Esileht Väikelaps laps köhib öö läbi, mis küll aitaks?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: laps köhib öö läbi, mis küll aitaks?

Postitas:

2 ööd on laps maganud 2-3-ni ja siis hakkab köhima ja köhib vahetpidamata kuni hommikuni ilma et ta ise ega ka mina või mees silmatäitki magada saaks. Päeval köhib harva. Õues üldse mitte, toas ikka köhatab. Olen teinud auru päeval ja nüüd magamise ajal määrin hanerasvaga. Alustasin köhasiirupiga ka. Köha on kuiv. Ma ise kardan et nohust, nädal tagasi oli nohu, mida ravisin ka auru ka Quixxiga, siis nohu kadus ja nädal aega oli laps justkui terve kuni hakkas nädalalõpust äkki öösel köhima. algul enne ärkamist ainult nüüd juba terve öö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 14.02 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen teinud öösel, magavale lapsele inhalaatoriauru ja see vaigistab väga kenasti. Laseb tal magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise köhisin ööd läbi siis kui mul oli läkaköha. Läksin siiski arsti juurde, tegin vereproovid ja selgus, et ei aur, sinepiplaaster ega ka hanerasv ei saanudki mind aidata. Ka sinul soovitan viia oma lapse arsti juurde, et selgitada välja köha põhjus. Ma ei saa aru ka sellest köhasiirupite manustamisest lastele…need ju ei aita!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:30; 13.02 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma lapsele antibiootikumi peale. Ja teeme Ventoliniga auru 2 korda päevas ja NaCl 1 kord päevas. Kurku lasta saialille-astelpaju pihustit. Head paranemist!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindlasti käia lapsega arsti juures. Võib tähendada ka kopsupõletikku.[/tsitaat]

just! meie rühmas mõnel lapsel praegu viiruslik kopsupõletik…no ei allu see ühelegi apteegis müüdavale siirupile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:30; 13.02 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm…läkaköhaga on ka päeval meeletu köha.Mul oli eelmisel aastal ja no see oli ikka uskumatult jube.Ma ikka peale köhahoogu lõpuks läkastasin nii,et hing jäi igakord kinni.Sellest ka köha nimi läkaköha.Raviks oli 21 päeva AB.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fluditec siirup, ülihea, kohese toimega, ainus mis meil aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ka lapsed k6hisid just hullult 66siti…. Arst midagi ei leidnud…
Aitas, kas 66sel auru tegemine…. Kuid voolu 66siti meil toredalt ei olnud…
Siis lihtsalt hoidsin 66sel akent lahti… Laps pysis ilusti teki all aga k6ha t6mbas v2ljas tulev jahe 6hk v2hemaks ja laps sai magada….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd palavik ka ja perearsti juurde ei saanudki minna. Köhis eile hooti nagu hakkaks oksele, nii hirmsalt ajas köhima. Eilsest ikka köhib kogu aeg. Nüüd kui palavik tundub, et köha on vähemaks jäänud, igal juhul vt-n kui langeb, lähen arsti juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 14.02 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homöopaatia aitas meil, kuiva köha puhul Spongia Tosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps laps köhib öö läbi, mis küll aitaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.