Esileht Väikelaps Laps sööb oma kakat :(

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Laps sööb oma kakat :(

Postitas:

Tüdruk 1a3k ja viimane nädal siis selline lugu meil. Hommikul ärkab vaikselt,nii et mina ei kuulegi,kaka tuleb püksi ja siis istutakse võrevoodis omaette vaikselt.Käsi käib aga mähkme ja suuvahet. Lõpuks kui ärkan,kuulen esmalt läbi une matsutamist ja pilt mis avaneb on kõike muud kui meeldiv. Käed ja suuümbrus kõik kakaga koos.
Millega siis tegu? Järjekordne loll komme või ainepuudus või uudishimu? Kas peaks arstile mainima? Kuidas peaksin asjasse suhtuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pane talle kombeka moodi pidzaama selga, et ta seda ise lahti ei saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et pole teemasse aga see on väga rõve :S mul läks hetkeks süda pahaks ja ma olen kindel, et sa peaksid 100% sellest arstiga rääkima, sest see pole ju normaalne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 09:35; 07.03 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütle, et ära söö. Seda esineb päris palju selles vanuses. Ma paneksin sinu asemel talle beebide toakombe magamise ajaks või hangiksin sipukad, see on ühes tükis eest trukkidega ja ta lihtsalt ei pääse ligi. Neid on võimalik saada igas suuruses.

Eelmise ema kommentaar on küll natuke liiga emotsionaalne ja arst ütleb sulle samuti, et pane ühes tükis riietus selga. See võib kõlada rõve, aga tegelikult on tegemist samasuguse asjaga nagu küünte närimine või ninakollide mugimine. Ega me ei tea ju, kuidas sitt maitseb. Vb on ainult hais kole, aga maitse p’ris talutav. 1a3kuune kohe kindlasti ei tea, et kaka pugimine on midagi jälki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 09:38; 07.03 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see normaalne jah. Pidi olema et kui keelad ja alavääristad, siis võid arengule põntsu panna, pidi olema lapse kunstiline väljendus, kakaga mängimine 😀 Naljakas aga nii on.

Ainuke mis teha oleks jah lihtsalt kiiresti reageerida, kas ärgata enne teda, pane äratuskell ja kiiresti potile saada kaka, või siis kohe minna mähkut vahetama või siis selline tudukas kuhu ta ligi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandan, et pole teemasse aga see on väga rõve :S mul läks hetkeks süda pahaks ja ma olen kindel, et sa peaksid 100% sellest arstiga rääkima, sest see pole ju normaalne! [/tsitaat]

Rahune maha. Selles pole midagi ebanormaalset. Mina olin ka kakasööja. Isegi pilt on tehtud sellest, kuidas mul suu ümbert pruun on ja näpp suus. Stagnaajal oli ju seda eriti lihtne teha. Polnud mähkmeid. Ma veel määrisin kakat mööda seinu laiali ka. Hommikul võis ikka päris huvitav vaatepilt olla. Muideks ninanokkija olin ka väiksena ja küüsi närin siiani. Kõigele vaatamata ma ennast ebanormaalseks ei pea. Täiesti tavaline inimene.
Kusjuures mul on tunne, et sellised kombed on päritavad. Mingil hetkel mõlemad lapsed meil närisid küüsi. Ja siis päevapealt lõpetasid ära. Nina nokkisid ka. Mina neile igal juhul eeskujuks ei olnud. Ma ju ise tatti ei söö. Nüüd enam ei noki nad nina. Tüdrukul on uus komme varbavahesid torkida ja sealt midagi suhu toppida. Mis ma oskan öelda. Lapsed on kummalised.
Vaata ette, et sa oma arvutit täis ei oksenda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No kui sa tead, et ta hommikuti sellel ajal just kakab, miks siis ise varem ei ärka, et mähe kohe ära vahetada? Kui kakase mähkmega üksi võrevoodis istuda ja emme veel magab, eks siis igavusest ja uudishimust hakkab selliseid eksperimente tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tüdruk 1a3k ja viimane nädal siis selline lugu meil. Hommikul ärkab vaikselt,nii et mina ei kuulegi,kaka tuleb püksi ja siis istutakse võrevoodis omaette vaikselt.Käsi käib aga mähkme ja suuvahet. Lõpuks kui ärkan,kuulen esmalt läbi une matsutamist ja pilt mis avaneb on kõike muud kui meeldiv. Käed ja suuümbrus kõik kakaga koos.
Millega siis tegu? Järjekordne loll komme või ainepuudus või uudishimu? Kas peaks arstile mainima? Kuidas peaksin asjasse suhtuma?[/tsitaat]
Minu laps paar korda tegi kakaeksperimente.
Kuna see on mu ainus ja esimene laps, siis esimese hooga ehmatasin väga ära.
Uurisin siis seda asja veidi.
Siin kirjutan sellest: http://www.perekool.ee/index.php?id=43747&class=forum_schnell&action=view_post&post=6749006
Äkki on veidi abiks. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ütle, et ära söö. Seda esineb päris palju selles vanuses. Ma paneksin sinu asemel talle beebide toakombe magamise ajaks või hangiksin sipukad, see on ühes tükis eest trukkidega ja ta lihtsalt ei pääse ligi. Neid on võimalik saada igas suuruses.

Eelmise ema kommentaar on küll natuke liiga emotsionaalne ja arst ütleb sulle samuti, et pane ühes tükis riietus selga. See võib kõlada rõve, aga tegelikult on tegemist samasuguse asjaga nagu küünte närimine või ninakollide mugimine. Ega me ei tea ju, kuidas sitt maitseb. Vb on ainult hais kole, aga maitse p’ris talutav. 1a3kuune kohe kindlasti ei tea, et kaka pugimine on midagi jälki.[/tsitaat]
Mina olen see eelmine ema kes kommenteeris.
Okey, võibolla on see normaalne kes teavad, et selline asi on selles vanuses normaalne ja on sellega kokku puutunud. Aga vot võta näpust, ma pole kuulnudki sellisest asjast, et laps võiks oma kakt süüa. Ma pole lihtsalt sellise asjaga kunagi kokku puutunud. Sellest ka minu emotsionaalsus selles teema suhtes ja võhiklikkus.
Andestage palun lollile emale 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 09:35; 07.03 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no me ei panegi pahaks ju:) ega kõike ei saagi teada. Selle vastu, et oma lollust(sa ise ütlesid seda, mitte mina, eks)varjata, aitab see, kui valida sõnu või üldse mitte seiskohta võtta:)
said andeks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 09:38; 07.03 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1a3k laps saab ka tudukombeka eduliselt ise seljast ära, olgu see siis trukkide või lukuga. Kui sa ei kuule lapse ärkamist, siis pane talle see tudukombekas tagurpidi selga, nii et seljatagant kinni käib, sellisel juhul tõesti on lootust, et sa leiad hommikul eest ilma kakase näota lapse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis Sa ikka nii väga muretsed? Tee nii, et seda igal hommikul ühel ja samal ajal ei juhtuks!!! Ega arsti juurde minek ei aita- arstil pole aega tulla just sel kella-ajal lapsel mähet vahetama! Ärka lihtsalt üles!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see normaalne jah. Pidi olema et kui keelad ja alavääristad, siis võid arengule põntsu panna, pidi olema lapse kunstiline väljendus, kakaga mängimine 😀 Naljakas aga nii on.
[/tsitaat]

Sita söömine kunstiline väljendus?
Loomulikult ei tohi last alavääristada, ema peab tegema kõik, et selline tegevus võimalik poleks, aga normaalseks pidada??? nomaeivõi……..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina paneks sellised sipukad või tudukombe, mis käib selhapealt kinni või õlgadelt ja siis kasvõi traagelda kinni ööseks :D:D Põhipoint on selles, et laps ei pääseks oma mähkmeteni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Laps sööb oma kakat :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.