Esileht Koolilaps Laps leiab vibraatori

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Laps leiab vibraatori

Kas teil on olnud olukorda, et lapse leiab teie vibraatori või mõne muu seksmänguasja? Mida ütlete? Minu 9-aastane tütar leidis eile kapist, küsis et mis see on, aga ma ei osanud midagi vastata. Mis olete teinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 23:23; 06.03 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksmänguasjad tuleb panna sellisesse kohta, kus lapsel pole lubatud sobrada. Üldiselt ei vastaks mingitele küsimustele, juhiks teema sellele, et ei tohi ema isiklikes asjades tuhnida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vastaks,et see on täiskasvanute massazivahend ja lapsed ei puutu suurte asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste vastustega ei jääks isegi mu 5aastane rahule. Mina mõtleks talle talle mingi otstarbelise asja nime mida laps tavapäraselt ei kasuta, praegu tuli näiteks pähe lõngakerija. Ja paneksin paremasse kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 aastane pole enam titt. Kindlasti teab ta, mis on seks ja et teatud vanuses on see üks osa normaalsest elustiilist. Seega ütlekski, et see on üks vahend, mida saab seksi juures kasutada.
Kindlasti ei leiutaks ma uusi sõnu nagu siin näiteks pakuti \”lõngakerija\”. Laps läheb kooli ja käsitöö tunnis palub õpetaja lõngatoki kaheks keraks kerida ja siis laps teatab, et meil on spets lõngakerija. Seepeale tuleb laps koju ja ütleb sulle, et homme tulevad Kristi ja Noora meile, et meie lõngakerijaga lõng kiirelt tokkidest keraks kerida. Saan aru, et eelnev oli näiteks toodud sõna, aga see sõna võib sulle ja su lapsele hiljem karuteene teha.
PS! Meil on analoogne küsimus tulnud kondoomide kohta ja saigi öeldud mis need on oma õige nimega. Ja ei muutnud need asjad oma asukohta seepeale. Kunagi hiljem küsiti, mida nendega tehakse ja sai ka vastatud mitte keerutatud ega hämatud.
Juurde ei peaks lisama täpsustavat selgitust vaid pakkuma lapsele täpselt nii palju või vähe infot kui ta küsib ja milleks ta valmis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No kondoomid on üks asi ja vibraator teine. Mina küll ei tahaks oma ema seksuaalelust selliseid asju teada, et ta enda tupes mingi plastmass- või kummijurakaga suristab. Vaevalt küll, et su lapsel sellisg asja meeldiv teada on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanute massaa¸ivahend on piisavalt täpne selgitus. Vahet pole, mida sa täpselt masseerid. Aga tõsiselt, hoidke seda mingis lukus kapis või sahtlis ometi. Muidugi, mõned lapsed muugivad lukke ka, aga mõned ikka ei muugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli praegu selle teema peale meelde, et kui teises klassis käisin, siis läksin klassiõele peale kooli külla. Sorisime ta ema baarikapis ja leidsime hunniku kondoome 😀 Ma ei suuda praegu meenutada, kas teadsime TÄPSELT, mida nendega tehakse (noh, et kondoom otse noku otsa käib ja noku omakorda tuppe). Seda teadsime küll, et ema-isa vahelist asja ja et need asjad on ülisalajased. 😀 Pärast vaatamist (avada ei julgenud ühtegi) üritasime panna need sinna kappi tagasi täpselt nii nagu need seal olid, et jumala eest ei oleks aru saada, et keegi neid liigutanud on 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis tõesti iga naise kapis vibraator on ? Minul küll veel pole, äkki peaksin muretsema:) Aga lapsele vastaks, et see on massaazi jaoks ja korjaksin ruttu käest ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas siis tõesti iga naise kapis vibraator on ? Minul küll veel pole, äkki peaksin muretsema:) Aga lapsele vastaks, et see on massaazi jaoks ja korjaksin ruttu käest ära.[/tsitaat]
Mul ka ei ole, tunnn ennast juba imelikult 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka pole ja ei kavatsegi osta, mul pole mees diivanikaunistuseks;P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ei mõista viimast kahte kommentaatorit. Kas kõik tuleb muretseda, mis teistel on? Ja kui teistel on mõni ese, mida sul vaja pole, siis on teine imelik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 23:23; 06.03 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelviimasele ja …
Kas tõesti arvate, et kõiksugu sekslelud on ainult üksikutele seksinäljas vaevlevatele naistele ?!
See arvamus oleks küll väga väga kitsarinnaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt minu elu kõige piinlikum moment oli see, kui peretuttavad olid lastega külas ja minu 3-aastane tõi lagedale st elutuppa diivanile mängimiseks minu tõesti hästi ja kõrgele peidetud vibraatori. Külalised olid kohmetunud, mina tahtsin maa alla vajuda, aga mees kehitas pärast õlgu, et mis seal siis ikka:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4-aastane poeg ja 10-aastane tütar leidsid ka minu hästipeidetud vibraatorid (mul on neid koguni kaks). Küsisid, mis see on ja tahtsid ka teada, mida see teeb. Vastasin, et see on suurte inimeste mänguasi, et lastel omad mänguasjad ja täiskasvanutel omad. Proovisid ka nuppe vajutada. Tütar küll punastas, aga ei öelnud sõnagi. Ilmselt saab juba hästi aru, mida sellega tehakse. Jäid rahule. Igatahes ei ole nad rohkem pärinud. Teavad ka, kus need on, aga rohkem pole näppinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Laps leiab vibraatori

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.