Esileht Beebi ja mitmikud Laps on tundlik poepiima suhtes aga riisi- ja tatra putru veega teha lahja juu …

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Laps on tundlik poepiima suhtes aga riisi- ja tatra putru veega teha lahja juu …

Postitas:
Kägu

Laps 9 kuune ja hakkasin proovima putru teha 2,5% poepiimaga, see siis veega pooleks. Aga ilmnes, et ei talu piima- põsed punased ning karedad ja kaka tegi ka pepu punaseks. Küsimus siis järgmine, et kui laps saab hetkel veel lisana rinda ja pole kunagi mingit RPA-t saanud siis kas ma tohin pudrud teha RPA-ga, kui jah siis millist soovitaksite? Kuidagi imal on pakkuda putru ainult veega tehtult …

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Laps on tundlik poepiima suhtes aga riisi- ja tatra putru veega teha lahja juu …

misasi sul lahja on, puder??? pane siis õli juurde, püha taevas ja jäta see rpa-ga mökerdamine
ma olen eluaeg putrusd veega keetnud ja kogu meie perele ainult nii maitsebki, lahjust ei saa meile küll kellelegi ette heita. ka pidi piimavalguga teravilja keetmine teravilja omastamist häirima

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Laps on tundlik poepiima suhtes aga riisi- ja tatra putru veega teha lahja juu …

– lapsele tehakse sööke täispiimast ehk 3,5% piimast.
– veega puder ei jää lahjaks. lisa suhkruvaba puuviljapüreed juurde ja väga hea on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]- lapsele tehakse sööke täispiimast ehk 3,5% piimast.
– veega puder ei jää lahjaks. lisa suhkruvaba puuviljapüreed juurde ja väga hea on.[/tsitaat]

Kui laps on 2.5% piimale tundlik, siis 3.5% arvatavasti ka. Seega ei soovita.

Aga mul küsimus, et kui rammusa sa arvad siis piima olevat, et kui piim pooleks veega puder, siis rammu küll, aga kui lihtsalt vesi, siis lahja. Võid proovida kas laps võid kannatab (võis ei ole laktoosi ja on väga vähe piimavalku, seega võibolla kannatab). Võid proovida, kas mõni mahedamaitseline õli sobib lapsele ega tee allergiat.

Rpa on ju lehmapiimabaasil. Miks sa arvad, et see sobib, kui piim ei sobi? Võib muidugi sobida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alla 1-aastastele poepiima ei anta. Seega, putrusid tehakse vee või rp või rpa-ga. Veega tehtud pudrule võib lisada tilgakese õli või puuvilja/juurviljapüreed.

Please wait...
Postitas:
kahepojaema

Meie arst ei soovitanud lausa alla 2a anda poepiima, kuna paljud lapsed ei talu seda. Mu vanemal lapsel võtab poepiim lausa kõhu totaalselt kinni. Noorem laps aastane, saab rp kuid pudrud teen kõik rpa-ga (meil Aptamil kasutuses).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul 2 last kuni aastani ainult veega putrusid saanud.Juurde andsin külmutatud marju,või siis tegin neist marjadest kiselli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina panen paar kulbikest Tuttel 2 valmispudru sisse, mis on ca 50 kraadi, väga maitsva pudru saab, lastearst soovitas rpa kasutada.

Please wait...
Postitas:
chatherine

Mina teen enda 10-kuusele lapsele küll ainult veega putrusid ja lisan juurde keedetud õuna või banaani. Piima enne aastat ei anna, aga võid olen killu sisse pannud.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Beebi ja mitmikud Laps on tundlik poepiima suhtes aga riisi- ja tatra putru veega teha lahja juu …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.