Esileht Ilu ja tervis Laps nädal aega haige

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Laps nädal aega haige

Postitas:

Pühapäevast alates on laps veidi haiglane olnud. Esimesed 2 päeva oli väike palavik, aga laps muidu röömus ja kraps. Kolmandal päeval läks lasteaeda. Neljandal päeval lasteaiast helistati, et lapsel palavik 38,5. Tõin lapse koju, et enne esmaspäeva tagasi ei vii. Viies ja kuues päev ka laps röömus ja kraps. Aga öösel oli laps tulikuum. Eilsest lisandus nohu ja tänasest köha. Laps on loid, käib mööda seina ääri käega vastu seina toetades.
Üldiselt olen ma alati seda meelt olnud, et haigused parandavad end ise. Lasknud lastel kodus olla kuniks terved ja pole mingeid medikamente tarvitanud. Arsti poole olen mõned korrad pöördunud ja arst ikka ütleb, et hoidke kodus soojas ning küll laps paraneb. Ei ole ka mingeid rohtusid kirjutanud.
Vaatan last ja lapsest nii kahju. Kas ikka peaks arstile minema või nunnutan lihtsalt last edasi ja vaatan kuidas kujuneb?
Olen väga meditsiinikauge inimene. Arstil käin ikka ainult äärmisel juhul. Ühest küljest arvan, et arst ütleb sama, mis ta alati laste haiguste ajal on öelnud, et hoidke kodus soojas ning küll palavik ise lapse terveks ravib. Teisalt jällegi, äkki on midagi tõsisemat viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh isver… Me ei ole enam pimedal keskajal, et las haigus läheb ise üle. Ja kui ei lähe, no siis on ju surm tavaline… Sa võid praegu oma lapse südamele igasugu komplikatioone tulevikuks tekitada. Haigused tuleb siiski välja ravida. Palavik juba suhteliselt kõrge ju. Teine ei suuda kõndidagi. Kindlasti võta perearstiga ühendust. Ja kui sul on nii loll arst, et ütleb ainult, et hoia laps soojas, siis vaheta arsti.

Anna lapsele mõni paratsetamooli tablett või tee. See on suhteliselt süütu asi aga võtab juba palavikku alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Laps nädal aega haige

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.