Esileht Koroonaviirus COVID-19 Laps positiivne, ise negatiivne?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Laps positiivne, ise negatiivne?

Postitas:
Kägu

Mõlemad vaktsineeritud. Kes pereringis nakatunud, mitmendal päeval teie test positiivset näitas?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei saanudki pos vastust (üks oli ühe doosiga vaktsineeritud, üks vaktsineerimata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean ka lähituttavate hulgast kahte samasugust juhtumit, kus perest osa inimesi haigestus ja osa mitte (sh vaktsineerimata koolilapsed). Selle ülinakkava omicroni ajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed kahe doosiga vaktsneeritud, mina kolmega. Lapsed olid positiivsed ja ka natuke tõbised, minu test siiani negatiivne (poolteist nädalat )

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil peres kõik vaktsineeritud. Peale reisi andis positiivse testi vaid immuunpuudulik teismeline. Sümptomeid tal polnud ja teised pereliikmed ei nakatunud üldse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil esimesena jäi 5aastane. 4 päeva hiljem jäid abikaasa ja beebi. Abikaasa 3 süstiga vaktsineeritud. Samal ajal tundsin, et tatt koguneb kurku, aga minu test oli negatiivne. Päev hiljem olin mina haige, aga kiirtesti tegin hiljem. Läks veel paar päeva mööda ja vanem laps saadeti positiivse testi pärast koolist koju. Samal päeva hommikul keskmise lapse test oli veel negatiivne. Õhtul hakkas aga ka sellel keskmisel lapsel paha ja järgmine päev jäi koolist koju. Päev hiljem oli ka tema kiirtest positiivne. Nii et nädala jooksul haigestus terve meie 6-liikmeline pere. Kõigil olid erinevad sümptomid. Mina ise ja koolilapsed olime kahe doosiga vaktsineeritud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil praegu üks lastest positiivne (kooli kiirtestimisel sai positiivse testi, paar päeva hiljem sai PCR-ile, see ka positiivne). Sümptomeid ei ole. Teised pereliikmed on kiirteste teinud, kõik negatiivsed. Lapse positiivsest PCR-ist nüüd 5 päeva möödas. Seni pole kellelgi midagi välja löönud. Õnneks töötame mehega mõlemad kodus, nii et ei pea ka kellegagi kokku puutuma, suurem laps noorema pos testi pärast ka kodus isolatsioonis. Ninapidi koos päevad läbi, aga seni on õnneks läinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil jäi kõigepealt 15-aastane haigeks. Kolmapäeval esimesed sümptomid, kiirtest neljap negatiivne, reedel positiivne. Vaktsineeritud kahe doosiga.

Mehel oli reedest peavalu moodi sümptom. Kiirtestid laupäeval ja pühapäeval negatiivsed. Vaktsineeritud kolme doosiga.

Minul tekkis palavik pühapäeval, kiirtest positiivne. Vaktsineeritud kolme doosiga.

Esmaspäeval tegime kõik pcr testid, mis olid positiivsed.

Ja siis on veel 11-aastane vaktsineerimata, kellel kiirtestid ja pcr test on negatiivsed olnud. Nüüd juba ligi 2 nädalat möödas ja tundub, et tema on nakatumisest pääsenud seekord. ????‍♀️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil jäi kõigepealt 15-aastane haigeks. Kolmapäeval esimesed sümptomid, kiirtest neljap negatiivne, reedel positiivne. Vaktsineeritud kahe doosiga.

Mehel oli reedest peavalu moodi sümptom. Kiirtestid laupäeval ja pühapäeval negatiivsed. Vaktsineeritud kolme doosiga.

Minul tekkis palavik pühapäeval, kiirtest positiivne. Vaktsineeritud kolme doosiga.

Esmaspäeval tegime kõik pcr testid, mis olid positiivsed.

Ja siis on veel 11-aastane vaktsineerimata, kellel kiirtestid ja pcr test on negatiivsed olnud. Nüüd juba ligi 2 nädalat möödas ja tundub, et tema on nakatumisest pääsenud seekord. ????‍♀️

Järelikult oleks ilma sutsuta selle samamoodi kergelt podenud . Need ei Anna mitte midagi. Iga päev näen tutvusringkonnas. Koik päevad uhte moodi. Ainuke mis mõjutab ongi immuunsussüsteem ise.see ka Koik.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jaga peresisest infot, ei nimeliselt ega anonüümselt. Sorry

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil jäi kõigepealt 15-aastane haigeks. Kolmapäeval esimesed sümptomid, kiirtest neljap negatiivne, reedel positiivne. Vaktsineeritud kahe doosiga.

Mehel oli reedest peavalu moodi sümptom. Kiirtestid laupäeval ja pühapäeval negatiivsed. Vaktsineeritud kolme doosiga.

Minul tekkis palavik pühapäeval, kiirtest positiivne. Vaktsineeritud kolme doosiga.

Esmaspäeval tegime kõik pcr testid, mis olid positiivsed.

Ja siis on veel 11-aastane vaktsineerimata, kellel kiirtestid ja pcr test on negatiivsed olnud. Nüüd juba ligi 2 nädalat möödas ja tundub, et tema on nakatumisest pääsenud seekord. ????‍♀️

Järelikult oleks ilma sutsuta selle samamoodi kergelt podenud . Need ei Anna mitte midagi. Iga päev näen tutvusringkonnas. Koik päevad uhte moodi. Ainuke mis mõjutab ongi immuunsussüsteem ise.see ka Koik.

Kas sa ei saanud aru, mida ma küsisin? Ja millisele küsimusele sina vastad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei saanud aru, mida ma küsisin? Ja millisele küsimusele sina vastad?

Tihtipeale jääb mulje, et inimesed ei saa või ei taha nagu aru saada, kuidas nakatub või kes nakatub. Ei tea seda, kes saab ja kes ei saa. Kuid see on teada, et kui oled teadlikult positiivsega koos, siis võimalusi on ainult kaks.  Saad või jääb seekord saamata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie peres haigestus ainult vaktsineerimata laps. Kolme süstiga vaktsineeritud täiskasvanud jäid terveks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad vaktsineeritud. Kes pereringis nakatunud, mitmendal päeval teie test positiivset näitas?

5 päev

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on lasteaialaps praegu 8. päeva koroonas (tegelikult juba mitu päeva terve). Ise ja teine laps seni terved, kiirtestid ka negatiivsed. Mina sain 3. vaktsiinidoosi oktoobris ehk üsna ammu, lapsed mõlemad jõudsid detsembris vaid ühe doosi saada (kuuluvad rühma 5–11 a).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil laps 9. päeva koroonaga kodus. Kogu aeg ootasime mehega, et millal nüüd meie jääme, tegime kiirteste, kuigi enesetunne halb pole olnud. Ja tundub, et ei jäägi vist. Oleme mõlemad saanud 3. doosi novembris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Täna kuues päev, me mehega ikka negatiivsed. Tundub, et võime esmasp tööle minna?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Täna kuues päev, me mehega ikka negatiivsed. Tundub, et võime esmasp tööle minna?

Loomulikult võite. Kui test negatiivne, tööst kõrvale jääma ei pea. Lähikontaktsus ei loe, sellepärast haigus vohabki.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Täna kuues päev, me mehega ikka negatiivsed. Tundub, et võime esmasp tööle minna?

Loomulikult võite. Kui test negatiivne, tööst kõrvale jääma ei pea. Lähikontaktsus ei loe, sellepärast haigus vohabki.

Meil mehega mõlemal töökaaslaste hulgas riskigrupis olevaid inimesi. Nii väga lähikontaktsena (haige ühises kodus) küll tööle ei julgenud minna.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Täna kuues päev, me mehega ikka negatiivsed. Tundub, et võime esmasp tööle minna?

Loomulikult võite. Kui test negatiivne, tööst kõrvale jääma ei pea. Lähikontaktsus ei loe, sellepärast haigus vohabki.

Sinu iroonia on kohatu, neil on kuues päev ehk esmaspäevaks üheksas päev – igasugune kohustuslik isolatsioon (tead küll, neile, kes oma peaga mõtlevad) oleks ka juba möödas selleks ajaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teismeline laps sai positiivse PCR testi nädal tagasi, eelmisel reedel. Tundis nagu väsimust ja uimasust. Laupäeval tõusis korraks palavik: 38,5. Pühapäevaks kõik korras, koroona põetud. Ise nüüd temaga nädal aega lähikontaktis olnud aga seni ei midagi. Üks päev ninas nagu natuke kipitas, tegin kiirtesti – negatiivne. Kumbki pole vaxitud ega enda teada ka mitte läbi põdenud. Üks kummaline haigus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teismeline laps sai positiivse PCR testi nädal tagasi, eelmisel reedel. Tundis nagu väsimust ja uimasust. Laupäeval tõusis korraks palavik: 38,5. Pühapäevaks kõik korras, koroona põetud. Ise nüüd temaga nädal aega lähikontaktis olnud aga seni ei midagi. Üks päev ninas nagu natuke kipitas, tegin kiirtesti – negatiivne. Kumbki pole vaxitud ega enda teada ka mitte läbi põdenud. Üks kummaline haigus.

Jah, nii palju erinevaid võimalikke näitajaid, mis selle kulgu mõjutavad! Tore, et kergelt kulges.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel oli esmaspäeval kiirtest negatiivne, aga kurk veidi valus, jäi koju. Päeva jooksul lisandus peavalu ja väike palavik, järgmisel hommikul oli kiirtest selgelt positiivne. Mina ise tundsin kolmapäeval väsimust, reedel ka veidi kurguvalu, kiirtest negatiivne, aga perearst soovitas siiski PCR teha ja see positiivne (see sai sisuliselt kiirtestiga samal ajal tehtud siis, u 2 h hiljem). Olen vaktsineeritud, sh tõhustusdoosiga  u 5 nädalat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel oli esmaspäeval kiirtest negatiivne, aga kurk veidi valus, jäi koju. Päeva jooksul lisandus peavalu ja väike palavik, järgmisel hommikul oli kiirtest selgelt positiivne. Mina ise tundsin kolmapäeval väsimust, reedel ka veidi kurguvalu, kiirtest negatiivne, aga perearst soovitas siiski PCR teha ja see positiivne (see sai sisuliselt kiirtestiga samal ajal tehtud siis, u 2 h hiljem). Olen vaktsineeritud, sh tõhustusdoosiga u 5 nädalat tagasi.

Head paranemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil jäi kõigepealt 15-aastane haigeks. Kolmapäeval esimesed sümptomid, kiirtest neljap negatiivne, reedel positiivne. Vaktsineeritud kahe doosiga.

Mehel oli reedest peavalu moodi sümptom. Kiirtestid laupäeval ja pühapäeval negatiivsed. Vaktsineeritud kolme doosiga.

Minul tekkis palavik pühapäeval, kiirtest positiivne. Vaktsineeritud kolme doosiga.

Esmaspäeval tegime kõik pcr testid, mis olid positiivsed.

Ja siis on veel 11-aastane vaktsineerimata, kellel kiirtestid ja pcr test on negatiivsed olnud. Nüüd juba ligi 2 nädalat möödas ja tundub, et tema on nakatumisest pääsenud seekord. ????‍♀️

Meie 11-aastane suutis ka ikka positiivse kiirtesti välja võluda. Teisipäeval oli negatiivne. Olime juba valmis teda kolmapäeval kooli saatma, aga igakjuhuks tegime kolmapäeval ka testi ja see oli positiivne. Sümptomeid tal üldse pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Laps positiivne, ise negatiivne?