Esileht Tööelu, raha ja seadused. laps sai augustis 3, sellest hetkest uuesti tööl. kuidas tuludeklaratsiooniga?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: laps sai augustis 3, sellest hetkest uuesti tööl. kuidas tuludeklaratsiooniga?

Postitas:
Kägu

laps sai augustis 3 ja läksin uuesti tööle. ehk siis tulusid suhteliselt vähe. samas on minu nimel nii korterilaen, kui ka lapse lasteaiaarved. ehk siis kulusid on kõvasti. makstud need siis mehe toel, aga minu arvelduskontolt. kuidas tuludeklaratsiooniga? summa tuleb ju miinuses. abielus ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: laps sai augustis 3, sellest hetkest uuesti tööl. kuidas tuludeklaratsiooniga?

Tagasi saad ikka ainult niipalju, kuipalju tulumaksu makstud. Lapse lasteaiakulud (ehk koolituskulud) kandke mehe deklaratsiooni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: laps sai augustis 3, sellest hetkest uuesti tööl. kuidas tuludeklaratsiooniga?

seda et mul palju tagasi saada pole, on ilmselge 🙂 aga kas ma pean sel juhul üldse deklaratsiooni esitama? eelmisel aastal näiteks ei teinud, sest olin kodune.

Please wait...
Postitas:
Kägu

esitama peavad vist ikka kõik, ka siis kui tööl ei käinud.
laen kahasse? las mees paneb oma deklarisse.
mingis osas sul ju on tulumaksu makstud. sealt saad tagasi justkui küll, sest tulumaksuvaba osa ju 12kuu jagu

Please wait...
Postitas:
Kägu

laen ei ole kahasse. korter minu, soetatud juba enne kooselu. praegu tuleb maksuvaba tulu+ koolitus+töötuskindlustus+ kogumispensioni summa suurem kui aasta tulu. juba ilma laenuintressideta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laste andmed enda deklaris kustutada(muudatus salvestada) ja mehe omasse lisada.
Sama koolituskuludega.

Ise esita kindlasti ka deklar.
Sul on endal ju õigus 8-9k eest tagasi saada(enne töötamist kuud)
st kui vaid piisab äravõetud tulumaksu saad enda eest u 300 tagasi.

Laenuga on kahjuks jokk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma sellest 8-9k eest tagasi saada asjast ei saa nüüd aru?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

ma sellest 8-9k eest tagasi saada asjast ei saa nüüd aru?[/tsitaat]

Kogu eelmisel aastal makstud tulumaksu saad tagasi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

tänud abi eest!

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. laps sai augustis 3, sellest hetkest uuesti tööl. kuidas tuludeklaratsiooniga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.