Esileht Beebi ja mitmikud laps õppis seisma ja enam magama ei jää :(

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: laps õppis seisma ja enam magama ei jää :(

Postitas:

mida teha? niikui voodisse panen, keerab ennast kõhuli ja tõuseb püsti. magama jäämine niigi sünnist saati üks igavane jamamine olnud. mõnda aega nüüd saime nii, et laps jääb ise omas voodis magama, aga nüüd on küll mõistus otsas jälle.
kas lasta tal lõputu arv kordi siis end püsti ajada ja lolli järjekindlusega tagasi pikali panna (kui kaua siis lasta püsti olla?)? või hoida voodis jõuga pikali (ta on tõesti tugev :D)? mõlemal juhul varem või hiljem kaasneb kõva röökimine.. või on mõni kolmas nipp? rinna otsas enam ammu magama ei jää, sellepärast ise uinumist õpetama hakkasimegi mõned kuud tagasi. süles magama jäämine pole ka variant, sest siis ärkab ju kohe kui voodisse panna..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 21:03; 16.01 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jõuga küll kinni ei hoiaks, kuidagi vägivaldne tundub. Kogemused puuduvad, aga prooviks järjekindlat ja rahulikku pikali panemist… nii kui tõuseb, siis kohe pikali ja kui ta lamab, siis silitaksin ja räägiksin vaikselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise küsin ise vastan..
laps jäi nii 20min-ga magama, kui istusin voodi kõrval maas ja ei teinud mitte midagi 😀
toetasin pea vastu voodit ja vältisin silmsidet. kui oli rahunenud, siis enam ei rääkinud ka. mõnda aega siis sahmis edasitagasi-ülesalla ja patsutas mu pead ja voodit jne. ja siis hakkas pead madratsile sättima. panin siis väikse tule kustu ja ukse ka kinni ja varsti panigi pea lõplikult madratsile ja sirutas jalad välja ja magaski 🙂
eks proovin homme sellest kohe alustadagi, vaatame kas õnnestub kisa täitsa ära hoida. ehk kunagi õnnestub jälle toast lahkuda ka enne lapse uinumist (on selliseid aegu juba olnud, aga viimastel nädalatel pole see küll kõne alla tulnud).
ja nn unesõnu oleme sügisest juba harjutanud küll, eks voodisse panekul tuleb nendega ikka jätkata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 21:03; 16.01 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen nii, et üles ta ju ei jää. Ühel hetkel väsib seismisest ja jääb uniseks.
Laulad vaikselt või loed raamatut ja kui ära väsib aitad pikali ja teki peale.

Äkki nii saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ajas laps end ka magamiskotiga püsti. mina käin aeg-ajalt pikali panemas. lõpuks väsib ära ja jääb pikali. kui iga õhtu järjepidev oled, siis lõpuks see protestimise aeg muutub lühemaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks teada mis ime magamiskott see on millega ei saa midagi teha.Mul laps magab magamiskotis sünnist saati ehk siis 9-kuud juba.Hommikul kui tõuseb keerab kõhuli siis istuma ja siis tõuseb voodis püsti.Kasutusel nii õhuke kott kui ka paks kott.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama jama keerab kõhuli ja tõuseb püssti ja lõpuks hakkab nii hullusti nuttma et näost sinine ja ei saa hingata ja mis mul muud ülejääb kui võtan sülle kussutan ja laulan magama ning siis panen voodisse:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud laps õppis seisma ja enam magama ei jää :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.