Esileht Beebi ja mitmikud Laps magama ilma et tiss suus

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Laps magama ilma et tiss suus

Postitas:

Kuna mul ka seda raamatut \”nututa uni\” pole, siis lugesin siin allolevat teemat natuke ja tegin ühe väikse katsetuse.
Laps ise üle 6 kuu vana. Hakkasin teda magama panema ja muidugi ei tulnud sellest miskit välja. Eelnevalt andsin rinda talle teises toas süles. Siis viisin magamistuppa oma voodisse. Lamasin ise kõrval. Silitasin ja rahustasin. Lõpuks kui ta oli juba 15 minutit nutnud ma ei suutnud ja andsin rinna suhu. 2 minutit maksimum ja laps magas.
Kas raamatu järgi tegin valesti? Kas seal öeldakse, et ei tohi alla anda? Muidu laps hakkabki lootma, et ma murdun?
Kindlasti katsetaksin hetkel nii, et päevased korrad püüaksin panna ta magama ilma rindma andmata. Aga öösel veel hetkel jätkan. Kui saaks päevased korrad korda, võiks tegelema hakata öiste kordadega.
Mida veel soovitaksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi ju kindlat ühest viisi, mismoodi see harjutamine peab käima.
Meie tegime umbes samamoodi, ainult, et ma kussutasin hämaras nurgas ja otsisin siiski selliseid viise, et laps ei karjuks. Karjuval lapsel ei olegi võimalik magama jääda. Olen nimetatud raamatu läbi lugenud.
Aga põhimõte tundub toimiv – püüda IGA KORD saada magama ilma rinnata…. samas, kui see seekord ei mõju, siis mitte lasta lapsel päris üle väsida (sest siis ei saa teda ilma rinnata magama nagunii).

Silma jäi ka Su lause \”Muidu laps hakkabki lootma, et ma murdun?\”. Imiku mõtlemine on must-valgem. Loogilisem. Sirgem. Nad ei planeeri ega tee mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi. Seega ära karda ka muudes toimetustes, et laps hakkab Sind kuidagi ära kasutama kui teatud viisil käitud (jutt käib siiski esimesest eluaastast, eksole). Tõenäoliselt mõtleb ta \”oehh, lõpuks ometi uni\” ja järgmisel uinutamiskorral isegi ei mäleta, et eelmisel korral eelnes rinnale harjutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatu järgi ei teinud õigesti. Kui varem oled magama pannud tissiga, oli tises toas süles toitmine liiga suur muutus alguseks. Lisaks lasid lapsel nutta ja lasid ikkagi lõpuks rinnal uinuda.

Raamatu järgi oleksid pidanud rinda andma samas kohas aga võtma nibu suust ära vahetult enne uinumist ja nii korduvalt. Kui hakkab nutma, rind suhu tagasi ja enne uinumist jälle ära. Seda siis alguseks.

Ilma raamatut lugemata ikka ei saa raamatu järgi proovida eksole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Raamatu järgi ei teinud õigesti. Kui varem oled magama pannud tissiga, oli tises toas süles toitmine liiga suur muutus alguseks. Lisaks lasid lapsel nutta ja lasid ikkagi lõpuks rinnal uinuda.

Raamatu järgi oleksid pidanud rinda andma samas kohas aga võtma nibu suust ära vahetult enne uinumist ja nii korduvalt. Kui hakkab nutma, rind suhu tagasi ja enne uinumist jälle ära. Seda siis alguseks.

Ilma raamatut lugemata ikka ei saa raamatu järgi proovida eksole.[/tsitaat]

eksole, aga ega mina ka nüüd süüdi pole, et see raamat on meil siin üks kättesaamatumaid.
Loen siit seda, mida teised kirjutanud sellest raamatust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zy, aitähh.
Katsetan siis edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks ei või siis tiss suus laps uinuda? Miks peab teda kiusama ja nutma ajama? Mul laps 7-kuune, uinubki, tiss suus. Kui magama jääb, laseb lahti ja mina tulen voodist üles. Laps magab väga hästi ja rahulikult. Ma ei saa küll aru, et peaks teda nüüd kuidagi treenima hakkama. [/tsitaat]

Kas sul on ka kaks last peale selle ühe tillukese?
Kas sul on ka majapidamine vaja korras hoida?
Kas sul on ka vaja planeerida asju nagu minul?
Mina jällegi saan kõigest alati aru, püüan igastahes. Aga pole ma kunagi aru saanud sinusugustest, kes arvavad et kui neile pole vaja või neil nii pole, siis see kes tahab teistmoodi asju ajada on mingi napakas peast.
Mine ja kasvata oma last kuidas soovid, usu, ma ei tule sulle dikteerima ette kuidas on õige. Aga sama tahan ka sinult. Ära tule ütlema, mis on SINU meelest õigem! Punkt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie hakkasime ka oma voodise umbes niimoodi harjutama.
Toitsin lapse, panin voodisse ja jöin ta juurde, minu käsi tema rinnal.
Kui nuttis, võtsin sülle ja rahustasin ning panin tagasi. Ja niimoodi mitu korda.
Ja nüüd nii ongi, et toidan, panen voodisse ja hoian kätt rinnal kuni ta uinub ja siis lahkun. Aega läheb 10-20 minutit, oleneb päevast.
Pikka meelt ja leia enda tee asja rahulikuks lahendamiseks. Mina ka nuttu kuulata ei suutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie hakkasime ka oma voodise umbes niimoodi harjutama.
Toitsin lapse, panin voodisse ja jöin ta juurde, minu käsi tema rinnal.
Kui nuttis, võtsin sülle ja rahustasin ning panin tagasi. Ja niimoodi mitu korda.
Ja nüüd nii ongi, et toidan, panen voodisse ja hoian kätt rinnal kuni ta uinub ja siis lahkun. Aega läheb 10-20 minutit, oleneb päevast.
Pikka meelt ja leia enda tee asja rahulikuks lahendamiseks. Mina ka nuttu kuulata ei suutnud. [/tsitaat]

Kui kaua sa seda meetodit hetkel kasutanud juba oled. Ja kui vana laps on?
Arvangi, et parem oman seda pikka meelt praegu, kui venitan ja leian kergema tee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on üks laps veel peale selle imiku ja mul ei ole vaja majapidamist korras hoida ega planeerida. Kui oleks, siis mul poleks imikut. Ma nimelt leian, et kui ma ühe asja ette võtan, siis teen seda korralikult ja südamega. Mitte nii, et teen lapse valmis ja siis otsin hommikust õhtuni variante, kuidas teda kaelast ära saada. Milleks sünnitada imikut ja siis mitte püüda tema vajadusi rahuldada, vaid hakata kohe teda treenima, et ta sinu kiire elurütmi järgi sobituks? Mina usun, et vastupidi, ema peab elama beebiga ühes rütmis. Muud asjad teeb seni mees üksinda. Või teen mina siis, kui aega ja viitsimist. Beebi on ikka nr 1 hetkel.[/tsitaat]

Täiesti uksumatu.
Ma olen parem vait

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on üks laps veel peale selle imiku ja mul ei ole vaja majapidamist korras hoida ega planeerida. Kui oleks, siis mul poleks imikut. Ma nimelt leian, et kui ma ühe asja ette võtan, siis teen seda korralikult ja südamega. Mitte nii, et teen lapse valmis ja siis otsin hommikust õhtuni variante, kuidas teda kaelast ära saada. Milleks sünnitada imikut ja siis mitte püüda tema vajadusi rahuldada, vaid hakata kohe teda treenima, et ta sinu kiire elurütmi järgi sobituks? Mina usun, et vastupidi, ema peab elama beebiga ühes rütmis. Muud asjad teeb seni mees üksinda. Või teen mina siis, kui aega ja viitsimist. Beebi on ikka nr 1 hetkel.[/tsitaat]

Teisisõnu kui sul pole koristajat, siis ära sünnitagi?
Sa ju päris rumal kohe. Ema peab muidugi tita pärast palju asju tegema tita rütmi järgi, kuid last peab hakkama harjutama ka iseseisvaks, et ta pärast sul veel 5 aastaselt vetsus järgi ei käiks, seelikusaba pihus.
Ja mis jutt see sul on, nagu ema, kes tahab harjutada rinnast võõrtutamist, nagu see oleks tema kaelast ära saamine?
Mees istub sul kodus 24h? Teine laps sööb sul poest ostetud valmistoitu? Viitsimist sul üldse on?
Kahju kohe, et nii kiiva mõtlemisega emasid/naisi on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, tissiga on see uinutamine ju kõige kiirem 🙂 kui mul oleks maja, loomad ja mees vaja pidada, siis miks mingite trikkidega jamada, kui nii saab kòige kiiremini muude toimetuste juurde? 🙂
Ma olen enda vastu aus – kui tahan, et laps kiirelt magama jääks, siis sellepärast, et ise saaks õhtul paar tundigi rahulikult raamatut lugeda või filmi algusest lõpuni ära vaadatud. AGA, mul laps ka alles 5-kuune. Kui poole aasta pärast ta tissita ei uinuks, siis läheksin ka linna pealt seda raamatut otsima. Praegu lihtsalt jälgin siin teiste kogemusi. Seega äkki püüaks teemas púsida ja arutaks seda talupidamise rasket koormat pere ja muude loomade rubriigis? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks ei või siis tiss suus laps uinuda? Miks peab teda kiusama ja nutma ajama? Mul laps 7-kuune, uinubki, tiss suus. Kui magama jääb, laseb lahti ja mina tulen voodist üles. Laps magab väga hästi ja rahulikult. Ma ei saa küll aru, et peaks teda nüüd kuidagi treenima hakkama. [/tsitaat]

Sul on siis vedanud, kui tissi abil uinunud laps pärast pikalt ja rahulikult magab. Sel juhul tõesti polegi probleem tissiga uinumine. Aga sageli juhtub nii, et kui laps mõnekuuseks saab, ei suuda ta enam ise sügavasse unne minna. Hakkab ärkama 20-40 minuti järel, sügavat und ei olegi ja nutab sõna otseses mõttes päevad otsa väsimusest, ainult süles tassides on natuke aega vait. Ja varsti võib järgneda sama trall ka öösiti. Mul on nii olnud ja see oli õudne. Siis aitab tõesti ainult see, kui õpetada laps ise uinuma. Pärast seda on endine viril laps nagu ümber vahetatud – puhanud ja rõõmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sul on ka kaks last peale selle ühe tillukese?
Kas sul on ka majapidamine vaja korras hoida?
Kas sul on ka vaja planeerida asju nagu minul?
Mina jällegi saan kõigest alati aru, püüan igastahes. Aga pole ma kunagi aru saanud sinusugustest, kes arvavad et kui neile pole vaja või neil nii pole, siis see kes tahab teistmoodi asju ajada on mingi napakas peast.
Mine ja kasvata oma last kuidas soovid, usu, ma ei tule sulle dikteerima ette kuidas on õige. Aga sama tahan ka sinult. Ära tule ütlema, mis on SINU meelest õigem! Punkt[/tsitaat]
Mul on ka 3 last
Mul on ka suur elamine koristada
Ja ma ei kaku oma lapsel tissi suust, sest mõni tolmurull vedeleb. eelkõige olen ma ema ja annan oma lapsele niipalju lähedust kui ta seda vajab !!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]korav kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on ka 3 last
Mul on ka suur elamine koristada
Ja ma ei kaku oma lapsel tissi suust, sest mõni tolmurull vedeleb. eelkõige olen ma ema ja annan oma lapsele niipalju lähedust kui ta seda vajab !!!![/tsitaat]

Tead ole kasvõi orangutan, mul on sellest täiesti ükskõik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kõik lapsed ole erinevad ja igal emal oma lähenemine ja kasvatus. Minu lapsed uinusid tiss suus. Aga eks mul on ka abilisi olnud(ema ja mees).
Vanem laps oli kuni 1a10k \”tissipoiss\” ja teine hetkel 5k.
Kui peaks organiseerima ja suure majapidamisega mässama, eks kindlasti otsiks ka lahendusi. Aga hetkel meile sobib – kõik jube rahul! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 23:03; 16.02 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi asi selles, et ema keelaks lapsele lähedust. Vahel (tegelikult järjest rohkem lapse vanuse kasvades) on vaja, et ema lapse eest mõnd asja ära ei teeks. Et laps õpiks seda ise tegema.

Näiteks on enamasti mingil hetkel rinnaga uinutamise korral probleemiks, et lapse ööd muutuvad hakituteks. Magab 40 minutit ja siis virgub täielikult ning vajab uuesti uinutamist. Samal ajal laps, kes oskaks iseseisvalt uinuda, keeraks teise külje ja magaks edasi. Ja magaks ka kenasti välja end hommikuks.

Lõpmatuseni ei saa ka lapse elu lihtsustada. Kui see lapse enda arengut pärssima hakkab, tuleb lõpetada. Te ju ei tee ka tulevikus esimese klassi kirjatehnikat usinasti lapse eest hoolimise märgi all. Või vähemalt tahaks loota, et ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps 7a(uinus tiss suus kuni 1a10k) on väga iseseisev. Tal oma tuba ja matemaatikas üks parimaid klassis. Võileibu ja isegi pannkoogi taignaga saab hakkama – mina küpsetan. Ei tasu karta, et hoolitsed üle ja koolieas on laps äpu. Lapsepõlv on nii lühike, küll nad veel jõuavad olla iseseisvad. Imikud vajavad rokem lähedust, kui 1a. Emme kõrval nii soe ja turvaline. Minu 5k uinub tiss suus ja magab väga kenasti ja ilmselt 5h. Head ööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 23:03; 16.02 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Esimene laps 7a(uinus tiss suus kuni 1a10k) on väga iseseisev. Tal oma tuba ja matemaatikas üks parimaid klassis. Võileibu ja isegi pannkoogi taignaga saab hakkama – mina küpsetan. Ei tasu karta, et hoolitsed üle ja koolieas on laps äpu. Lapsepõlv on nii lühike, küll nad veel jõuavad olla iseseisvad. Imikud vajavad rokem lähedust, kui 1a. Emme kõrval nii soe ja turvaline. Minu 5k uinub tiss suus ja magab väga kenasti ja ilmselt 5h. Head ööd.[/tsitaat]

Mis see oma tuba siis puutub????
Mul onj 10 aastane ja ka väga tubli laps. Kõike teeb samuti ise. Aga läksin tööle, kui ta oli 6.-kuune. Nii oli sel korral lihtsalt. See oli 2001 aastal.
Ma ei saa aru mida siin soiutakse parimast emast. Just lugesin, et üks kommenteerija läheb lapsega magama kell 8 õhtul ja ärkab tal laps kell 6 hommikul. See oli siis see kes kritiseeris mind kui ema, et pakun vähe lähedust. Aga teil magab laps terve öö. Mul on küljed valusad, puusad valusad, käed ära magatud ja nii juba seitsmes kuu. Öid pole ma siiani maganud nii, et õhtul uinun ja hommikul ärkan.
Ja teie tulete mind maha tegema, et jätan lapse hellusest ilma? Päevalgi magab ta 2×30 minutit ja siis üks pikem uinak, mis on 1-2 tunnini, aga 2 tundi magab ta võibolla nädalas korra kui sedagi.
Ma olen lapse jaoks ju rohkem kui teie olemas. Nii ethoidke ausalt mokk maas ja tegelege parem lapsega. Zy, tänan sind kaitse eest, sest seda oli vaja. Ma teadsin, et kõik pole siin soojad peast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei olegi asi selles, et ema keelaks lapsele lähedust. Vahel (tegelikult järjest rohkem lapse vanuse kasvades) on vaja, et ema lapse eest mõnd asja ära ei teeks. Et laps õpiks seda ise tegema.

Näiteks on enamasti mingil hetkel rinnaga uinutamise korral probleemiks, et lapse ööd muutuvad hakituteks. Magab 40 minutit ja siis virgub täielikult ning vajab uuesti uinutamist. Samal ajal laps, kes oskaks iseseisvalt uinuda, keeraks teise külje ja magaks edasi. Ja magaks ka kenasti välja end hommikuks.

Lõpmatuseni ei saa ka lapse elu lihtsustada. Kui see lapse enda arengut pärssima hakkab, tuleb lõpetada. Te ju ei tee ka tulevikus esimese klassi kirjatehnikat usinasti lapse eest hoolimise märgi all. Või vähemalt tahaks loota, et ei tee.[/tsitaat]

Meil see just nii ongi. Laps 8,5 kuune ja ärkab 7-10 korda öö jooksul ja magama jääb vaid tissi otsas. Rinnaga toitmine on muutunud juba vastumeelseks seetõttu. Hangin ka selle raamatu ja vaatan, kas ehk saan abi.
Kui laps magaks terve öö, siis mul oleks ka täiesti ok, kui ta uinuks õhtul tissi otsas. Esimene äratus aga juba tavaliselt 30-40 minutit pärast uinumist. Ei ole vahva. Liiga vähe saan sellise hakitud une pärast veeta aega koos suurema lapsega ja ka mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult ärkab ka minu laps palju kordi öö jooksul, seda ma üldse ei arvestagi. Aga kuna ta magab mu kõrval, siis saab ta esimese jorina peale tissi suhu ja nii mina kui tema ärkame vaid selleks üheks sekundiks ja magame siis kohe edasi. Kui peaksin hakkama ootama, millal ta söönuks saab ja teda siis veel kusagile teise voodisse vedama, siis ma ei kujuta üldse ette, kuidas end välja magada. Ma istuksin siis ka terve öö üleval. Koos magamine ongi ainus lahendus, mis võimaldab tervel perel rahulikult öösel magada. [/tsitaat]

Minu laps magab ka minu kõrval. Ei tari ma teda kuskile teise voodisse. Vaatame, mis juttu ajad siin ise paari kuu pärast.
Koos magamine pole üldse ainus lahendus. Väga paljud lapsed magavad oma voodites. Väga paljud.
Tissi suhu toppimine muide ongi lihtsaim viis. Võib ka öelda, laisem viis emal lahti saada suuremast tööst.
Laps tuleb õoetada magama öösel, aga mitte üles ärkama. Kuuendast elukuust hakatakse lapsi võõrutama öisest söömisest. Loomulikult pole see reegel.
Aga igastahes oli väga lapsik tulla ülbama teemasse, kus mina lihtsalt tahan ka ükskord jälle magada öö otsa ilma, et pean kogu aeg oma und rikkuma, kuna laps tahab tissi suhu.
Vastikud õeluskotid olete. Loodan, et teid reaalis kunagi tundma ei saa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]zy kirjutas:[/small]

Meil see just nii ongi. Laps 8,5 kuune ja ärkab 7-10 korda öö jooksul ja magama jääb vaid tissi otsas. Rinnaga toitmine on muutunud juba vastumeelseks seetõttu. Hangin ka selle raamatu ja vaatan, kas ehk saan abi.
Kui laps magaks terve öö, siis mul oleks ka täiesti ok, kui ta uinuks õhtul tissi otsas. Esimene äratus aga juba tavaliselt 30-40 minutit pärast uinumist. Ei ole vahva. Liiga vähe saan sellise hakitud une pärast veeta aega koos suurema lapsega ja ka mehega. [/tsitaat]

sama siin. Olen õhtuks liig väsinud ja kuigi tahaskin mehega vähemalt õhtulgi siis tunnike istuda ja rääkida, siis ei tule sellest midagi välja, sest olen väsinud.
Kasvatada last rinnata unele on vaid pluss. Kui ema seda ei suuda, ju siis on hoopis laisk ja saamatu.
Muide tänane öö möödus päris hästi. Kuna juba päeval tirisin rinda kogu aeg suust tal ära voodis magama jäädes, siis öösel oli ta juba rahulikum.
Jätkan samas vaimus igastahes. Sulle soovin sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:57; 16.02 09:58; 16.02 10:04; 16.02 10:23; 16.02 11:11; 16.02 17:45; 17.02 07:40; 17.02 11:04; 17.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapse ise uinuma õpetamine on sama tähtis kui potil käima õpetamine, sööma õpetamine jne. Miks huvitav seda eiratakse ja maha tehakse seda, kes sellega pihta hakkab?

Tean paljusid lapsi kes ei maga 5-6 aastaseni tervet ööd, ei puhka välja on pahurad ja vähese kannatusega. Kas nende ema tegi õigesti et \”säästis2 neid paarist rahutust ööst enne aastaseks saamist?

Meie peres näiteks tähendas lapse ise uinuma õpetamine 7-kuuselt täielikult paremat pereelu meie kõigi jaoks. Väiksekene oli hommikul ärgates rõõmus rullikene, magas järjest pikemalt ja paremini nii öösel kui päeval, seda ka me ise. Meie õhtud olid rahulikud ja toredad, võrreldes eelnevaga kus laps 6kuuseni lihtsalt kisas kl 17-00, kuna ta ei osanud uinuda ei kussutades, hüpitades, kiigutades ega tissi otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mingi teismeline ema oled või? Täiskasvanu peaks mõistusega aru saama, et tema terve öö pikkune uni ei ole imikuks olemise ajal just prioriteet nr 1.[/tsitaat]

Tead, käi seenele! Mina olin teismeline ema(17, kui sünnitasin), ometi panin lapse alati endast ettepoole. ÄRa solva teismelisi emasid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 12:28; 18.02 17:53; 18.02 21:38; 19.02 11:18; 19.02 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Käitud küll nagu tüüpiline pröökav ja uksi paugutav teismeline. Kasva suureks.[/tsitaat]

Noo!? Ma lihtsalt kutsusin Sind korrale, et niimoodi ei ole viisakas üldistada ja solvata(Ei ole just kõige täiskasvanulikum käitumine) A la, poisile öelda, et ära pilli nagu tüdruk, see on tüdruku suhtes solvav.

Teismeeast olen tänaseks mitu aastat väljas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 12:28; 18.02 17:53; 18.02 21:38; 19.02 11:18; 19.02 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kle, loe oma postitusi. Mina küsisin alguses, et miks siis ei või magada tiss suus, mille peale sina kukkusid kisama, et \”ära tule ütlema, mis on SINU meelest õigem! Punkt.\” Selliseid punkte võid oma kodus panna ja isegi seal on see ebaviisakas.
Ja paar aastat üle teismeea, luba naerda. Teeb sama välja. Oled väga noor ja väga ülbe. Punkt, koma, semikoolon.[/tsitaat]

Palun kontrolli IP-sid, minu ainuke postitus siin teemas on see, kus palusin seenele sõita. Rohkem ei ole ma mitte midagi postitanud. Nojah, ja see ka, kus ütlesin, et lihtsalt kutsusin Sind korrale. See lause, mida tsiteerid, on kellegi teise oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 12:28; 18.02 17:53; 18.02 21:38; 19.02 11:18; 19.02 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mingit vahet pole, ühesugused räuskavad teismelised mõlemad. [/tsitaat]

Ma ei ole mitte kusagil räusanud, ma lihtsalt ütlesin, et niimoodi teisi inimesi ilma mingi põhjuseta solvata on suhteliselt inetu. Ja ma ei saa mainimata jätta, et teismeline ma enam ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 12:28; 18.02 17:53; 18.02 21:38; 19.02 11:18; 19.02 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Iga teismeline arvab, et ta on suur inimene, kellel on alati õigus.[/tsitaat]

Fakt on see, et Sina alustasid inetu üldistamisega teismeliste emade suunas. Ja mina ennast niisama tühja koha pealt solvata ei lase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 12:28; 18.02 17:53; 18.02 21:38; 19.02 11:18; 19.02 12:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Beebi ja mitmikud Laps magama ilma et tiss suus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.