Esileht Beebi ja mitmikud laps sööb liiga palju?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: laps sööb liiga palju?

Postitas:

minu 1kuune poeg sööb iga 2 tunni tagant u 15 minutit, ka öösel, saab ainult rp.
1 kuuga on ta võtnud juurde 1,5 kilo (sündides oli 3 kilo) ja kasvanud pikkust 7 cm. ma ei kurdaks, aga laps ägiseb ja punnitab peaaegu iga söögikorra ajal ja pärast seda ka. üldse magab ta vähe ja pidevalt koriseb/ägiseb/punnitab/kõõksub, eriti öösiti. maganud olen selle kuu jooksul ise vist ainult paaril ööl. lisaks on laps punnitanud endale songa. gaasirohtu annan enne iga söögikorda ja olen praeguseks juba peaaegu terve pudeli cuplatani talle sisse söötnud.
mul on küsimus, kas laps sööb liiga palju ja tal on äkki raske olla? vägisi ma talle kunagi ei paku, ta ise küsib nii sagedasti. ja juhul, kui tõesti söödan liiga palju, siis kuidas seda ära harjutada – ta hakkab ju kisama 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde on teie laps küll normaalselt võtnud. Meie vanem laps võttis esimesel kuul juurde 2kg ja väiksem 2,3kg. Täiesti ok esimesel kuul. Muu kohta aga ei oska midagi soovitada. Laps sööb nii palju kui soovib (rp) ja üle teda sööta ei tohiks olla võimalik.
Muidugi võib alati arstiga konsulteerida, eriti kui song juba mureks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps võttis ka üsna palju esimesel kuul juurde -1,6kg.Nüüd 3-kuu vanusena kaalub 8kg (4kg kaalus sündides).Esimesel kahel kuul minu laps samuti ägises ja punnitas.Magas öösel halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Sünnikaal 3630g, esimesel kuul lisandus rp süües 2,1kg, kolmekuuselt kaalus 8200g. Siis kaal pidurdus, laps muutus väga aktiivseks (6-kuuselt käis toe najal, 8-kuuselt iseseisvalt). 2-aastaselt kaalus 9 kilo vaid.
Rinda sai siis, kui soovis, tavaliselt 30min-1,5h tagant ööpäevaringselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu praeguseks 3kuune sõi alguses veel tihedamalt (või pikemalt :). Esimesel kuul võttis juurde 1,3 kilo. Sündides 3,4 ja praeguseks 7,8. Sööb kogu aeg isuga iga 2 tunni tagant. Ma ise seda suureks probleemiks ei pea, kuigi arst on hakanud pead vangutama.
Varem samuti ägises ja punnitas, just varahommikul. Nüüdseks tulevad puuksud ise ilusasti välja, ainult kakaga ikka veel ägiseb.
Kas ta sul välja ka ajab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, ninast ja suust ikka tuleb, mõnikord lausa purskkaevuna. õnneks mitte iga kord. samas, vahepeal tundub, et tal nagu tuleb midagi üles, aga siis ta luksub ja klõnksub ja neelab selle uuesti alla jälle :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on kõik kõige paremas korras. Ära üldse pabista!
Nad punnitavadki ja ägisevad – neelavad koos piimaga õhku ja magu seetõttu punnis. Mõnikord on vaja päris mitu korda krooksutada enne kui rahu majja saabub. Samuti ei võta gaasirohud alati gaasivaevusi ära. Vaata, kas lapsel on kõht punnis ja kõva – siis on ikkagi gaasid sooles ja ägin sellest. Niigi tubli ta Sul siis, et ei karju läbilõikavalt. Paljud ei talu seda ebamugavust sugugi vaikides.

Ka toidu tagasiheide on enamasti õhu süü. Selle puhul aitab kui last krooksutate diagonaalis, mitte täitsa püsti. Siis vajub õhk vaiksemalt välja ja piim jõuab sealt vahelt tagasi valguda.

Tegele tema gaasidega. Sa ei toida teda üle praegu. Rinnalaste tavaline toiduvahe ongi 2 h esimese poole aasta jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga sarnane minu pojaga. Sündis 3kg, 1-kuuselt juures 1,6kg. Ka nabasong tuli u 1-kuuselt. Kasutasime ka Cuplatoni u nädala al 3.nädalast. Siis sain aru, et see tekitab ebamugavust juurde. Hakkasime jalgadega 2..3xpäevas võimlema- puusaringid ja vastu kõhtu kõverdamine vaheldumisi sirutusega. Cuplatoni enam ei kasutanud. Paari päeva pärast oli olukord juba oluliselt parem ja nädala pärast polnud enam mingit punnitamist. Naba läks iseenesest korda 4 kuuselt vähem kui nädalaga- hakkasime istessetõuse tegema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult rp-ga ei ole võimalik last üle sööta, seega ma ei muretseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul läks esimesed kuud nädalas 1 cuplaton.punnitas samamoodi.sõi tihti..aga me elasime selle aja üle:) nüüd teised mured 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud laps sööb liiga palju?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.