Esileht Koolilaps Laps Tartus huviringist ära võtta?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Laps Tartus huviringist ära võtta?

Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Kuidas teie, kes te soovite, et huviringid päevapealt tegevuse lõpetaksid, kujutate ette olukorda, kui keegi (nt teie lapse huviringi õpetaja) teeks ettepaneku teie TÖÖ teadmata ajaks peatada? tööd ei tohi teha, palgale õigust pole, koondamisega ka pole tegemist, lihtsalt istu kodus ja pea õhust ja armastusest oma peret üleval?

enamik huvitegevus pakkujaid juba on kevadel 3 kuud sellises olukorras olnud. nüüd siis uuesti, lihtsalt sellepärast, et keegi “lihtsalt soovib, et lõpetagu ära”

siin eespool 19:57 sõnavõttev koolitusjuht eeldab, et peab olema teine töö kindlasti lisaks. aga kõigil seda ju pole.

Võta lonks vett ja rahune maha. Maksan trenni edasi, ainult laps ei käi.  Treenerilt sain info, et pea pooled lastest istuvad juba isolatsioonis seoses koolides nakatumisega.</p>

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 14:10; 19.11 20:19; 20.11 20:34; 20.11 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis ju ikka käib. Seal sama suur tõenäosus nakatuda.

Õnneks selline kool, kus puutub kokku ainult oma klassi 18 õpilasega ja paari õpetajaga. Ja kool on prioriteet, ei taha, et tänu trennist saadud paari nädalasele isolatsioonikohustusele koolist puuduma peab. Kui koolis saadud nakatumise tõttu, siis midagi pole teha. Aga muud annab vältida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 14:10; 19.11 20:19; 20.11 20:34; 20.11 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes rahvarohkemas huviringis teeme pausi. Ringitasu esialgu ikka maksan.

Mujal käivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 16:51; 23.11 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel ei saa tänapäeval milleski olla, kui laps juba toast välja läheb, kas siis kooli või lasteaeda on juba tõenäosus nakatuda, milleks siis huviringi ära jätta, eriti veel, kui lapsele näiteks meeldib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et niikaua kuni pole ametlikku soovitust Tartus sisetrennid ära jätta, pole üle muretseda ka mõtet. Las laps teeb sporti, seda on talle vaja. Sa ise oled noor ja ei jää ka nakatumise korral tõenäoliselt eriti haigeks.  Põhiline muster on olnud see, et huviringides võivad lapsed saada nakkuse õpetajalt (nii noored lapsed on harva üksteist nakatanud), aga edasi seda enam eriti ei anna, ka oma vanematele mitte.

Minu laps on 14 ja käib kahes trennis, neist üks siseruumides. Ise oleme mehega mõlemad juba üle 50, aga ei ole vähimatki plaani lapsele trenne keelama hakata. Kui olukord läheb Tartus hullemaks, siis jäetakse nagunii need siseruumi trennid ära, aga las niikaua treenib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saadan ka ikkagi lapse ujumisse. Algkoolilaps. Äsja sai neil terves koolis tehtud ka süljetesti uuring ja keegi polnud positiivne. Jah, see võib iga hetk muutuda, aga kui ma mõtlen, et mina võin ju teda peale kooli muudest kokkupuudetest hoida, aga klassikaaslased käivad nagunii trennides edasi, siis… Kuni keelatud ei ole, las käib. Mõjub ehk hoopis üldtervisele positiivselt see paar korda nädalas sulistamine. Vaimule nagunii.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 15:16; 23.11 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes rahvarohkemas huviringis teeme pausi. Ringitasu esialgu ikka

maksan.

Pole mõtet avalikult valetada.

kevadel ka kõik rääkisid Perekoolis sama.

Tegelikkuses vaid ca 100st minu ringide lapsevanemast 2 (loe:kaks) maksid märtsi poole kuu asemel terve kuu summa, aprillis ega mais polnud ühtegi, kes oleks ärajäänud tundide eest maksnud.

Tuttav, kes on ühe suure huvikooli direktor kurtis hiljuti, et osad ei maksnud isegi nende märtsi tundide eest, mis reaalselt toimusid. Neil praegu osad lapsevanemad lausa inkassosse antud nüüdseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 21:41; 23.11 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aru ma ei saa, miks huviring on hullem, kui täiskasvanud käivad tööl, lobisevad söögikohtades, šoppavad ennastunustavalt poodides.

Huviringides on kontrollitud seltskond, kes ei muutu. Eriti just laste osas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 23:46; 23.11 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes rahvarohkemas huviringis teeme pausi. Ringitasu esialgu ikka

maksan.

Pole mõtet avalikult valetada.

kevadel ka kõik rääkisid Perekoolis sama.

Tegelikkuses vaid ca 100st minu ringide lapsevanemast 2 (loe:kaks) maksid märtsi poole kuu asemel terve kuu summa, aprillis ega mais polnud ühtegi, kes oleks ärajäänud tundide eest maksnud.

Tuttav, kes on ühe suure huvikooli direktor kurtis hiljuti, et osad ei maksnud isegi nende märtsi tundide eest, mis reaalselt toimusid. Neil praegu osad lapsevanemad lausa inkassosse antud nüüdseks.

Jah, ma maksin ja praegu ka maksan. Kui enam ei soovi maksta, siis võtan lapse huviringist ära.  Kuna tegu populaarse huviringiga, siis hetkel jääb nimekirja. Ei ole vaja valetajaks tembeldada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 16:51; 23.11 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aru ma ei saa, miks huviring on hullem, kui täiskasvanud käivad tööl, lobisevad söögikohtades, šoppavad ennastunustavalt poodides.

Huviringides on kontrollitud seltskond, kes ei muutu. Eriti just laste osas.

Tõesti?? Meil küll samad lapsed aga siis publik vanemate kujul pinkidel istumas, mõnel veel mõni õde/vend kaasas. Vahel lausa ema, isa, õde jne kaasas. Suht imelik aga oli enne nii ja on ka praegu. Lisaks osad vanemad ronivad ja trennis kaasa löòma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 17:35; 19.11 21:06; 24.11 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil küll samad lapsed aga siis publik vanemate kujul pinkidel istumas, mõnel veel mõni õde/vend kaasas. Vahel lausa ema, isa, õde jne kaasas. Suht imelik aga oli enne nii ja on ka praegu. Lisaks osad vanemad ronivad ja trennis kaasa löòma.

no sellist asja ei ole küll mingi probleem koolipidajal endal keelata, selleks pole vaja valitsusel või kov-l otsust teha. ma oleksin vanemana ammu juba teema üles võtnud, sest mõistlik oleks ju alustada algusest, mitte oodata, kuni ainus reageerimisvõimalus on ringi sulgemine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 00:05; 24.11 11:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Koolilaps Laps Tartus huviringist ära võtta?