Esileht Ilu ja tervis Laps kogeleb. Kuhu pöörduda?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Laps kogeleb. Kuhu pöörduda?

Postitas:

Laps on kohe 3-aastaseks saav poiss. Viimasel ajal ei saa ta enam üldse normaalselt rääkida, iga sõna välja ütlemisega on raskusi. Kuhu pöörduda, kas perearstile? Kui laps rääkima hakkas ja selgus, et ta natuke kogeleb, siis korra pöördusin tema juurde selle murega, aga tema mulle suurt midagi ei öelnud. Nüüd olen aga tõsiselt mures, kas see läheb üldse üle, tehakse mingeid uuringuid või midagi. Koolis võib tal suuri probleeme tänu selle tulla. Jagage kogemusi, kes on samasuguse probleemi üle elanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Logopeed on abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perearsti saatekiri logopeedile, pane lastepolikliinikus logopeedile aeg kinni, hakkate seal käima. Muidugi tuleb asjaga tegeleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel tekkis ka mingi aeg ja kadus siis iseenesest ära, pole enam kordunud, laps oli vist umbes 2 aastane (5 a tagasi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli vist pool aastat see aeg, et kogelemine võiks üle minna. Kui selle aja jooksul paremaks ei lähe siis võib olla tegu kestvama probleemiga. Väikelastel juhtub ajutist kogelemist tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli veidi üle 2 aasta vanusena, üle öö hakkas ka kogelema. Käisime ka logopeedil, tema ütles, et nii väikestega ei saa midagi teha. Soovitas rahulikult rääkida lapsega, rahulikku õhkkonda ja muu jutu sees korrata üle neid sõnu, mis tal välja ei tulnud. Kui kohe lapse eest sõna välja öelda, siis see ajas teda ainult närvi.
Oli ealine kogelus, umbes aastaga läks üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Laps kogeleb. Kuhu pöörduda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.