Esileht Koolilaps Laps pillas Iphone maha-klaas ämblik

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Laps pillas Iphone maha-klaas ämblik

Postitas:
Anonymous

Selline suur mure siis, et laps pillas hooletusest oma kalli Iphone maha ning klaas tãiesti puru ning enam korralikult ei funktsioneeri ka. Nüüd nõuab kas parandamise jaoks raha või uut telefoni. Selgitasin, et mina sellega nõus ei ole, kuna mõlemad variandid on ka mulle rahaliselt ülejõu käivad. Ma ei julge ettegi kujutada, kui palju selle telefoni klaasi parandus rahaliselt maksma võiks minna. Nüüd lapsega suur tüli, süüdistab mind, et raha uue telefoni ostmiseks ei anna. Minu arvamus on, et kui ise maha pillas, siis kogugu oma taskurahast vms. Mis Te arvate, kas olen ülekohtune?

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba alguses ei oleks ostnud lapsele iPhone’i kui rahakotile hakkaks selle parandamine/välja vahetamine. Juhtub kõigil, ka täiskasvanutel, et telefon lendab maha. Nii et ma ei karistaks last sellega, et peab oma raha eest parandama.

Küll aga ütleks summa, mis olen nõus uude telefoni või remonti panustama. Siis ise valib, kas lepib odavama otsa telefoniga või kogub raha juurde.

Kas muidu kaitsemeetmed ise olid kasutusele võtnud? Kaitseklaas, silikoonümbris nt. Kodukindlustus ei aita?

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian end igati tagasi, et mitte mõjuda solvavalt, aga minu lastel on nuputelefonid. Lapsed 15 ja 10. Ei me ei ela metsas, Tallinn kesklinn. Teate, lapsed on täiesti terved ja rõõmsad, tuleb välja et nutitelefon polegi hingamiseks vajalik 😮

Vastus Sinu küsimustele – anna nupukas.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis Te arvate, kas olen ülekohtune?

Ei, liiga helde oled, et üldse mingi Iphone-i sai

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast seda, kui lõhkusin enda uuevõitu kalli telefoni, ostsin vastupidava Samsung xCoveri. Väga rahul olen, mitu x maha kukkunud ja õe titt enda kätte saanud, ühtegi kriimu-kraamu pole.

Plaanin oma koolilastele ka järgmisena nö kestvustelefonid muretseda. Kui tahavad peent ifööni, peavad oma raha eest ostma ja vastutama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lased ära parandada ja kaitseklaasi peale panna. Selle vahetus ei ole kallis. Silikoonservad on ka abiks põrutuste vastu.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Garantii käigus parandatakse ju tasuta ära. Ja siis kaitsekaaned ümber.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha ei ole oleks olnud mõistlik odavam telefon soetada nagu siin juba soovitatud. On kummaline, et telefoni ostmiseks raha oli, aga selle ekraani vahetamiseks enam mitte. Kui lapsel kukuks telefon maha siis loomulikult läheks see remonti. Kui see ei ole mõistlik saaks uuema ja parema. Ei saa aru sellest viimase raha eest iPhonide ostmise maaniast. Lapsel hetkel teine nutikas- nupukas on tehnoloogiliselt eilne päev.
Kui sama asi juhtuks korduvalt siis paraku tuleks tal enda taskurahast hakata panustama.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on ikka hea olla. saab nõuda uut telefoni või klaasivahetust. kelle kest sa täiskasvanuna nõuad, kui telefoni klaas katki kukkus.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes ta midagi nõuab, kui ise ära lõhkus? Juba põhimõtte pärast ei tohi järele anda, isegi kui raha on. Mingi omavastutus peab lapsel ka olema, isegi kui oli väga juhuslik kukkumine. Alustuseks uuri, mis parandus maksaks ja siis vaadake edasi – laps jääb näiteks mõned kuud poolest taskurahast ilma. Või ka tervest, kui tal varusid on. Sina maksad ka midagi ja saate parandatud. Seni on kas telefonita või kui natuke ikka töötab, siis sellega. Või kui saate kellegi vana telefoni asenduseks kasutada, siis see veel parem. Meil on alati mõni vana telefon kuskil kapinurgas, mida sellises olukorras saab kasutada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidss sa oled jõudnud olukorrani, et LAPS süüdistab sind ja sina TOTAALSE LAMBANA veel murelikult küsid, kas oled ülekohtune.
Ma isegi ei parandaks seda telefoni ega ostaks uut. Kui ta nii kalleid asju suvaliselg purustab, on üldse ilma.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ostaks lapsele (ega ka endale) nii kallist telefoni.
Nõudmine ja tüli näitab seda, et laps ei saa ikka üldse aru, kui helded te olite ja kui ärahellitatult käitub tema.
Kui vana lapsega tegu on?

Meil on peres näiteks nii, et ühel koolilapsel on nutitelefon, teisel (veel) mitte. Tingimuseks, et ostame, oli, et laps suudab pool aastat oma odava nupuka eest vastutustundlikult hoolitseda: võtab alati telefoni, kui helistame, või helistab tagasi, kui kohe ei saa vastata; paneb telefoni hoolikalt laadima; ei unusta seda kooli/koju/trenni jne, see osutus ühele lapsele jõukohaseks, teine, seitsmene, on veel liiga tuulepea ja tunnistab seda isegi, kui kogu perega taaskord ta ammu tühjaks saanud nupukat mööda elamist otsime.

Ehk et privileege saab lubada ikkagi sellele, kes neid vastutustundlikult kasutada ja HINNATA oskab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohhoo tonti, oma hooletusest pillas ja nüüd nõuab ja tülitseb? Oma lapse puhul oleks sellisel juhul jutt lühike: kogub oma taskurahast paranduseks või uue ostuks, läheb tööle (kui vanus sealmaal), seni saab helistamiseks nuputelefoni. Nutitelefon ei ole inimõigus.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sellel telefonil ei olnud kaitseklaasi peal?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps nõuab ja süüdistab, siis on ta palju saanud ja tuleb kõiki hüvesid vähemaks tõmmata. Ülikalliste vahendite ostmine lapsele, kes isegi ei hooli ostetud asjad, viitab, et liiast on saadud. Helistamiseks nuputelefon ja raha tuleb tal edaspidi ise korjata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes sama raha eest mis kulub ekraanivahetusele või isegi soodsamalt, saad Blackview telefoni, mis kannatab kukkumist, peale istumist ja muud sellist, millega lapsed igapäevaselt võivad telefoni kostitada. https://onoff.ee/telefonid-ja-nutitooted/nutitelefonid/blackview-bv5500-kollane/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus Lõunakas on mingi koht, kus vahetasime 50 euroga klaasi ära.

Lapse nõudmised on muidugi teine teema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks lapsel peab olema viimane iphone mudel, osta odavam.
Ekraani vahetamine on kallis ja kui õieti ei tööta ka siis ei ole vist mõistlik parandada.
Kas praegu ei ole pakkumist, et viid oma vana apple toote poodi tagasi ja saad uue odavamalt osta. Muide katkine seade hinnatakse üsna heldelt ja ostad vanema mudeli ja ongi kompromiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline suur mure siis, et laps pillas hooletusest oma kalli Iphone maha ning klaas tãiesti puru ning enam korralikult ei funktsioneeri ka. Nüüd nõuab kas parandamise jaoks raha või uut telefoni. Selgitasin, et mina sellega nõus ei ole, kuna mõlemad variandid on ka mulle rahaliselt ülejõu käivad. Ma ei julge ettegi kujutada, kui palju selle telefoni klaasi parandus rahaliselt maksma võiks minna. Nüüd lapsega suur tüli, süüdistab mind, et raha uue telefoni ostmiseks ei anna. Minu arvamus on, et kui ise maha pillas, siis kogugu oma taskurahast vms. Mis Te arvate, kas olen ülekohtune?

Oleneb ju ka milline iphone mudel tal on. Vanemate mudelite klaasivahetus on odavam. Kas tal tel ümber siis mingit kaitsvat ümbrist pole?
Minu lapsel on esimesest klassist saadik olnud iphone. Ta ei oskagi muud kasutada. Miks? Sest ta on saanud alati minu telefoni endale kui olen ostnud omale uue. Aga olen ka pannud korralikku ümbrise telefonile, et kukkudes klaas katki ei läheks.
Vaatate koos lapsega näiteks Valgest Klaarist kui palju tema tel mudeli klaasiparandus maksab ja lepite kokku, et ta nii kaua ei saa taskuraha kui paranduseks vaja minev summa koos on. Ja sina, tema ema, paned selle raha kõrvale. Ma ilmselt paneks pool summast ise kui rahaga kitsas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul kodukindlustus on? teatud kodukindlustuste sisse käivad ka kuni 2a vanuste telefonidega juhtunud äpardused, noh eeldusel muidugi, et vea heastamine maksab rohkem kui omavastutus.
hiljem telefonile kindasti klaas peale ja klapiga kaaned ümber.

sinu lapse käitumine on eraldi teema, millega sa peaksid tegelema telefoniparandusest sõltumatult. sinu laps pole süüdi, et sa ta kõveraks oled kasvatanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sinu lapse käitumine on eraldi teema, millega sa peaksid tegelema telefoniparandusest sõltumatult. sinu laps pole süüdi, et sa ta kõveraks oled kasvatanud.

Süüdi küll pole, aga edasi nunnutades ja ülbitseda ning pähe istuda lastes kasvab üha kõveramaks, nii et viimane aeg lapsele vastutust õpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatate koos lapsega näiteks Valgest Klaarist kui palju tema tel mudeli klaasiparandus maksab ja lepite kokku, et ta nii kaua ei saa taskuraha kui paranduseks vaja minev summa koos on.

Soovitan pigem Mobipunkti, hinnad on märksa mõistlikumad.

Mitte ei kujuta ette, kuidas inimestel iPhone ekraanid nii kergelt purunevad. Mul jookseb viies aasta, maha olen pillanud neid küll ka veel, aga ometi on ekraan terveks jäänud. Loomulikult kasutan ümbrist, aga kaitseklaasi kasutamisest loobusin peale poolt aastat, sest need lihtsalt ei pidanud mul üldse vastu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viskasin oma Samsungi maha, klaas on ärmblik. Kuna aga kasutada saan, siis kasutan edasi. ise olin loll, nüüd ongi seline telefon, kust ilusaid fotosid ja filme vaadata ei saa hästi.

Inimene, kes ostab nii kalli telefoni, nagu seda on Iphone, ikka kindlustab selle, sest klaasivahetus on peaaegu uue telefoni hinnaga samas vääringus. Kui aga ei kindlustanud, siis ausalt öeldes, ega Iphone pole inimõigus. Nagu kõigi asjadega – kui hooletult hoiad ja katki teed, pead ise lahenduse leidma, kuidas asendada.

minu lapsed saavad kuus 30 euri taskuraha. Kuna on enne trenni süüa ka vaja, siis taskurahast uue iphone jagu ei kogu. Sünnipäevaks saavad nad kokku u. 200 euri. Kui kaks aastat koguda, on odavama Iphone raha koos. Kui soovivad aasta aega kõhu kõrvalt kokku hoida, saavad aastaga raha kokku. Iseenesest nad nälga ei sure ja tervisekahjusid ei saa, kui söövad alles kodus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis iphone on?
Kui on iphone 7 või vanem, võin tasuta uue ekraani paigaldada, ainult varuosa eest tuleks maksta(alla 15€) ja selle tellimine läheks umbes 3 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutikindlustus?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasi vahetus ei tohiks nii kallis olla, ülal mainitud 50 eur tundub isegi ülemakstud. Paranda lapsel klaas ära, siis kaaned ümber ja ütle, et rohkem ei paranda enda raha eest.
Mul on 7 a jooksul olnud 2 iphonei, lugematu arv maha kukkunud ja midagi pole ekraaniga juhtunud. Aga mul on ka kaaned alati ümber olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koolilaps Laps pillas Iphone maha-klaas ämblik