Esileht Koolilaps laps, kes on 14 tahab ninarõngast ja keeleneeti

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: laps, kes on 14 tahab ninarõngast ja keeleneeti

Postitas:

kas teie, kui lapsevanem leiaks, et las teeb, kui tahab. oma asi. või suruksite peale oma maitset, sest see on minu arust kole.
tema klassis on paljudel keeleneet. sellest see hullus alguse on saanudki. eks see ole hammastele kahjulik. aga seda on nii raske selgeks teha, sest sõpradel k’igil hambad suus veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:20; 28.05 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma lapsele ei lubaks. Kole ju.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud

ilmselt ei lubaks nii noorelt (ja ilmselt isegi kui mina lubaks, siis lapse isa oleks totaalselt vastu sellele), aga koledad nad küll pole (nina jaoks on eriti armsad pisikesed värvilised kivikesed ju olemas ja keeleneeti pole 90% ajast nähagi).. mul endal mõlemad olnud, aga said tehtud kuskil 17-18-aastaselt (nina oma enne).. praegu pole mul kumbagi.. keeleneedist ei ole enam nähagi, et midagi oli, aga ninaneedi auk küll kinni ei kasva kunagi, st niipalju on kinni kasvanud, et midagi sealt läbi ei lähe, aga nina pealt on ikka näha see auk.. vb saad sellega ta meelt muutma panna, et see auk jääb igaveseks? ja keelde augu tegemine oli ikka ka päris hirmus kogemus – st torget ennast polnud tunda, kuna tehti tuimestus, aga järgnevad 2 nädalat ma lihtsalt nutsin iga kord, kui midagi süüa tahtsin ja kirusin seda auku maapõhja, andsin juba alla, ses mõttes, et tahtsin välja võtta neeti, aga ei saanud kätte teda, ja pärast seda hakkas valu kaduma ja asi paranema kah, nii et paar aastat käisin ikka ringi selle neediga, enne kui tüdinesin..
vb siuksed kogemused aitavad ümber veenda, kuigi ilmselt mitte, igaüks peab ju ikka omal nahal kõik asjad läbi tegema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lubaks. Saab täiskasvanuks, siis otsustagu ise. Räägiksin, et mis võib viltu minna.
Looda´ksin, et ta salaja ei teeks. Kõrvarõngad OK, aga muu tehku ise oma elu elades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No keelde või nabasse ilmselt lubaksin teha, kuna neid pole näha. Ja just, et ta jumala eest salaja ei teeks kuskil kaubanduskeskuse wc’s räpase haaknõela ja puhastusvahenditeta. Kui üldse, siis korralikus salongis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvad on lapsel augustatud, aga ülejäänud rõngaid ma enne 16-17 ei luba teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise õige pea 14 saava tüdruku ema ning pean tõdema, et sarnased asjad on meil juba möödas. Tegi poolteist aastat tagasi salaja huuleneedi tänu millele tuli peres paras tüli majja, pärast seda hakkas manguma ninaneeti, seda mis seal keskel asub (septum või midagi sarnast vist). Tegime neiuga kokkuleppe, et kui poole aasta jooksul tunnistusel vaid neljad-viied, enamuses siiski viied, on saab oma needi. Need jõulud siis saigi, neli kuud kandis, aga nüüd võttis ära, ju enam ei meeldinud. Minu soovitus ongi, kui tahab nii väga las teeb nende nimel tööd ka ja siis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps, küll juba tiba vanem ja kodunt ära suures linnas gümnaasiumis, tahtis tätoveeringut ja keeleneeti ja ninarõngast. Selle peale leidsin mina, et kui ta seda teeb, teen mina järelduse, et tal on liiga palju raha. No et jätkub lolluste peale raisata. Järelikult ta ei vaja minu majanduslikku toetust (me oleme lapse isast lahus, aga põhiline ülalpidamine tuleb minult). Plika vastu, aga kui on tema teenitud raha? Vahet pole ju – kui on raha selliste asjade jaoks, siis olgugi oma rahakoti peal edaspidi. Plika tegi südametäiega veel ühe augu kõrva (kõrvaaugud on lubatud) ja ajas pool pead kiilaks ja värvis ülejäänud poole roheliseks (kah lubatud meie peres). No mis siis! Nüüd on 20 ja ei taha mingeid neete ega tätokaid enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas teie, kui lapsevanem leiaks, et las teeb, kui tahab. oma asi. või suruksite peale oma maitset, sest see on minu arust kole.
tema klassis on paljudel keeleneet. sellest see hullus alguse on saanudki. eks see ole hammastele kahjulik. aga seda on nii raske selgeks teha, sest sõpradel k’igil hambad suus veel.
[/tsitaat]
kes selle kinni maksaks?
Mina kui lapsevanem ei suru lapsele oma maitset peale, aga ei ole ka nõus kinni maksma selliseid asju, mis minu maitsele ei vasta. Sest see oleks jälle minule lapse maitse peale surumine – ja miks ma peaksin laskma seda teha? Ma ei kritiseeri lapse maitset, aga kui ma seda ei jaga, siis ma seda kinni ei maksa ja alla ei kirjuta.

Lisaks ei tohiks neetimis- ja tätoveerimissalongid alla 18 inimestele vanema loata midagi teha.
Laps hakkas ennast neetima siis, kui suutis ise selleks raha teenida ja mitte enne, kui ta selleks vanema luba ei vajanud. Ja nii ongi normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teebki oma teenitud raha eest ja oma taskuraha eest. taskuraha on 5e nädalas. lisaks saab taara viimise eest ja kodus nt muruniitmise eest. ja siis on tal veel oma tööots suveks.
kõige hullem ongi see, et kui ma ei luba ja temaga kaasa ei lähe, siis äkki pusib ise teha. sest tehnika tegemiseks pole ju raske. on vaja vaid üht veenikanüüli, mille abil neet läbi tõmmata. aga kui nad seda kambaga hakkavad tegema, siis teevad sama nõelaga kogu seltskond.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:20; 28.05 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

räägi talle (veel kord ja veel kord) haigustest ja veremürgitustest ja ütle, et kui ta 16aastaselt veel niisugusi asju tahab, siis sa oled nõus korralikus salongis, mille hügieenitasemes sa enne veendud, allkirja andma.
14 on ikka liiga vara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kõrvarõngaaukude ei lubaks mina miskit teha enne kui saab täiskasvanuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnnestus oma umbes sama vana laps ümber veenda, et tehku siis kui täiskasvanuks saab. Nüüd on juba 20 ja pole teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik need asjad, mis jätavad püsiva jälje, on meil keelatud. Kiilakaks, roheliseks juuksed, palun. Aga nabarõngas (oi kui ilus näeb see väljaveninud auk välja peale rasedust!!!), keeleneet, igasugu tätoveeringud ja augud, tänan ei. See ei ole minu maitse pealesurumine, vaid justnimelt pubeka maitse pealesurumine – mina peaksin ju siis aastate viisi seda jubedust vahtima ja iga kord mõtlema, et kuidas ma täiskasvanuna ei suutnud võtta seda vastutust ja lapsel keelata ennast deformeerida kogu eluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps laps, kes on 14 tahab ninarõngast ja keeleneeti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.