Esileht Pereelu ja suhted laps ülemusega

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: laps ülemusega

Postitas:

Selline lugu, et olen 15 kestnud suhtes.
Mul on olnud 3 aastat suhe oma ülemusega, kes on abielus ja laste isa.
Sain kuu aega tagasi teada, et ootan tema last. Olen ka talle rääkinud. Ta nagu rõõmustaks, kuid oma kodunt ära ei tuleks.
Kas peaksin enda eest rohkem seisma? Kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:41; 05.09 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd on sul juba hilja enda eest seista aga jah püksid oleks sul küll võinud ülemuse juuresolekul jalas seista

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et sinu laps on olulisem kui ta juba olemasolevad lapsed?
Ja pigem on siin küsimus selle, et kas ta tahab oma naist sinu pärast maha jätta, mitte sinu sündivas lapses. Suhet või kooselu ei peaks alustama sellepärast, et laps on sündimas. Erand on see juhul, kui niikuinii plaaniti kooselu ja laps on vaid väikeseks tõukeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seisa jah – nõua palgakõrgendust ja paremat ametiautot. Ja kui ei saa, siis ähvarda töökaaslastele ja ülemuse naisele kitule minna.
Üldiselt palju õnne, sellises vanuses (no sa võiksid olla juba näiteks 25-ne) võiks ikka juba teada midagi rasestumisvastastest vahenditest.

Realistlikult ei ole sul muud varianti, kui nõuda lapse isalt DNA-testi ja edaspidi lapsele elatist. Loomulikult ta ei tule oma kodust ära, kui naise ja laste kõrvalt saab niisama ka armukest pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seisa jah – nõua palgakõrgendust ja paremat ametiautot. Ja kui ei saa, siis ähvarda töökaaslastele ja ülemuse naisele kitule minna.
Üldiselt palju õnne, sellises vanuses (no sa võiksid olla juba näiteks 25-ne) võiks ikka juba teada midagi rasestumisvastastest vahenditest.

Realistlikult ei ole sul muud varianti, kui nõuda lapse isalt DNA-testi ja edaspidi lapsele elatist. Loomulikult ta ei tule oma kodust ära, kui naise ja laste kõrvalt saab niisama ka armukest pidada.[/tsitaat]

nu on ka valusam variant – kuna rase pole talle ehk ahvatlev, tekib uuel neiul variant..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see nüüd tõsine teemaalgatus on, siis kui suur on rasedus? Ja kas oled kindel, et tahad selle mehe lapse sünnitada ja üles kasvatada? Ma olen üldiselt pigem abordivastane, aga on olukordi, kus see võib kõigi jaoks parem lahendus olla.

P.S. Uskumatud lood, et inimesed ei suuda isegi sellises suhtes korrektselt rasestumisvastaseid vahendeid tarvitada või need väidetavalt pidevalt alt veavad. Krt, mul pole üle 20 aasta jooksul kunagi ükski vahend alt vedanud. Ja ma pole mingi nunn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui see nüüd tõsine teemaalgatus on, siis kui suur on rasedus? Ja kas oled kindel, et tahad selle mehe lapse sünnitada ja üles kasvatada? Ma olen üldiselt pigem abordivastane, aga on olukordi, kus see võib kõigi jaoks parem lahendus olla.

P.S. Uskumatud lood, et inimesed ei suuda isegi sellises suhtes korrektselt rasestumisvastaseid vahendeid tarvitada või need väidetavalt pidevalt alt veavad. Krt, mul pole üle 20 aasta jooksul kunagi ükski vahend alt vedanud. Ja ma pole mingi nunn.[/tsitaat]
Nunn ei peagi olema. Peaks hoopis teadma, kas ja kui kergesti sa üldse lapsi saad, kui tahad – täiesti tean inimesi,kes ei kasuta mingeid vahendeid ja ikka pole need “alt vedanud”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et ta on 15 aastat olnud suhtes ja 3 aastat on ülemust kõrvalt pannud. Kuidas ta täpselt teab, et laps on ülemuse oma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma saan aru, et ta on 15 aastat olnud suhtes ja 3 aastat on ülemust kõrvalt pannud. Kuidas ta täpselt teab, et laps on ülemuse oma?[/tsitaat]
asi seda nüüd teada, kui oma mehega suurt ei seksi….
Minu soovitus oleks rahulikult lapsekasvatamisele pühendada, ilmselt üksikemana. Elatise osas lepite viisakalt kokku, kui ülemus kodust ära ei tule, siis ära sina siin “seisma” ka hakka…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks kolleeg meil piirab samuti ülemusi. esimene lahkus töölt elukoha muutuse tõttu, nüüd jahib järgmist ülemust. ei saa aru kuidas naisterahvas saab nii madalale langeda, paistab et talle ei meeldi konkreetne inimene vaid just ametikoht ülemus. see peaks tähendama head manipuleerimisvõimalust, enda soosimist kollektiivis ülemuse poolt, rohkem raha jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline lugu, et olen 15 kestnud suhtes.
Mul on olnud 3 aastat suhe oma ülemusega, kes on abielus ja laste isa.
Sain kuu aega tagasi teada, et ootan tema last. Olen ka talle rääkinud. Ta nagu rõõmustaks, kuid oma kodunt ära ei tuleks.
Kas peaksin enda eest rohkem seisma? Kuidas?[/tsitaat]

Selle ülemuse naine on 99% üks siinsetest kägudest, kes foorumites hõiskab, et tema mees 100% ei peta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taolist asja kõrvalt näinud, siis võin öelda järgmist. Tühja ta rõõmustab! Lihtsalt esimese ehmatusega ei tule talle midagi tarka pähe. Teie suhe on läbi. Ilmselt ei võta ta ka last oma nimele. Kui tahad, annad ta isaduse tuvastamiseks kohtusse, saad elatist. Või ta moosib sind, lubab midagi ja maksab sulle midagi pihku. Skandaali ei ole talle vaja, aga sulle? Ehk ta alguses aitab sind, aga see on ka kõik ja laps oma isa tundma ei saa. Pead üksikvanemana hakkama saama, teise töökoha otsima.
Enda eest ei seisa sa enam miskit moodi. Korralda oma elu ümber, see hakkab nüüd ümber lapse keerlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo jaa selline leiab varsti uue ilma lisade ja probleemideta armukese. Eriti julmad eksemplarid leiavad selle kohe sealtsamast kõrvalt ehk mõne teise rumala ja lihtsameelse kolleegi. Oma naine jääb ikka alles. Miks te naised küll nii kolerumalad olete.
Võidelda pole siin midagi muud kui miinimumtoetus lapsele. Tööalaselt on asi täitsa p…..s niikuinii.

Valus valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline lugu, et olen 15 kestnud suhtes.
Mul on olnud 3 aastat suhe oma ülemusega, kes on abielus ja laste isa.
Sain kuu aega tagasi teada, et ootan tema last. Olen ka talle rääkinud. Ta nagu rõõmustaks, kuid oma kodunt ära ei tuleks.
Kas peaksin enda eest rohkem seisma? Kuidas?[/tsitaat]

Võiksid fantaseerida vähe teistest asjadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peaksid kindlasti suhte kiiremas korras lõpetama ja töökohta vahetama.
Üsna rumal lugu. Kui vana sa oled? Varastes 20-ndates?
Mida sa oma kaasale kostad? Ütled, et saate lapse? Hakkad valedes elama….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:41; 05.09 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja LITS laheb nõudmisi esitama.Mine habene nurgas ja habeneks lapsena ka sellist lõdva puksikummiga ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline lugu, et olen 15 kestnud suhtes.
Mul on olnud 3 aastat suhe oma ülemusega, kes on abielus ja laste isa.
Sain kuu aega tagasi teada, et ootan tema last. Olen ka talle rääkinud. Ta nagu rõõmustaks, kuid oma kodunt ära ei tuleks.
Kas peaksin enda eest rohkem seisma? Kuidas?[/tsitaat]

Kes sulle liiga tegi? Kas ülemus lubas sulle enne kui sa armukeseks hakkasid, et jätab naise maha ja tahab sinuga peret luua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisenahas küll ei tahaks olla. Ma ei kujutagi ette kuidas naised suudavad tööle minna kui nad on viljakas eas. Mehed jah võivad iga päev tööl ülemustelt per*enu**i saada ja vähemalt ei pea lapse pärast muretsema. Siiski ka mehed peavad olema teadlikud kuidas HIV lihtinimesteni jõuab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes seisma? Sa oled lihtsalt armuke ju, sinu valik ja mida sa nüüd tahad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted laps ülemusega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.