Esileht Beebi ja mitmikud Laps karjub lihtsalt niii kõvasti !

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Laps karjub lihtsalt niii kõvasti !

Postitas:

Saan aru kui pisikesed nutavad vms, aga mul pea aastane laps ja röögib kui midagi ei taha või tahab aga ei saa. Kas ei pidanud selline asi peale 2 ea olema? Praegu on kõige hullem see söömine, ei taha süüa üldse (ei tule hambad, natukene nohune). Teeme teatrit, aga laps röögib, lükkab lusika eemale ja vaatab otsa ning riidleb. Kuidas sellise asjaga toime tulla? Kas mitte sundida sööma? Siis ta ei kasva ju ilusti. Ei tea mida teha, pea valutab sellest karjumisest:(((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, te olete õnnistatud tugeva isiksusega lapsega. Minul kodus kah selline, veidi vanem muidugi (1,5). Ega erilist teha polegi, kui ei taha süüa,viige lauast ära. Meil oli ka vahepeal selline ralli söömisega ja kohati on ka nüüd, mina lihtsalt tõstan ta söögitoolist ära ja ootan millal on oma kisamise lõpetanud (tavaliselt ronib siis ise tooli tagasi ja hakkab sööma). Ega laps ennast nälga jäta, no jääb lõuna ära, annad õhtul tugevamat toitu lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]emmeliine30 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palju õnne, te olete õnnistatud tugeva isiksusega lapsega. [/tsitaat]

Ah, et tänapäeval nimetatakse seda \”tugevaks isiksuseks\”. Minu vana karmi kooliga vanaema oleks öelnud, et laps on vanematele pähe istunud ja kasvatamata.

Teemaalgataja, ära siis topi talle toitu, kui sellele kisaga reageerib. Kui kõht tühi, küll siis vaikselt sööb ka, ega ta nälga ei jää. Kui ta on harjunud kisaga kõike saama, siis nii see asi teil jätkubki, kuni sa ise oma käitumist ei muuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:05; 21.01 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu oma saab peagi kolme kuu vanuseks ja täpselt teab, mida meie peame tegema selleks, et temal oleks hea olla. Nimelt siis ainult püstiasendis õla najal, et oleks kogu elamisele super ülevaade ja ükski muu asend ei lähe kohe mitte. Siis on kisa lahti. [/tsitaat]

Muidugi annab ta nutu või häälitsemisega märku, mida vajab. Muud väljendusvahendit tal ju ei ole.
Ta on ju 3-kuune! Mismoodi ta siis veel peaks end väljendama? Aga kui sa tahad uskuda, et sul on väga eriline laps ja teised 3-kuused üldse nii ei tee, siis ole lahke 😀

Muide, aastast (nagu teemaalgatajal) ja 3-kuust ei tasu eriti võrrelda, hoopis teine maailm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:05; 21.01 09:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Laps karjub lihtsalt niii kõvasti !

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.