Esileht Beebi ja mitmikud Laps tissi otsas terve öö – mis teil aitas?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Laps tissi otsas terve öö – mis teil aitas?

Postitas:

Jagage ka teie omi kogemusi, sest teada on, et iga laps on omamoodi.
Mul on olnud hästi palju lähedust vajav laps juba sünnist saati. No kindlasti mängis ka oma osa meie haiglas veedetud karm aeg. See selleks.
Ta on olnud mul tissi otsas terved ööd. Samas tunnetasin ka seda, et tal pole mõtet mingit võõrutamist hakata katsetama. Aga vot paar ööd olen ta vähemalt rinna otsast ära saanud nii, et kui ta hakkab rinda otsima, siis pööran ta hoopis teisele küljele. Niiöelda siis vahetan külgi. Ta siiski peab tundma minu keha enda oma vastus. Ja see on aidanud. Täna oli eriti hea. Mitu korda, kui ta hakkas rinda otsima, siis lihtsalt tõstsin ta teisele küljele ja magaski edasi. Äkki mõnele siit abiks. Ise loodan, et varsti ta enam rinda ei otsi ja magab rahus pikema aja ööst.
Jagage oma kogemusi ka, eks paljud tahaksid proovida igasuguseid variante.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt küsin, et kas sellisel puhul lutt ei aita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu 2a4k vanune küsis täna terve öö omale lohutust, rinda siis, aga see on ka hetkel loomulik, sest teda vaevab üks tervisega seotud probleem…Lapsed vajavad lähedust ja on nii armas, kui ema on valmis seda pakkuma. Vahet pole, mis vanuses. Palun nüüd kõiki lahkesti miinustama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lihtsalt küsin, et kas sellisel puhul lutt ei aita?[/tsitaat]

Meil pole ükski kolmest pojast lutti tahtnud. Viimasele olen pakkunud küll, kuna ta on ikka tõsine tissisõltlane, aga tema ka ei taha. Ja samas ongi hea et ei taha. Ega see lutt eriti hea pole. Jälle üks asi, millest pärast tuleks last võõrutada ja hammaste pärast ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitas lisatoit, laps oli näljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul lutilapsed ja samasugused olnud mõlemad. suured lootused olid lisatoidul, aga ei aidanud. no lapsed pole olnud ka näljas, silmaga näga. aitas aeg … juba 2-aastaselt sai mõne öö magada 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure lähedusevajaadusega lapsega teeb lutt küll vaid kurja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti pole asi lisatoidus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti pole asi lisatoidus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi pole ei lisatoidus, haiguses, hammastes ega lähedusvajaduses, vaid laps ei oska lihtsalt magada ise ilma sinuta. Meil oli samamoodi haiglas veedetud karm esimene kuu, praktiliselt 24h kandelinaga küljes rippuv ja kaisus tissi otsas magav laps 3-kuuseni, sealt edasi iga 2h tagant \”lähedust otsiv\” ja tissi tahtev laps, kes ka lutti võttis, aga ikkagi ärkas. Siis 6-kuuselt püreed ja rpa, ikkagi samamoodi kõik jätkus, kuni asi paranes alles siis kui hakkasin talle \”magamist õpetama\” Nututa Uni raamatu järgi, lühidalt et päev on enamvähem sama reziimiga, laps ei uinu kussutades, kaisutades, söötes, lutiga jne, läheb vara magama, ja u. kuu pärast oli kõik korras magamistega. Ei ärata teda haigus, hammas, mitte miski, päeval ripub mul ikka samamoodi küljes nagu enne ja lösutame koos põrandal mängime , eemale minna ei saa, öösiti aga laps magab 10-12 h järjest ja on lõbus ja puhanud, mina ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]asi pole ei lisatoidus, haiguses, hammastes ega lähedusvajaduses, vaid laps ei oska lihtsalt magada ise ilma sinuta. Meil oli samamoodi haiglas veedetud karm esimene kuu, praktiliselt 24h kandelinaga küljes rippuv ja kaisus tissi otsas magav laps 3-kuuseni, sealt edasi iga 2h tagant \”lähedust otsiv\” ja tissi tahtev laps, kes ka lutti võttis, aga ikkagi ärkas. Siis 6-kuuselt püreed ja rpa, ikkagi samamoodi kõik jätkus, kuni asi paranes alles siis kui hakkasin talle \”magamist õpetama\” Nututa Uni raamatu järgi, lühidalt et päev on enamvähem sama reziimiga, laps ei uinu kussutades, kaisutades, söötes, lutiga jne, läheb vara magama, ja u. kuu pärast oli kõik korras magamistega. Ei ärata teda haigus, hammas, mitte miski, päeval ripub mul ikka samamoodi küljes nagu enne ja lösutame koos põrandal mängime , eemale minna ei saa, öösiti aga laps magab 10-12 h järjest ja on lõbus ja puhanud, mina ka[/tsitaat]

Ja pead seda ainuõigeks?
Aga otseloomulikult on asi väga ka lähedusvajaduses. Ja otseloomulikult mingil etapil on asi ka hammastes. Gaasides ja muudes valudes. Ja otseloomulikult on asi ka toidu vähesuses seos.
Laps ei taha üksi magama jääda, sest kardab, et ta jäetaksegi üksi, mida ju tehaksegi. Ärkab ta ju päeval magades tihti üksi. Sellest ka hirm.
Mind kohe ärritavad sellised sõnavõtud.
Meil on näiteks reshiim täiesti paigas. Aga laps ei jää ikkagi ilma minuta magama.
LAPSED ON ERINEVAD, ERINEVATE VAJADUSTEGA JA ERINEVA NÄGEMUSEGA ASJADEST!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, mul jääb küll laps õhtul ise magama (st siis et oskab ju üksi magada!!), aga ikkagi ärkab öösel sada korda ja nõuab tissi :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hea, et sul see seljakeeramise nipp juba aitab. Ma sain üle aastase niimoodi tissi otsast öösel ära.
Praegu on poiss 4 kuune, magab ka kaisus ja ega ma ausalt öeldes eriti ei mäleta, mitu korda ma öö jooksul talle süüa annan. Pakun, et paar kolm ikka. Lihtsalt keeran ühele poole ja teisele poole läbi une.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Laps tissi otsas terve öö – mis teil aitas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.