Esileht Väikelaps Laps on täna päev läbi loid olnud, midagi otseselt justkui viga ei ole, aga…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Laps on täna päev läbi loid olnud, midagi otseselt justkui viga ei ole, aga…

Postitas:

Laps ärkas hommikul üles, täiesti tavalisel kellaajal, ronis mu kaissu ja ütles, et ta tunneb end halvasti. Hakkasin siis uurima, et mismoodi, kas tal valutab kusagilt vms. Ütles, et ei valuta, aga et tal on paha, näitas kuhugi mao, kõhu, südame piirkonda. Pea pidavat ringi käima, palavikku ei ole täiesti norm temp 36,6.
Olime siis täna tubased, laps enamuse ajast on voodis vaikselt puzzlesid pannud ja niisama pikutanud. Söögiisu on ok, joob ka normaalselt.
Ei oskagi seisukohta nüüd võtta, kas ta siis homme lasteaiast koju jätta, trennist samuti?
Vahepeal on väga lõbus, energiline, siis justkui vajub jälle ära.
Seda on ta ilma minu küsimiseta veel mitu korda öelnud tänase päeva jooskul, et tal on paha olla.
Ronib ka palju sülle ja on selline emmekas.
6.a. tüdruk on.

Haige oli viimati novembris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 20:33; 06.02 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil küll 1a 2 k aga oli ka päeval viril ja õhtuks oksendas. Vb lihtsalt mingi kõhuviirus, mis kõhu keerama paneb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 21:02; 05.02 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka polnud söögiisu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 21:02; 05.02 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Ei toonud ka öö meile midagi uut, ei oksendamist ega kõhulahtisust, palavikku samuti ei ole. Ise lähen tööle, vanaema tuleb lapse juurde.
Kummaline asi, eks siis paistab, kas täna jätkub \”paha olemine\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 07:20; 06.02 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka nii, et laps loid ja siis poole päeva pealt järsku hakkas oksendama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, mul endal täpselt samad sümptomid. Lihtsalt selline loid, süda paha ja nõrkus. Tegin isegi rasedust testi- see kah negatiivne (juba rõõmustasin kurat). Ei oska midagi arvata- palavik kah puudub. Söögiisu on ümmargune null.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski kõhuviirus vist, poole nelja paiku koju jõudes, kraadisin last 38,9, tundus kuidagi tuline katsudes, andsin rohtu. Praegu magab ja lausa põleb palaviku käes. Arvan, et kõvasti üle 39, aga üles teda praegu ajama ei hakka.
Oli vanaemale mitu korda kurtnud,et kõhus on nii paha ja justkui tekkis okserefleks, aga siiski ei oksendanud. Nii pikk haiguse algus, kummaline.
Oeh, see on üks jube ebameeldiv haigus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 07:20; 06.02 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 26 ja täpselt samad sümptomid.
Eile iiveldas, mis kole ja isegi vesi ei püsinud sees.
Täna sama lugu, pea on paks, palavikku pole.
Eile panin veel abikaasa sünnipäeva tähistamise arvele, aga täna enam mitte. Ikka käin ringi kui surmavari.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siiamaani ei ole oksendanud, üles ajab kergelt aga ei oksenda. Palavikku enam ei ole, alanes iseenesest.
On loid ja tahab pikali olla, vett joob, natuke sõi ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 20:33; 06.02 20:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Laps on täna päev läbi loid olnud, midagi otseselt justkui viga ei ole, aga…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.