Esileht Väikelaps Laps kallab söögi ajal joogi maha – alati – kas ealine iseärasus?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Laps kallab söögi ajal joogi maha – alati – kas ealine iseärasus?

Postitas:

Kas see huvi lõpeb tal mingi hetk iseenesest või peaksin sellele kuidagi reageerima? Keelamine ja seletamine igatahes tundub teda veel enam innustavat ja jube lahe on seal loigus siis laua peal solberdada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ealine muidugi. Meil sama lugu. Ei tohi teda valveta jätta, sest siis kohe tass kummuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, ma märkasin, et kuni mu laps ei rääkinud, seni ei saanud ta ka aru midagi. Kõige paremini töötas meil järjepidevuse meetod ja võimalikult lühike tekst.(praegu juba saab aru, näha on kohe, et mõtleb, kas teha või mitte).
Igatahes nende kahvlipekmistega vastu taldrikut ja üle jääva toidu põrandale viskamise vastu võitlesin nii, et istusin juures ja ei lasknud sel juhtuda. Võtsin lihtsalt nõud eest või taldriku käest või viisin tähelepanu kõrvale näidates miskit. see on ju silmist näha, et nüüd kohe tuleb miskit. Igatahe see toimis, sedasi unustas ära lihtsalt \”halvad\” harjumused. No koguaeg tuleb uusi muidugi juurde:P
igatahes tassi ei ära võttes ma kurja nägu ei teinud. Võtsin rahulikult ära ja ütlesin ainult ühe lause: võtan tassi ära enne, kui maha viskad.
A muidu jah ealine teema see. 2,5a teeb sellist asja ainult ägestudes ja seda on harva.
no ja õpetasiem ta enda järelt ära koristama ka. lapp kätte ja pühkima:) see tale ei meeldinud ja seda ta ka ei teinud, aga vähemalt ma üritasin:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vaadanud, et kui hakkab toiduga mängima, on kõht täis ja võib söömise ära lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 1,5 aastane pillub lusikat maha. Vaatab veel kavala näoga, et kas ma näen ja siis viskab. Ei tundu midagi aitavat. Loodan, et läheb üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli ka selline ealine iseärasus ja läks üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah peaksid reageerima. Kui oled rääkinud, aga laps jätkab keelatud tegevust, siis katkesta see tegevus. Hoia kaussi/kruusi kinni või tõsta kaugemale või tõsta laps laua tagant ära – söömine on selleks korraks lõppenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Laps kallab söögi ajal joogi maha – alati – kas ealine iseärasus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.