Esileht Koolilaps Laps Tartus huviringist ära võtta?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Laps Tartus huviringist ära võtta?

Postitas:

Küsimus eelkõige tartlastele – kuidas suhtute praegu lapse trennis käimisesse?

Laps on mul 10-aastane ja käib siseruumis 2 x ndl trennis. Lapsed käivad seal üle linna, maski sellel alal kanda ei saa. Ise pole kûll riskigrupis, kuid kodus alla aastane laps, kelle eest hoolitsemine haigena oleks ikka väga keeruline. Mõlgutan mõtteid praegu trennist ära võtmisele…

 

+10
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 14:10; 19.11 20:19; 20.11 20:34; 20.11 20:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Küsimus eelkõige tartlastele – kuidas suhtute praegu lapse trennis käimisesse?

Laps on mul 10-aastane ja käib siseruumis 2 x ndl trennis. Lapsed käivad seal üle linna, maski sellel alal kanda ei saa. Ise pole kûll riskigrupis, kuid kodus alla aastane laps, kelle eest hoolitsemine haigena oleks ikka väga keeruline. Mõlgutan mõtteid praegu trennist ära võtmisele…

Muidugi võta ära, juba enda pereliikmete huvides :/

+12
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps ikka kodus käib ja veel vanaema-vanaisa juures ka, siis mina küll ei riskiks ja võtaks ikka praeguseks trennist ära. Minu arust pole riski väärt.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 14:11; 19.11 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtaks ära.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just hetk tagasi arutasime mehega täpselt sama küsimust ja leidsime, et teeme lapsele trennist pausi. Väga kahju on, kevadel jäid nagunii pikalt trennid ära ja nüüd sügisel sai asja jälle käima, aga et üks pereliige on meil kroonilise hingamisteede haigusega, siis praegu tundub selline murdepunkt olevat, et on vajalik neid kontakte jälle piirama hakata.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ujumas veel käib, muust on paus. Aga teema on üleval.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suhtu hästi. Laps 14-aastane ja käib kahes trennis, põhimõtteliselt iga päev. Keegi ei vähenda koormust, ega hajuta kuidagi, eks ootavad, kui mingi esimene pauk tuleb.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse trenn lõpetati ära, seega praegu enam trennis ei käi. Nakatumistihedus suurenes Tartumaal viimase nädalaga 2x…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omal peaks järgmine nädal ujumise algõpetus algama. Ei oskagi veel arvata, mida teha.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 15:16; 23.11 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandis pannakse huviringid homsest kinni. Mõistlik.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandis pannakse huviringid homsest kinni. Mõistlik.

Ainult Spordikooli sisetreeningud, kõik muu toimib edasi, Muusikakool, huvikoolid.

Kõige “ägedam” , et need mitu klassitäit lapsi kes koju saadeti, siis nende vanemad ja muud õed vennad ei ole kodus. Pole ime, et see viirus lokkab

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 17:35; 19.11 21:06; 24.11 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisks et millega te lapsed siis vabal ajal teevad? Istuvad kodus arvutis ja konsoolide taga?

Mul töökaaslane mainis kuidas tema lapsed istuvad poole õhtu konsoolide taga. Kas siis tõesti vanemad muidu tegevusi ei suuda välja mõelda? Varsti seljad haiged, silmad haiged, ülekaal jne

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:42; 19.11 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://2022.laulupidu.ee/uudised/terviseameti-poordumine-seoses-huvitegevuse-korraldamise-soovitustega-covid-19-tingimustes/?fbclid=IwAR10i1zyTiTPMO9FOl-MnqVWjHgo0neYm2v5H2s1ESFB-HfF8SG-T5eZJ40

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisks et millega te lapsed siis vabal ajal teevad? Istuvad kodus arvutis ja konsoolide taga?

Mul töökaaslane mainis kuidas tema lapsed istuvad poole õhtu konsoolide taga. Kas siis tõesti vanemad muidu tegevusi ei suuda välja mõelda? Varsti seljad haiged, silmad haiged, ülekaal jne

Eino silmad ja seljad on ikka palju leebemad, kui Covidist tingitud surm, andke olla. Ja kes ütles, et ainukesed kaks võimalust huviringi asemel on arvuti ja konsooli taga istumine. Siin tuleks vaadata enda sisse, et miks lapsed selliselt ära on harjutatud.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 14:11; 19.11 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisks et millega te lapsed siis vabal ajal teevad? Istuvad kodus arvutis ja konsoolide taga?

Mul töökaaslane mainis kuidas tema lapsed istuvad poole õhtu konsoolide taga. Kas siis tõesti vanemad muidu tegevusi ei suuda välja mõelda? Varsti seljad haiged, silmad haiged, ülekaal jne

Eino silmad ja seljad on ikka palju leebemad, kui Covidist tingitud surm, andke olla. Ja kes ütles, et ainukesed kaks võimalust huviringi asemel on arvuti ja konsooli taga istumine. Siin tuleks vaadata enda sisse, et miks lapsed selliselt ära on harjutatud.

 

Ei mind ajab see Covidi paanika naerma. Huviringidest võetakse lapsed ära aga tartu kaupandusekeskused on jõlkuvad pubekaid täis. Kus siis vanemate Covid kartus on et pubekaid ni ringi longivad??

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:42; 19.11 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandi linnajuhid otsustasid neljapäeval, et koroonaviiruse kiireneva leviku tõttu viiakse Terviseameti soovitusel kõik huvringid distansõppele. See tähendab, et muusikakooli, spordikooli, kunstikooli ja huvikooli ringid ja treeningrühmad enam ei kogune ja õppida tuleb üksinda kodustes tingimustes.

Kopeerisin Sakalast, kahe kirjaveaga. 🙁

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huviringidest võetakse lapsed ära aga tartu kaupandusekeskused on jõlkuvad pubekaid täis.

Kust sina tead, mis sa jõlgud seal?

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse kooli toodi koroona ühest muusikakoolist.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 19:48; 20.11 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan ka ise koolitusjuhina erahuvikoolis, kus käib ka noori, ning meie sulgesime oma huvikooli juba eelmisel nädalal. Õnneks õpilased ei pea kahju kannatama, kuna huvikooli kursusepakett sisaldab kindla arvu tunde (ei ole igakuine tasu, vaid tasu kursusemooduli eest). Ärajäänud tunnid teeme järele eriolukorra leevenedes.

Õnneks on meie õpetajatel olemas ka põhitöökohad (ka minul on), seega päris nälga ei jää ja tuleme toime. Ei pea päris õigeks hoida huviringi või trenni pooltühjana töös eriolukorra ajal. Nakatunuid on siiski palju.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisks et millega te lapsed siis vabal ajal teevad? Istuvad kodus arvutis ja konsoolide taga?

Mul töökaaslane mainis kuidas tema lapsed istuvad poole õhtu konsoolide taga. Kas siis tõesti vanemad muidu tegevusi ei suuda välja mõelda? Varsti seljad haiged, silmad haiged, ülekaal jne

Eino silmad ja seljad on ikka palju leebemad, kui Covidist tingitud surm, andke olla. Ja kes ütles, et ainukesed kaks võimalust huviringi asemel on arvuti ja konsooli taga istumine. Siin tuleks vaadata enda sisse, et miks lapsed selliselt ära on harjutatud.

Ei mind ajab see Covidi paanika naerma. Huviringidest võetakse lapsed ära aga tartu kaupandusekeskused on jõlkuvad pubekaid täis. Kus siis vanemate Covid kartus on et pubekaid ni ringi longivad??

Ei oska selle kohta midagi öelda, ei ise ega laps seal ei jõlgu. Aga sa tead kindlalt, et need noored oleksid muidu samal trennis, ainult et vanemad võtsid ära sealt? Või jõlkujad jõlguvad niiehknaa?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 14:10; 19.11 20:19; 20.11 20:34; 20.11 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandi linnajuhid otsustasid neljapäeval, et koroonaviiruse kiireneva leviku tõttu viiakse Terviseameti soovitusel kõik huvringid distansõppele. See tähendab, et muusikakooli, spordikooli, kunstikooli ja huvikooli ringid ja treeningrühmad enam ei kogune ja õppida tuleb üksinda kodustes tingimustes.

Kopeerisin Sakalast, kahe kirjaveaga. ????

 

Tõesti?? Minu laps igaljuhul osales täna huvikoolis ja teine samuti

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 17:35; 19.11 21:06; 24.11 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie, kes te soovite, et huviringid päevapealt tegevuse lõpetaksid, kujutate ette olukorda, kui keegi (nt teie lapse huviringi õpetaja) teeks ettepaneku teie TÖÖ teadmata ajaks peatada? tööd ei tohi teha, palgale õigust pole, koondamisega ka pole tegemist, lihtsalt istu kodus ja  pea õhust ja armastusest oma peret üleval?

enamik huvitegevus pakkujaid juba on kevadel 3 kuud sellises olukorras olnud. nüüd siis uuesti, lihtsalt sellepärast, et keegi “lihtsalt soovib, et lõpetagu ära”

siin eespool 19:57 sõnavõttev koolitusjuht eeldab, et peab olema teine töö kindlasti lisaks. aga kõigil seda ju pole.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 21:41; 23.11 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis ju ikka käib. Seal sama suur tõenäosus nakatuda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis ju ikka käib. Seal sama suur tõenäosus nakatuda.

No täpselt. Mu lapse trennis on 3/4 klassikaaslased ja ülejäänud 1/4 samast koolist. Pole mingit pointi seda trenni ära jätta, kui kool niikuinii toimib.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt sooviksin et huvikool jätkuks. See mitte midagi tegemine ehk elektroonukas istumine päevad läbi, hakkab lastele vaimsele ja füüsilisele tervisele.

Vaadates kui vähe distantsõppel mu sportlikud lapsed liiguvad, sooviksin et sport jätkuks.

Kes kardab, võtku ära, kui ringijuht soovib jätkata ja on vanemaid, kes soovivad, lasku edasi.

 

 

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 23:46; 23.11 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti?? Minu laps igaljuhul osales täna huvikoolis ja teine samuti

no ilmselt ei hakka need asjad hetkega kehtima. küllap esmaspäevast.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 00:05; 24.11 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse kooli toodi koroona ühest muusikakoolist.

Kas fakti nentimine solvas kedagi, et miinuseid lahmiti?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 19:48; 20.11 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates kui vähe distantsõppel mu sportlikud lapsed liiguvad, sooviksin et sport jätkuks.

Eks ta ole! Mul on ilmselt veel vedanud sellega, et (lasteaia ja algklassi) lapsed vähemalt joonistavad ja meisterdavad kodus palju, mitte ei istu seadmetes. Aga liikumist oleks ikkagi vähem.

Kevadise kodukontori ajal oli nii, et käisin tuppa mandumise vältimiseks iga päev jalutamas ja vedasin 2 last kaasa – “tulge-tulge, liikuda on ka vaja”. Kui kõik kinni läheks, eks me teeks siis jälle nii.

Praegu on koolilapsel koolisisene trenn. Niikaua, kuni kool toimib, poleks trenni ärajätmisel veel ilmselt mõtet.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus eelkõige tartlastele – kuidas suhtute praegu lapse trennis käimisesse?

Laps on mul 10-aastane ja käib siseruumis 2 x ndl trennis. Lapsed käivad seal üle linna, maski sellel alal kanda ei saa. Ise pole kûll riskigrupis, kuid kodus alla aastane laps, kelle eest hoolitsemine haigena oleks ikka väga keeruline. Mõlgutan mõtteid praegu trennist ära võtmisele…

võta parem koolist ära, seal kohtub palju enamate inimestega

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe 7ks  saav laps käis Auras ujumistrennis, ülejäänud pere samal ajal ujumas. See nädal jätsime ära kuna eelmise nädala esmaspäevases trennis oli keegi nakatunu, mitte siis meie lapse trenn aga samal päeval toimunud teises trennis. Nüüd ei teagi mis edasi teha järgmistel nädalatel. Kui praegust seisu vaadata siis tundub , et tuleb pausile jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Koolilaps Laps Tartus huviringist ära võtta?