekesi. Aga selline kallistamise peale armukadetsemine on kurb, meile piisab koerast, kes samamoodi armukadetseb, kui kallistame 😀
Kuidas leevendada olukorda? Mida ema ja isa peaksid teisiti tegema ja kuidas üldse reageerida sellises olukorras?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kallistage siis last kahekesi! Ta on ju nagunii liiga väike veel, et midagi seletama hakata, keelamisest saab see ainult hoogu juurde.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemal lapsel umbes sama vanalt see periood olnud, läheb mööda. Ei reageerinud kuidagi eriliselt, itsitasime selle peale ja võtsime lapse kampa 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei pea tegema. Ta on vaevalt titeeast väljas. Läheb üle. Seni võtke naljana.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see nii armas, kui laps näeb ema-isa kallistamas ja siis tuleb vahele pugema, segama. Ma ei tõlgenda seda küll armukadedusena vaid hoopis sellena, et laps näeb armastust ja hoolimist ning tahab sellest osa saada. Võtke laps kampa, kui kallistate – grupikalli!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu nooremal pojal oli samuti see periood. See lihtsalt oli nii ja ega ta ratsionaalsest selgitusest väga aru ei saanud. Kui läks lööma ja oli agressiivne, siis küll keelasin. Püüdsin mehe tuju üleval hoida, et ei solvuks. Meil tuli laps hommikul meie voodisse ja püüdist meest voodist välja ajada. Mehelt nõudis pingutust, et olla mõistev ja kannatlik. Ma püüdsin leida tegevusi, millega ta näitaks hoolivust isa vastu – jagada näiteks maiustusi, näidada mida joonistas jne. Isegi kui nad koos väljas kelgutamas käisid ja neil oli lõbus, ei kadunud selline käitumine. See läheb ajaga üle.
Umbes 5-6 aastaselt on minu poistel tekkinud arusaam, et nad on poisid ja neil on isaga rohkem ühist. Siis olin mina vahel tõrjutud.
Vanemal poisil oli 6 aastaselt komme võõrastele näit. bussipeatuses ütelda: see on minu emme.
Need on kõik ealised iseärasused.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Laps isa vastu armukade

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.