Esileht Pereelu ja suhted laps vajab isa ja mina meest

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: laps vajab isa ja mina meest

Postitas:

Tahan kurta kohe. Mees on pikad päevad tööl, kui tulebki koju õhtul, siis laps juba läheb magama. Vabasi päevi vähe ning needki veedab ta sõprade seltskonnas. Vajan mina ja vajab laps tähelepanu. See, et ta meid nn ülal peab, see ei asenda teda. Ta ei saa sellest aru, olen rääkinud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 10:02; 12.08 11:01; 12.08 17:49; 13.08 12:11; 15.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt sobiks sulle töötu mees, kes oleks hommikust õhtuni kodus ja osutaks teile tähelepanu. Et lapsele isa võimaldada, tee ettepanek, et sina lähed tööle ja teenid elatist ja isa jääb lapsega koju. Laps näeb siis isa terve päev.
Mees saab väga hästi aru, mida sa räägid talle. Aga kui tema töö on tervik, siis vähema ajaga ta ei suuda tervikut luua ja siis ei loo ta midagi. Tal on valida, kas teie olete söönud ja joonud, teil on kus elada või teil ei ole süüa, juua ega kohta kus elada. Mehe hetke valik on teie füüsiline jätkusuutlikus. Teine lugu on olemasoleva vaba aja kasutamisega.
Sul tuleb saada iseseisvaks. Kannatamine siin ei aita. Arvastama peab, et täiskasvanud inimene ei muutu. Ta peab ise väga midagi tahtma, siis on muutus võimalik, aga väljakujunenud isiksus ei muutu. Ehk siis on ja nii jääbki. Nii et küsimus on mida sina oma järelejäänud eluga peale hakkad. Sa ei saa ju teiste käitumisest enda enesetunnet pidevasse sõltuvusse panna. Et kui läheb puhkepäeval sõpradega välja, on sinult terve päev tuju rikutud ? Sul tuleb saada iseseisvaks, mida kiiremini seda parem. Oma hobid, sõbrad ja käimised. Ära looda ,et mees muutub. Muutu ise. Tee selle ajaga mis sul, nende vahenditega mis sul on, seda mida hetkel saad teha. Ära toetu sellele, mida ei ole, toetu sellele ,mis on. Keskendu sellele mis on võimalik. Sul on valida, kas elad selle mehega või lähed üksi edasi. Ja kui sa ei suuda ilma mehe tähelepanuta elada, oled nii praegu kui edasised aastakümned meeste tujude lõa otsa ja muudkui kannatad ja kannatad 🙂 Tahad sa seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

njaaa päris õige jutt, aga raske teostada, kui sul on lähedusvajadus. Ei tahaks ju kohe hakata ka mujalt seda otsima, mis kodus puudu jääb.
Ning samas pere on ikkagi ka see, mis loeb ja millele veidigi aega pühendada. Rohkem kui pool tundi nädalas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 10:02; 12.08 11:01; 12.08 17:49; 13.08 12:11; 15.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel valusam on see, kui mees on kodus 24/7 ja teeb oma tööd kodus. Ta nagu on, aga pole ka. Seega istub ta oma töötoas ja teeb omi asju, lapsed olgu tasa ja mina ka ärgu käigu ajudele , ta teeb tööd. See vähene aeg, mis ta meie jaoks leiaks, pühendatakse sõpradele või kusagil käimise peale ja siis on SUPER ISSI, ostab lastele kommi ja jäätist ja mänguasju. See, et ta meil suuremat palka saab kui mina, teeb tema sellevõrra rohkem tööd. Lapsed armastavad ju teatavasti silmadega ja kes paremaid asju annab või kes rohkem lollusi teha lubab 🙂 Kahjuks olen mina siis see, kes palub koristada enda järelt ja käituda korralikult ja kellele ei meeldiks rohkem issi? Tunnen Sulle teemaalgataja kaasa. Ma ausalt ei kujuta ette, et mees kaugel tööl käiks, samas ega Sul kergem poleks, kui ta kodus passiks. Kui ta ei taha, siis aega ei leia ta nii või naa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No töökoht koduaknast näha….aga eks jah kui tahta, saaks kõike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 10:02; 12.08 11:01; 12.08 17:49; 13.08 12:11; 15.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle välja mingi lahe tegevus mida võiksite koos perega teha ning palu tal leida mõni õhtu või vaba päev perekonna jaoks. Meestele meeldib, kui on mingi konkreetne plaan. Ma olen suur rutiini fänn ja omast kogemusest soovitan igasse nädalasse mahutada paar tundi mil pere koos midagi toredat teeb. Kui see iganädalaseks muutub, siis on lapsel ka midagi, mida oodata ja usu, kui üks nädal vahele jääb hakkab lapse isa ka seda igatsema 🙂 Mõtle alati valmis mingi vahva idee, mida koos teha, siis mehel pole eriti võimalust keelduda. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: kui mingi ettepaneku teen, siis tavaliselt mees ei viitsi oma vaba päeva u. meie mõtetute plaanidega ära raisata. Parem istub arvutis. See, et ta kodus on kuid oma asjadega tegeleb, sellest tema meelest piisab, ongi nagu meiega koos:). Minul aga meeletu vajadus teda kallistadagi kasvõi kord päevas. Tahaks musi, aga tema on väsinud oma töö tegemisest ning tahab vaid puhata. Tunne, et ei oska meie pere enam aidata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 10:02; 12.08 11:01; 12.08 17:49; 13.08 12:11; 15.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks![/tsitaat]

Perekooli kiusupunn? See tekst vist käib copy-paste-iga mistahes pereema murekirja vastuseks?
Kõrvalseisjale mõjub naljakalt, aga mures inimesele valab vaid õli tulle. Nii et süüdimatu ja hoolimatu postitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees lihtsalt ei tunne huvi sinu ega su lapse vastu. nii lihtne see ongi. kohusetundest peab teid üleval. kui vanad te olete? äkki mees veel poisikeseeas? ja laps? kui laps on beebieast väljas, siis saad ju ise tööle minna ega pea see tobe ülalpeetav olema. sis vaatad, mis edasi saab. loomulikult täiskasvanud inimest enam ei muuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga kas natukene suuram palk tõesti kaalub üle perega koos olemise?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 10:02; 12.08 11:01; 12.08 17:49; 13.08 12:11; 15.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted laps vajab isa ja mina meest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.