Esileht Pereelu ja suhted Laps ja naine pidurdavad mehe arengut

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Laps ja naine pidurdavad mehe arengut

Postitas:

Sellise mõttemaailmaga mees tõepoolest ei peakski naist võtma ja lapsi saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma laste ja suhteta jõuab mees kiiremini oma eesmärkideni. Suhe ja järeltulijad võtavad aja, finantsid ning asjatu lisastress.

Pole nüüd vaja hakata muinasjutte ja müüte vestma kuidas toetava naise abil mees edu on saavutanud.

Laste ja suhteta jõuab ka naine oma töiste eesmärkideni kiiremini.

Aga… eriti kvaliteetsed mehed ja naised suudavad mõlemat, nii perekonda omada kui karjääris edukas olla. Kas sina teemaalgataja oled vähem võimekas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma laste ja suhteta jõuab mees kiiremini oma eesmärkideni. Suhe ja järeltulijad võtavad aja, finantsid ning asjatu lisastress. Pole nüüd vaja hakata muinasjutte ja müüte vestma kuidas toetava naise abil mees edu on saavutanud.

Minu meelest meil eestis ei ole seadust, et peab suhtes olema ja lapsi omama.

Kui mees naistega suhelda ei soovi ega siis keegi teda selleks ikka sunni ka.

Tekib siiski küsimus, et kus on teemaalgataja kokku puutunud nende hirmsate naistega, kes teda suhtesse lohistada üritavad.

Minu kogemusel kipuvad sellise mõtteviisiga meestel kaasuma mõtteviis, et naine on mingi asu, mida natuke aega kasutada ja kui enam ei viitsi, siis kõrvale jätta.  Aga see uhke ja enesekindel mees võiks kohe ju algul naisele enne igasugu suhte moodi asja tekkismist teada anda, et ta ei ole üldse mingist suhtest huvitatud.  Ütleme, et tutvudki naistega stiilis: “Tere! Mina olen Mati!  Naised huvitavad mind vaid ajutise voodipartnerina. Võtke või jätke ning otsustage ise, kas soovite mu praeguse eluetapi voodipartneriks olla. Hiljemalt kolme kuu pärast liigun edasi”

Oma kogemusest veel. Aastat 10  tagasi teatas ka minu laste isa, et temal on tähtsad asjad elus kõik pere tõttu saavutamata jäänud ning tema kavatseb nüüd “OMA” elu elada. Ja saavutada kõike seda, mis tal enne keelatud oli. Ja läinud ta oligi.  Muidugi, elamispinda pakkus talle “töökaaslane”. Ja huvitaval kombel hakkas sotsiaalmeediasse tekkima pilte reisidest eksmees, töökaaslane ja selle laps.  Nüüdseks üritab seesama mees meie lastele rõhutada, et tema on ikka isa ja väga armastab neid ja ikka ta on uhke isa ja uhke laste saavutuste üle. Saadab lastele pilte reisidelt ja oma kodusest elust.  Üritab neid kutsuda külla jaanipäevaks, aastavahetuseks, uue naise sünnipäevale.  Lapsed ei ole siiani kordagi läinud. Sest neil on oma elu, omad sõbrad hoopis teises eesti otsas. Ja küllap ka meeles, et nad millagi isale nii ülearused tundusid, et aastateks meeldegi ei tulnud.

Mis värk meestel selle asjaga on, et peale 50 eluaastat hakkab neile meenuma, et kuskil on mul vist lapsed ka ja MA OLEN JU ISA.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värk meestel selle asjaga on, et peale 50 eluaastat hakkab neile meenuma, et kuskil on mul vist lapsed ka ja MA OLEN JU ISA.

See on jah tüüpiline. Vahepeal otsisin meest ja siis oli ridamisi vallalisi 50+ mehi, kes kurtsid kõik ühte kurba laulukest. Et 40+ vanuses tüdinesid vanast perest ja lastest, armusid nooremasse ära. Noorem siis mõnda aega oli nendega, väga tore oli, aga noorem hakkas petma, liikus edasi vms. Ja nüüd on 50+, aga nooremad naised ei taha enam, lapsed ei taha suhelda (nõid eks muidugi süüdi) ja muud sada häda. Ridamisi kuulsin sama juttu. Siis leidsin endale mehe, aga need tüübid on siiani üksikud. Vahel ikka kirjutavad ja kiruvad lapsi ja ekse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.01 14:13; 23.01 14:45; 23.01 17:48; 24.01 14:33; 24.01 15:40; 24.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui naine mõtleb pidevalt teisest ja unustab mehe ära, siis on mehel täielik õigus sama teha.

Ei tea mina ega sina, kuidas nendes perekondades oli, kus mees 40+ vanuses ringi hakkas vahtima ja pere maha jättis. Seega ei tasu siin lambist mingit lugu välja mõelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.01 14:13; 23.01 14:45; 23.01 17:48; 24.01 14:33; 24.01 15:40; 24.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinus näitab vist, et tabasin täpselt õigesse kohta.

Ei tähenda, see tähendab seda, et sa ei tea, kuidas seal oli ja ei tea ka mina. Aga tundud täpselt teadvat. Tüdinetakse ka lihtsalt niisama, ilma et teine pool midagi valesti teinud oleks. Ja tüdinevad nii naised kui mehed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.01 14:13; 23.01 14:45; 23.01 17:48; 24.01 14:33; 24.01 15:40; 24.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võta siis mees, ei pea ju naist võtma. Üldse ei pea kedagi võtma.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Laps ja naine pidurdavad mehe arengut