Esileht Koolilaps Laps sõi McDonaldsit

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Laps sõi McDonaldsit

Postitas:

Palun nimeta need mürgid! Vastasel juhul soovitan psühhiaatrit külastada.

Kui väike laps küsib, kes ise otsida ja endale selgeks teha veel ei oska, sest on alles nii väike ja vähe arenenud vastavate oskuste ja võimekuste poolest, siis muidugi rääkida asi kuidagi tema jaoks selgelt arusaadavalt ära – kas sina oled ikka veel selline, nagu väike laps, kellele on vaja kõik ette mämmutada?

Kui oled täiskasvanu, siis otsid ise ja teed ise endale selgeks. Niivõinaa ei ole võimalik minul sinusse infot ja arusaamu sisendada. Ja kui sa juba küsid niimoodi et sulle ette söödedaks, siis niivõinaa sind üleüldse ei huvitagi kuidas lood päriselt on.

Tahad teada, siis hakkad tööle, otsid üles ja teed endale asjad selgeks. Ja kui ei, siis ei, oledki teadmatu ja valesti tegija edasi. Sinu elu mida elad, või mitte.

Nii vastavad inimesed, kes ise ka ei tea. Rünnak parim kaitse. Praegu on sul veendumus, aga mõnda konkreetset lihtsat näidet tuua ei oska. Lihtsam on öelda, et teised on idioodid ja ei oska otsingumootorit kasutada :). Muidugi on burger ebatervislik, kui sellest iga päev toituda, võib öelda, et ka sool on mürk, kui seda kilode viisi lusikaga süüa… Aga üks kord burksi süüa.. …. 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on üsna lihtne: mida rohkem asja keelata, seda rohkem hakkavad lapsed seda suuremaks saades salaja tegema. Kui asi on lubatud(kasvõi harva), siis ei tundu see ahvatlev ja kutsuv.

Mina ei keela oma tütardel mitte midagi süüa, ometi ei käida selle tõttu iga kuu korragi mcdonaldsis ega pitsat söömas. On olnud lubatud, on söödud, ei ole huvitav.

Kaalu on 16-aastasel 49kg oma 168cm kohta. Pisem on samamoodi pikk ja peenike.

Sellest paarist korrast mcdonaldsist ei juhtu lapsel mitte midagi, küll aga juhtub tema närvidega, kui ta söömise pärast riielda saab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajalt sooviks tõesti tõenduspõhist analüüsi teemal, et milliseid jäädavaid tervisekahjustusi sai laps ühekordsest(!) Mac-i eine söömisest.  Paraku kardan, et lapsevanema poolt tulnud psühhoterrori mõju oli hullem. Üldiselt on ka ootuspärane, et see laps õpib tasapisi osavalt valetama sarnastel juhtudel. (Minu esimene abielu läks lõhki osalt seetõttu, et mees oli filigraanne valetaja – ta oli seda oskust lihvinud varasest lapsepõlvest peale, et ülikontrolliva emaga toime tulla. )

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

McDonaldsit sõid? Oled kindel? Ammu oleks politsei uksetaga, kui lausa terve pere kedagi sõi.

McDonaldsist toite ostes, siis peale friikate ei näe ma seal midagi, mis nii kohutav oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma arvan, et tuleb ikkagi uus laps teha. see vana on rikutud. äkki sokutada sõbra perele? jätad sinna ja blokid ta nr ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Laps sõi McDonaldsit!”
“vanemad tellisid koju neile McDonaldsit”

Need, kes veel aru ei saa ja teema autorit võtavad kurja sõnaga, siis selgitan – laps sõi ära härra McDonaldsi. Muidugi on see häiriv, kui lapsele inimest sisse söödetakse ilma eelneva kokkuleppeta tema vanematega.
Mina olen hoopis häiritud,et mõni perekond lausa endale koju teda tellida saab! Krdi ebavõrdsus ma ütlen!

:)))))))))))))))))))))

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres sellist jama ei sööda ja ka lapsel on keelatud raha kulutada sellistes kohtades. Oleme selgitanud, et vastasel juhul ei järgmine kuu taskuraha ei saa. Siiani oli ta ka sellest kinni pidanud.

Nüüd aga oli laps sõbra juures ja nende vanemad tellisid koju neile McDonaldsit. Ausaltöeldes olen vihane, et minuga seda läbi ei räägitud. Laps lobises mulle välja, et sõid ära terve burgeri ja friikartulid ka.

Rohkem ma teda sinna ei luba. Taskuraha ära ei võtnud (veel) aga hoiatasin, et kui selle lapsega suhtlemist ei lõpeta, siis jääb pooleks aastaks kõikidest hüvedest ilma.

Miks lapsevanemad söödavad ilma konsulteerimata võõrastele lastele sellist mürki sisse?! Ma olen teadlikult kasvatanud oma last nii, et prügitoitu ei tarbita.

Sa vajad abi. Sul katus reaalselt sõidab! Mul ääretult kahju sinu lapsest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Koolilaps Laps sõi McDonaldsit