Esileht Väikelaps Laps käib Tartus veel kuu lõpuni lasteaias, mis juhtub kui välja kirjutan?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Laps käib Tartus veel kuu lõpuni lasteaias, mis juhtub kui välja kirjutan?

Postitas:

Tere

Kolime kuu lõpus Tallinnasse ja ühe lasteaia direktoriga on meil kokku lepitud, et saame sinna koha. Küll aga pean siiski lapse panema Tallinna lasteaia järjekorda, mis omakorda nõuab sissekirjutust Tallinnasse. Kui mu laps käib veel käesoleva kuu lõpuni Tartus lasteaias ja ma kirjutan meid Tallinnasse nüüd sisse, et sinna järjekorda panna, siis kas midagi muutub ka praeguse lasteaia mõttes? Võib mingeid probleeme tekkida?

Aitäh abistajatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 11:16; 09.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalike probleemide koha pealt ei oska kommenteerida, ei usu, et laps päevapealt lasteaiast välja visatakse, aga kas sul on Tartu lasteaeda avaldus tehtud koha kasutamise lõpetamiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalike probleemide koha pealt ei oska kommenteerida, ei usu, et laps päevapealt lasteaiast välja visatakse, aga kas sul on Tartu lasteaeda avaldus tehtud koha kasutamise lõpetamiseks?

Jah, lasteaiakoha kasutamise lõpetamisest olen teatanud läbi Arno.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 11:16; 09.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Laps käib Tartus veel kuu lõpuni lasteaias, mis juhtub kui välja kirjutan?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.