Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laps Soome lasteaeda ( palju probleeme :S)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Laps Soome lasteaeda ( palju probleeme :S)

Postitas:

Olen palju lugenud, mis avaldused peab täitma jms. … Aga
… Lapse isa elab ja töötab Soomes, aga elab töökorteris (mis ei ole ju tema sissekirjutus) Tal puudub Soomes sissekirjutus. Asi oleks jh lihtne, kui ta oleks oma korter… Et asi oleks arusaadavam, siis ma ei ole oma lapseisaga enam suhtes. Olen uues suhtes! Tahaksin selle uue kaaslasega soomes korterit üürida ja siia elama tulla ning lapse lasteaeda panna. Kas kuidagi saab ka niimoodi lapsele isikukoodi ja samuti ka endale? Et lapse isal puudub elukoht, aga tahaks ju ikkagi last lasteaeda panna. Peaksin ise ametlikult tööle minema, aga ma ei saa minna, kui last lasteaeda ei pane. Tuli suhtelistelt keeruline jutt, aga kui keegi sai aru ja oskab sel teemal rääkida, siis ma paluksin väga abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt leia endale töökoht ja tee leping. Kui nii on tehtud, registreerid ennast politseis ning lähed maistraati, et saada endale ja lapsele isikukoode. Siis mine selle lepinguga ja isikukoodidega sotsiaalosakonda (ma ei viitsi praegu hakata uurima, kuhu ja kelle juurde). Nad peavad sulle lasteaiakoha andma, kui sul on tööleping, peavad selle andma kiiresti (ma jälle ei viitsi otsida, kuid oli vist 2 nädalat). Nii et mina soovitaksin toimida hoopis sedapidi. Laps on sul väike, niikuinii on sul ju algul vaja tugivõrgustikku, et teda ikkagi algul hoida ju? KUi ei, soovitan selline tekitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tal sinu sõnade järgi puudub elukoht, siis ei saa tal ka endal paberid korras olla. töö poolt antav korter ei tähenda automaatselt, et seda ei saaks kasutada registreeritud elukohana. sinul sellest muidugi midagi kasu pole ka, kui te enam koos ei ela. lapsele ehk oleks veel kuidagi võimalik saada HT isa kaudu, sul aga mitte.
mismoodi te seda üldse ette kujutate? et saate lapse isa kaudu omal paberid korda ja siis lähed oma uue elukaaslasega sinna ja hakkad alles tööd otsima?
kui töökoht on olemas, siis saab asjad ruttu aetud ja pole vaja mingeid keerulisi teid pidi asju ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:47; 03.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tal sinu sõnade järgi puudub elukoht, siis ei saa tal ka endal paberid korras olla. töö poolt antav korter ei tähenda automaatselt, et seda ei saaks kasutada registreeritud elukohana. sinul sellest muidugi midagi kasu pole ka, kui te enam koos ei ela. lapsele ehk oleks veel kuidagi võimalik saada HT isa kaudu, sul aga mitte.
mismoodi te seda üldse ette kujutate? et saate lapse isa kaudu omal paberid korda ja siis lähed oma uue elukaaslasega sinna ja hakkad alles tööd otsima?
kui töökoht on olemas, siis saab asjad ruttu aetud ja pole vaja mingeid keerulisi teid pidi asju ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:47; 03.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laps Soome lasteaeda ( palju probleeme :S)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.