Esileht Väikelaps Laps kukkus hambad igemesse

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Laps kukkus hambad igemesse

Postitas:

Tere!

Eile juhtus 2.8 aastasel poisil mängutoas õnnetus, kukkus nii õnnetult, et hambad lõi igemesse sisse.
Käisime küll hambaarstil, sealt öeldi et hetkel ei saa midagi teha ja peame nädala ootama.
Kas keegi on midagi sellist läbi teinud ja mis sai edasi? Kas hammas hakkas kuidagi uuesti välja ajama ja oli lõpuks ikka vaja eemaldada?
Olen kohutavalt mures, ootaks Teie kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 08:21; 02.06 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu laps 2aastaselt kukkus ühe esihamba üles igemesse.käisime traumas, tehti röntgen, ja öeldi, et ehk ei vigasatanud see jäävhamba alget. mingi aja pärast tuli see alla tagasi, viltusena ja teist värvi oli. aga siis kukkus ta üldse selle suust välja. hetkel 17aastane ja hambad ilusad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nende hammastega juhtus? Kuidas igeme sisse, lõualuu on ju ees? Kas hambad kadusid igmesse? Või oli osa hambaid enne puudu ja kukkus teise hambakaarde, siis oleks arst need ometi sealt eemaldanud.
Olen näinud, kui laps kukkus alumised hambad läbi alahuule. Hambaotsad paistsid huule ja lõua vahelt. Hambad aidati nahast välja. Kannatada sai huulealune põsk, augud nõeluti kinni.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ka olla, et ige on praegu väga paistes ja hammas paistab vähem ja nagu oleks sissepoole läinud. Hambaarst r6ntgenit ei teinud? Ega polegi midagi teha kui oodata, kas tuleb ise uuesti älja või paistetus alaneb, kas on vigaststud või teist värvi. Jäävhamba alge on õnneks veel üsna kaugel ja väike, vast ei saanud viga.
Meie laps sai ka 4a paugu esihamba pihta, loksus ja läks halliks. Hambaarst ütles, et nii jääbki, aga piimahammas paranes, värv taastus ja jäävhammas tuli õnneks ilus ja kahjustuseta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks aeg näitab. Mul kunagi klassivend kukkus ujumistunnis jäävesihamba igemesse. Tuli välja küll ja esialgu oli tume aga mingi aja pärast läks värv ka normaalseks tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kukkusin samuti lapsena kaks esihammast tagasi igemesse, olin siis 4-aastane.
Hambaarst kinnitas – ja nii ka juhtus – et need hambad kasvavad välja tagasi ja nii ka läks, täiesti tavalised piimahambad tulid välja tagasi, kahjuks ma ei mäleta enam, mis ajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nende hammastega juhtus? Kuidas igeme sisse, lõualuu on ju ees? Kas hambad kadusid igmesse? Või oli osa hambaid enne puudu ja kukkus teise hambakaarde, siis oleks arst need ometi sealt eemaldanud.

Olen näinud, kui laps kukkus alumised hambad läbi alahuule. Hambaotsad paistsid huule ja lõua vahelt. Hambad aidati nahast välja. Kannatada sai huulealune põsk, augud nõeluti kinni.

Puudu ei olnud midagi, kõik oli ilusti olemas, aga kuidagi igemesse jaa, ma isegi täpselt ei tea kuhu nad mahtusid või kuidas 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 08:21; 02.06 22:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Laps kukkus hambad igemesse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.