Esileht Väikelaps Laps oli sünnipäeval kus oli jube kloorihais

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Laps oli sünnipäeval kus oli jube kloorihais

Postitas:

Laps käis oma sõbranna sünnipäeval tolle kodus. Kui see koduuks lahti tehti, pidin pikali kukkuma kui kohutav kloorihais seal oli. Lootsin, et ehk on mõni aken äkki lahti aga vaevalt oli, sest seal oli kohutavalt palav ja umbne. Saan aru, et koroona möllab jne aga sellises kloohaisus elada, see on ju kahjulik lausa? Endal neil veel beebi ka kodus.
Lapsega koju jalutades siis ta tõmbas kopsud õhku täis ja ütles, et küll on hea värske õhk.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 19:59; 05.11 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ilmselt oli mehe maha tapnud ja yritanud klooriga jälgi pesta. Ära muretse, paari päevega läheb sealt  hais välaja.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ehk oli just Kloorin-iga üle käinud, et lapsed külla tulemas ja nii. OK ju

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kloor suures koguses on küll mürgine, tekitab iiveldust ja pearinglust. Äkki võõrustaja mõtles kodu desinfitseerida, aga läks veidi viltu. Ma oleks kohe maininud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal mis mured ikka inimestel on. Inimene koristas enne külaliste tulekut kodu. Appi-appi, kui jube, mida ta ometi mõtles küll?!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jõhker kloorihais siis üleval, kui olen WC-d puhastanud. Üks vetsupuhastaja sattus selline, et hirmsasti kloorihaisune. See hajub mõne tunniga ära siiski.

Arvan, et too sõbranna oli enne pidu üsna vahetult koristanud mingi kangema vahendiga. Näiteks põrandaid pesnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 14:08; 05.11 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned WC puhastusvahendid on sellised, et korra wc-potti puhastad, viskab kogu elamise sellist kloorihaisu mõneks hetkeks täis, et anna otsad. Mul on ka wc otse välisukse kõrval, ilmselt kui oleksin just wc-d puhastanud, tunduks samamoodi, nagu oleksin kogu elamise klooriga üle kallanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla ta just käis uksenupud jms puhastusvahendiga üle, minu meelest täiesti ok käitumine, kui praegu pidu pidada. Sina astusid just haisupilve sisse, mis polnud veel lahtunud ja arvad, et terve korter haises.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 08:57; 05.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2h hiljem järele minnes oli ikka veel hingemattev hais. Üks lapsevanem oli enne mind ukse peal ja trepikoda oli ka kloorihaisu täis.
Mina isiklikult ei suuda sellise haisu sees olla, mul tõmbab hinge täiesti kinni.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 19:59; 05.11 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädal aega varsti täis, ehk saad juba üle?! Mõned alkoholi baasil desovahendid ja kätegeelid haisevad sama räigelt, niiet võtab hinge kinni. No aga kui vaja siis vaja. Mida siis tõelised astmahaiged peavad tegema, kui igasugustel “tõmbab hinge kinni”.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 08:57; 05.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult ei suuda sellise haisu sees olla, mul tõmbab hinge täiesti kinni.

Mõistan sind selle osas küll, mul enda tõmbab sibula praadimise hais hinge kinni. Konkreetselt tekib lämbumistunne. Aga ma annan siiski endale aru, et see on minu isiklik teema (ja vbla kuskil on mõni minusarnane veel) ja enamasti inimesed isegi ei märka seda, et sai veidike sibulaid praetud. Sul võib klooriga sama asi olla, et sa võimendad seda haisu üle, teised niiväga ei tajugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 14:08; 05.11 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sul siis ujulas tõmbab ka hinge kinni?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valgendan vahel klooriga kraanikaussi ja peale seda tuulutan korralikult. Aga laps ütleb alati: mm, kui mõnus ujula lõhn siin on! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Laps oli sünnipäeval kus oli jube kloorihais