Esileht Väikelaps Laps nõuab öösel juua

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Laps nõuab öösel juua

Postitas:
Hellt

Minu pea kahe-aastane poiss ärkab viimasel ajal öö jooksul 3-4 korda ja tahab juua. Õnneks joob klaasist, mitte pudelist. Joob ära ja jääb kohe sügavalt magama. Kas selline vee joomine on ka kuidagi kahjulik, kas see võibki põhjustada öist ärkamist või ajab hammaste tulek teda jooma (neli viimast hammast on tulemata)? Tahaks ka öösiti magada juba 🙂 Tänud vastajatele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Laps nõuab öösel juua

pane klaas voodi juurde ja las joob ise.
kas päeva jooksul joob ka piisavalt või lööb ainult öösel välja?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

veresuhkru tase on normis?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka kohe mõte, et kas joob päeval ka palju? Käib tihti pissil?
Kui jah, siis minge kindlasti veresuhkrut kontrollima!

0
0
Please wait...

Postitas:
Sherlock

Minul diagnoositi hiljuti diabeet ning loomulikult tekkis mul hirm oma 2,3 aastase lapse suhtes, et kas temal võib ka olla või tulla. Arst ütles selle peale, et muretseda tasub siis kui laps palju juua ja pissile tahab.
Mina soovitan ka igaks juhuks lapsel veresuhkrut kontrollida, kõige parem oleks kui vastus oleks negatiivne, kuid see on selline haigus, mille puhul tasub pigem karta kui pärast kahtseda.
Diabeedi suhtes saab lasta teha glükoosi taluvuse testi, mis selle kohe ära näitab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Thaleia

Kütteperioodil toaõhk väga kuiv, teeb kurgu kuivaks ja ajab jooma. Tõenäoliselt selles asi. Aga kui sulle tundub,et ka muidu joob rohkem japissib tihemini, tasuks ka minu meelest verd kontrollida. Suguvõsas avastati ühel pisikesel diabeet. Pole naljaasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina laseks ka veresuhkrut kontrollida. Meie poja oli 1a9k kui hakkas öösel ärkama ja juua küsima. Pissis öösel ka mähkmesse. Ka päelav küsis aga seda ei pannud ma siis eriti tähele. Aga öine hakkas silma kohe. Algul ma ka sellest suuremat numbrit ei teinud. Aga lõpuks vaatasin, et nii ikka edasi minna ei saa. Kui ma keeldusin talle vett andmast hakkas karjuma.
Laps oli 1a 10k kui sai diagnoosi. Hetkel staasi jub 6 aastat. Parem karta kui kahetseda. Kui sai diagnoosi kadus öine joomine ja öösel pissimine. Kui on korras siis kõik ju hästi ja süda rahul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka laps jõi ikka mitu-mitu korda öö jooksul kuskil selles vanuses. Kestis see ikka kuid. Olime tüdinud mehega mõlemad, sest see ikka ajas öösel üles, kui ta heleda häälega teatas, et palun juua! Elu aga kiire ja kuskile arstile me kurtma ei jõudnudki, nüüd laps 3-ne ja seda teemat nähes mõtlesin, et ups, enam ta ei joogi öösiti, et millal see siis viimati oligi??? Ikka pool aastat kohe kindlasti enam ei joo öösel ja magab sügavalt. Ilmselt ealine iseärasus ja läheb jälle mööda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka üks poistest (3,5) tahab öösel juua. Ei näe muretsemiseks põhjust. Tal voodis titeajast tilgatass veega. Otsib ise üles ja joob. Öösel pissil ei käi. Vereanalüüs oli korras. Teine ei taha juua öösel, küll aga joob päeval rohkem. Arvan, et see natuke ikka harjumuse asi ka.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Väikelaps Laps nõuab öösel juua

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.