Esileht Beebi ja mitmikud Laps kaanib ahmides pudelist rpa-d, anna nõu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Laps kaanib ahmides pudelist rpa-d, anna nõu

Postitas:

kas võiksin, peaksin ostma imeväikese auguga luti, et ta seda teha ei saaks või mis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 19:46; 31.01 20:05; 01.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta tahab imeda,. anna lutti ka siis varsti lõpetab selle ahmimise kombel imemise,..ja ja no ehk kah, ahmib kuna on liiga väike auk just,. mis pudel mis lutt kasutuses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahmimine põhjustab ka õhu neelamist, mis omakordu põhjustab hiljem maost toidu tagasiheite ehk oksendamise.
Püüa anda nii, et imeb 10-30ml (ei tea kui vana laps on) ja siis krooksuta ja pea pausi ja siis taas korda sama asjs. Muidugi oleneb lutist, kui liigakergelt peale tuleb siis valida ehk jah pisema auguga lutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 20:00; 31.01 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ta ei ahmi et lutiauk väike lutiauk on 3st elukuust laps on 5 kuune. ma mõtlen et äkki peaks 0+ luti ostma siis ei saa kaanida. ta ei taha lutti, olen korduvalt pakkunud. talle ei meeldi. närib igemega ja ajab keelega suust välja ja teeb ök ajab nagu oksele teda lutid pole suured. pigem väikesed.pudelid on avendi omad ja tommee tipee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 19:46; 31.01 20:05; 01.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahmimine põhjustab ka õhu neelamist, mis omakordu põhjustab hiljem maost toidu tagasiheite ehk oksendamise.
Püüa anda nii, et imeb 10-30ml (ei tea kui vana laps on) ja siis krooksuta ja pea pausi ja siis taas korda sama asjs. Muidugi oleneb lutist, kui liigakergelt peale tuleb siis valida ehk jah pisema auguga lutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 20:00; 31.01 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See luti suuruse muutmine ei aita. Kui sööb nii, et mööda lõuga alla jookseb, kuna neelate ei jõua, siis tuleks vahetada lutt väiksema vastu.
Mul ka poiss armastab söömahakates ahnitseda ja seda ta teeb algusest peale, ma lihtsalt rahuliku häälega räägin temaga, siis ta hakkab ka vaiksemalt imema. Aga jah, kui natuke on ära söönud, siis krooksuta ja sööda edasi, siis lapsel ka kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tea kas avendi luttidel ka need augud on nii, et veelutt, piimalutt ja püreelutt (augud siis lutis erineva suurusega) Nuki pudeliluttidel on nii. See ,et sa luti suurust vahetad ei aita kui sul on näiteks järsku praegu kasutuses püreelutt. St ,et siis ongi see uk seal liiga suur ja piima voolab liiga palju peale. Peaksid vahetama siis piimaluti vastu ja muidugi lapse vanusele vastavale suurusele.
[/tsitaat]

lapsel ei jookse piima nägupidi alla, ega kuskilt. lutt on suurusele 3elukuust. tommee tippee ja avendil on lihtsalt vanuse järgi lutid. auk ei ole suur iseenesest. mulle tundub lihtsalt, et ta ongi sellise suure isuga ahmib ja mugib. suurt kasvu poiss, selline jõuline ja sööb ka nagu vana mees:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 19:46; 31.01 20:05; 01.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Laps kaanib ahmides pudelist rpa-d, anna nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.