Esileht Koolilaps Laps treeninglaagrisse (7-aastane) – mida kaasa?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Laps treeninglaagrisse (7-aastane) – mida kaasa?

Postitas:

Laps esimest korda treeninglaagrisse. Nimekiri olemas mida vaja, aga see selline, et “vastavalt ilmale”.. Ma täitsa nõutu.. Kas peaks kummikud ja vihmariided kaasa panema? Mul vist polegi õieti midagi, lapsed maal paljajalu või plätudega ja suure vihmaga ei olda õues või kui ollakse, siis saab alati tuppa sooja minna ja riided pärast ahjul või saunalaval kuivaks. Nüüd aga mõtlen, et peaks kiiruga mingeid uhkeid spetsriideid ostma minema. Või kuidas teil kogemus, kas lapsed käivad laagris õues ka vihmaga?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 20:48; 08.08 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi käivad. Aga siis on kuivad riided ju ka olemas vahetamiseks. Veekindlad tossud on head, kummikuid küll keegi ei vea. Kui veekindlaid tosse pole, siis käivad plätud kah (ega siis nii külm ka ju pole suvel). 2 paari pikke pükse peaks olema kindlasti ja vihmajope võiks küll olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummikuid pole olnud.
Topelt tossud- ühed, mis vett peavad ja teised tavalised ning jope, mis vihmaga kohe läbi ei märgu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Treeninglaagrisse pole kummikuid vaja. Ma ei tea, mis spordialaga tegu, aga minu lapsel on 2 paari tosse ja trenniriideid nii et vahetada saab. Tossud ei ole veekindlad, jooksutossud on. Temal on trenn õues, väike vihm ei sega, padukaga lähevad ikka varju. Niisama olemiseks on plätud. Hetkel õues soe, jopega trenni teha oleks liiga palav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et see sõltub ikka spordialast ka.
enda peres erinevates spordilaagrites osalejaid olnud.
no asju kaasa pakkides on ikka väga suur vahe, kas minnakse võimlemislaagrisse, purjetamislaagrisse või jalgpallilaagrisse või …
ka ilmastikukindlate rõivaste valik sõltub ju paljuski alast.
samuti on vahe selles, kas elatakse telkides, hostelis, kuskil koolimajas madratsitel vmt kohas.

kummikud on osadel aladel, nt purjetajatel (merel) ja vibulaskuritel (vihmaga laskejoonel) tavaliselt nagunii kaasas, ei jää need koju ka treeninglaagrist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin ühed kummikud, panen kaasa. Neil seal trenn 2x päevas (sisetrenn) aga muul ajal matkavad ja õuemängud jm. No kotti mahtuvaf, nii et panen 1 paar tossud, ühed plätud (minnes jalga) ja kummikud. Kui kotti poleks mahtunud, siis ei paneks kah. Aga ma 100% kindel et kummikuid vaja ei lähe :). Jope tavaline kilekas, olen kindel et seda ka vaja ei lähe.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 20:48; 08.08 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust kõlbavad kummikud ainult metsa seenele. matkamiseks kindlasti mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks antakse kellegi teise tossud ralle jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Laps treeninglaagrisse (7-aastane) – mida kaasa?