Esileht Ilu ja tervis laps perearstile

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: laps perearstile

Postitas:

Beebi kohe sündimas ja uurisin kodu ligidal perearstikeskusest, et millal temaga kontrolli tulla. Ja vastuseks oli, et uute patsientide registreerimine lõpetatud, kuna nimistute suurus ületab Eesti Haigekassa poolt ettenähtud nimistu suurust.
Kuidas siis nii ?
Kuhu ma lapsega lähen ? Teise linna ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 14:32; 08.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi on siin nihu. Nii ikka olla ei saa. Kirjalikult uurisid või suhtlesid kellegagi otse? Kui mul laps sündis, siis automaatselt saadeti lapse andmed minu perearstile. Nii peaks see olemagi. Esimene kontroll 1 kuu vanuselt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul perearst Tallinnast väljas. ise võin tõesti suure hädaga 40 min.sinna sõita, kuid lapse tahaks kodu ligidale viia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 14:32; 08.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul perearst Tallinnast väljas. ise võin tõesti suure hädaga 40 min.sinna sõita, kuid lapse tahaks kodu ligidale viia.[/tsitaat]
siis neil ei ole tõesti kohustust sinu last nimistusse võtta, kui sa ise seal patsient ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just vastupidi! Kui ise elad tegelikult Tallinnast väljas, siis ei ole Tallinna perearstil sind kohustust võtta oma nimistusse. Täpselt nii juhtus minu lapsega – mehe perearst on Tallinnas ja registraator (!) keeldus avaldust vastu võtmast. Võibolla perearstiga otse suheldes oleks teistsuguse vastuse saanud, aga ei viitsinud. Tegelikult peaks perearst oma nimistu patsiendi pereliikmed oma nimistusse võtma, sest ta on ju ikkagi PEREarst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis laps perearstile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.