Esileht Pereelu ja suhted laps ja tülid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: laps ja tülid

Postitas:

ei teagi kuidas alustada ,elan oma perega soomes mitmendat aastat ,laps on varsti nelja aastane ,sündis siin ja on kasvanud siin ,sünnitus polnud kerge ,peale sünnitamist tuli masendus ja kõik asjad suhe sai kannatada ,kuigi siiamaani olen mehega koos aga suhe ripub koguaeg peenikese karva otsas ,ma olen peale lapse saamist väga närviliseks muutunud ,ma ei oleks seda uskunud kuidas lapse saamine on mind muutnud .Nagu teate lapse saamisega hakkab olema palju kohustusi ,peab olema ema eest ja hoolitsema lapse eest kodus eest ühesõnaga kõige eest alguses see kõik isegi sujus mul aga siis mida rohkem laps kasvas siis hakkas neid hädasid tulema küll jäi haigeks siis oli vaja öösel valvata , siis olid gaasivalud ,siis olid hambad jne jne ja kõige sellega oli õudne karjumine laps lausa röökis kui tal oli kuskil valus ja see tema karjumine on viinud selleni et ma ei kannata seda enam üldse välja ,ma lihtsalt ei suuda kuulata ta on varsti nelja aastane,kolme aastaseks sai hakkas jonnima ,poes maha viskama karjuma ,minu närvid on täitsa läbi ,mees oli ka muidu alguses rahulik nüüd ta ei kannata ka seda välja ,ütleb et siin kodus ei ole mingit rahu ,et tal on tööl kah rohkem vaikust kui kodus .Ma olen vahest nii endast välja läinud näiteks kui laps jonnib mulle ta võib nii jubedalt jonnida et mul on nii õudne tunne et ma ei tea mida ma teen ,ma olen käinud arsti juures ka abi küsimas ja sain endale närvirohud ka aga need pole mulle eriti hästi mõjunud ,mul on hakanud pea iga päev valutama ja siis ma kuidagi üldse nagu lülitun välja ja siis ma olen ära lõpetanud nende võtmise .üldse siin soomes on raske elada kui ei tunne kedagi kõik sugulased ja tuttavad on eestis ,siin soomlased ei võta eriti omaks et võõras oled ja selleks jääd .Sai siin kolitud ka teisse kohta linnale rohkem lähemale ,eile siis oli selline juhtum et tekkis meil mehega jälle tüli ja ikka nagu alati lapse pärast siis tuli seda vastakuti karjumist ja mees ka nähvas kõva häälega mulle ,ühesõnaga meie naabrid kutsusid meile politsei kella kuue ajal ,käisid ära vaatasid et pole mingit joodikud ega narkarid ,et tuba korras kedagi pole pekstud ja soovisid meile et me vastu peaks no toredad onukesed olid aga nüüd minul on nii häbi et ma ei taha siit toast üldse oma nina välja pista selline tunne et terve maja rahvas vaatab mind nagu mingit kurjategijat ,nii õudne tunne on ,nii suur häbi kuidagi ja süümekad et pole peres kõik korras .kahju on sellest ka et pole kellegile rääkida ka oma murest ,muredega olen üksi siin võõras riigis hea meelega tuleks eetisse tagasi elama kus on omad ,vihkan neid soomlasi nii niii palju nad on siin ise kõik nii masenduses ja haiged sellepärast nad ei seedi ühtegi teist rahvust peale enda rahvuse .sai nüüd pikk lugu aga enesetunne läks ka natukene paremaks et sain kuskile kirjutada .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule koju ära.Lõpeta keskkool ka ära. Mine tööle, saad vaheldust ja hakkab elu laabuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 17:45; 08.04 18:42; 09.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh kui raske oli seda teksti lugeda. Soovitaks ka kooli minna ja natukene haridust juurde omandada.

Aga teemasse- elan ise ka Soomes juba neli aastat. Mul laps kuue aastane ja käib juba eelkoolis. Kui lapsega kodune olin, siis tekkis mul ka olukordi kus ma tundsin, et enam ei suuda. Sain lapse lasteaeda ja ise tööle- ning elu hakkas ainult ülesmäge minema. Sain su jutust aru, et laps ei käi lasteaias. Seega esmalt soovitangi sul lapsele võimalikult kiiresti koht vaadata ja ise endale töökoht otsida. Kasvõi midagigi. Kui laps on päev otsa lasteaias, siis saab ta end seal välja elda ja sulle mõjub see ka palju paremini. Arvan, et seejärel hakkavad muud asjad ka teil paika loksuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.04 17:58; 08.04 18:09; 08.04 18:25; 08.04 18:32; 08.04 18:40; 08.04 18:47; 09.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keskkool käidud ,siin õpingud pooleli ,mis see üldse praegu siia puutus kulla inimene ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]keskkool käidud ,siin õpingud pooleli ,mis see üldse praegu siia puutus kulla inimene ?[/tsitaat]

Tee oma teksti taandread, suured algustähed, siis viitsiks lugeda ka. Need pole ilmaasjata välja mõeldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]keskkool käidud ,siin õpingud pooleli ,mis see üldse praegu siia puutus kulla inimene ?[/tsitaat] Omast arust kirjutasid siis täiesti normaalselt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.04 17:58; 08.04 18:09; 08.04 18:25; 08.04 18:32; 08.04 18:40; 08.04 18:47; 09.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule inimene kui sul on vaja nokkida kellegi kallal ja kui sul omal on nii sitt ensetunne ja sa nii tark oled meil siis mine pane oma lugu ka kuskile kirja ehk saad abi 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kui sa mind nii hästi tunned ja tead ja sul on mulle midagi öelda siis võid seda mulle otse näkku öelda kui julged ,pole vaja siin enda sitta pritsida …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks laps on kodune? Miks ta sul lasteaias ei käi?

Okei, beebidega on töesti raske, eriti veel sellistega, kellel köhu- ja hambavalu olnud, aga…
Nüüd, kui laps on 4-aastane, siis siin on ju puhtalt tegemist lapse kasvatamatusega, kui ta sul poes pikali viskab. Mida sa köik need aastad kodus oled teinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki räägid ka kui hästi sa oma elu elad et siin arvustama tuled kui sul minu vastu on midagi siis saame kokku ja räägime .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]äkki räägid ka kui hästi sa oma elu elad et siin arvustama tuled kui sul minu vastu on midagi siis saame kokku ja räägime .[/tsitaat] Sa vajad ravi! Keda sa meist kolmest nüüd ähvardad? Kellega sa kokku saada sooovid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.04 17:58; 08.04 18:09; 08.04 18:25; 08.04 18:32; 08.04 18:40; 08.04 18:47; 09.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ei osti siit, soomest sõpru, tuttavaid? Siin ju palju eestlasi. Ja palju emasid lastega.. Eks ikka on raske, kui oled päevast päeva lapsega kodus ja midagi teha pole.. Tihti peale tuleb endalgi masendus. Kuid siis tuleb leida tegevust. Teha trenni või üks kõik mida, et stressi maandada. Proovi seda! Ka mina olen lapsega kodune.. Kui tahad suhelda, siis jäta meili aadress.. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes see keda ähvardas sa vist vajad ise ravi ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja kui sa mind nii hästi tunned ja tead ja sul on mulle midagi öelda siis võid seda mulle otse näkku öelda kui julged ,pole vaja siin enda sitta pritsida …[/tsitaat]

Sinu vastused siin teemas aitavad päris hästi igasuguseid erinevaid järeldusi teha, selleks polegi vaja Sind tunda.. Avalikus foorumis on igaühel õigus \”sitta pritsida\” : kui oled teema püstitanud, pead ka arvestama igasuguste arvamustega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 18:32; 08.04 18:37; 08.04 18:41; 08.04 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]kes see keda ähvardas sa vist vajad ise ravi ?[/tsitaat] Kuule ära tõmble palun. Ma ausalt öeldes ei imesta, et sul suhe mehega juuksekarva otsas ripub ja laps ka närvidele käib.
Ma andsin sulle soovituse- pane laps aeda ja kõik muu loksub paika. Aga sul oli vaja tõmblema hakata. Palju vanust on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.04 17:58; 08.04 18:09; 08.04 18:25; 08.04 18:32; 08.04 18:40; 08.04 18:47; 09.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paistab et sul on omal vist halb päev olnud ,et valad oma viha minu peale välja aga edu sulle ka edaspidiseks, et sul siis ikka elu ja mehega kõik hästi läheks ja no ära siis mu kirjavigu väga tähelepane 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]paistab et sul on omal vist halb päev olnud ,et valad oma viha minu peale välja aga edu sulle ka edaspidiseks, et sul siis ikka elu ja mehega kõik hästi läheks ja no ära siis mu kirjavigu väga tähelepane 😉 [/tsitaat]

Ei mina usu, et sa keskkooli lõpetanud oled 😀 😀 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 18:32; 08.04 18:37; 08.04 18:41; 08.04 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

usu mida tahad eks kägu nime all on ju ikka põnev peitu pugeda onju nii 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]paistab et sul on omal vist halb päev olnud ,et valad oma viha minu peale välja aga edu sulle ka edaspidiseks, et sul siis ikka elu ja mehega kõik hästi läheks ja no ära siis mu kirjavigu väga tähelepane 😉 [/tsitaat] Kusjuures jube hea päev on olnud ja mehega ja eluga on ka kõik kombes. Aga tänan sind südamlike soovide eest ja soovin sulle sama 🙂 Ja kirjavigu üritan ka mitte tähele panna. Loodan vaid, et järgid antud soovitusi ja parandad enda kirjastiili. Siis järgmises püstitatud teemas ei hakata sulle märkusi tegema 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.04 17:58; 08.04 18:09; 08.04 18:25; 08.04 18:32; 08.04 18:40; 08.04 18:47; 09.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]usu mida tahad eks kägu nime all on ju ikka põnev peitu pugeda onju nii ;)[/tsitaat]

Ja mida see kasutajanimi Sulle annaks? 😀 Inimest selle taga ei tunne sa ju nii või teisiti. Sellisel juhul pole nagu olulist vahet, kas Kägu või mingi lendorav112 ..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 18:32; 08.04 18:37; 08.04 18:41; 08.04 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks ei osti siit, soomest sõpru, tuttavaid? Siin ju palju eestlasi. Ja palju emasid lastega.. Eks ikka on raske, kui oled päevast päeva lapsega kodus ja midagi teha pole.. Tihti peale tuleb endalgi masendus. Kuid siis tuleb leida tegevust. Teha trenni või üks kõik mida, et stressi maandada. Proovi seda! Ka mina olen lapsega kodune.. Kui tahad suhelda, siis jäta meili aadress.. 🙂 [/tsitaat]

Sellise suuvärgiga ja hüsteerilise naisega ei soovigi keegi suhelda. Selle pärast tal seal soomes sõpru-tuttavaid ei olegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 17:45; 08.04 18:42; 09.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kallis kägu ma oskan väga hästi kirjutada aga siin õieti kirjutamist ma ei pea vajalikuks ,lihtsalt sellepärast et kiiremini öeldu kirja saaks panna aga kui sa ikka tahad veel tarka panna siis lase aga edasi mul aega on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi keegi läks vist natukene närvi 😀 anna mennä vaan 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]oi keegi läks vist natukene närvi 😀 anna mennä vaan ;)[/tsitaat] sa sellest ikka saad aru, et sinuga ei suhtle siin üks ja sama isik, vaid erinevad?
Ja tubli oled- mõned soome keelsed sõnad oled vähemalt selgeks õppinud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.04 17:58; 08.04 18:09; 08.04 18:25; 08.04 18:32; 08.04 18:40; 08.04 18:47; 09.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]getu09 kirjutas:[/small]
sa sellest ikka saad aru, et sinuga ei suhtle siin üks ja sama isik, vaid erinevad?
Ja tubli oled- mõned soome keelsed sõnad oled vähemalt selgeks õppinud :)[/tsitaat]

Ta kindlasti ei saa arugi, kes see Kägu on ja kuidas ta sekundi jooksul mitmes teemas vastata jõuab 😀 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 18:32; 08.04 18:37; 08.04 18:41; 08.04 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kägude all on nii lihtne esineda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne, ma nägin ainult, et koma ees on tühik ja järel ei ole… vahepeal oli Soome ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi kui tore et sul nii hea nägemine on ,küll sa oled meil tark aga aitäh siis teile ,et ma kindlasti teine kord kirjutan ka siia et kui tore mul kõik on :)rõõmsat päev siis teile või sulle 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga stiilne teema, kiitsin kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]getu09 kirjutas:[/small]
[tsitaat]kes see keda ähvardas sa vist vajad ise ravi ?[/tsitaat]
Rahu-rahu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted laps ja tülid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.