Esileht Imetamine Lapse ärkvel hoidmine imetamise ajal.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lapse ärkvel hoidmine imetamise ajal.

Postitas:

Mida soovitate teha, kuna toitmise ajal jääb laps rinna otsas lihtsalt magama. Olen proovinud nii kõdistamist, märja lapiga niiskeks tegemist, masseerimist.
Tänud neile, kes midagi soovitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta ta vahepeal rinnaotsat ära siis ehk ärkab uuesti ja siis paned jälle tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki kuidagi lõuga tal näpuga liigutada, et ei unustaks ära et imema peab ka..
kõrvanibu tagust punkti soovitati mul ka vajutada natukene (mitte väga palju ja kõvasti), aga mu lapsele see küll ei mõjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui ruttu ta magama jääb. Lapsed uinuvadki tihti rinnal, kui on kõhu täis saanud. Seega sel juhul asi normaalne. Aga kui ta tõesti kohe magama jääb, siis pole see muidugi hea.

Soovitada oskaks seda, mida ma ise tegin, kui laps ei tahtnud rinda võtta. Lüpsin paar tl piima rinnast välja, teelusika peale. Söötsin last niimoodi lusikast 2-3-4 lusikatäit ning siis toppisin ta uuesti rinnale. Kui laps natuke piima saab, siis ta veresuhkur tõuseb ning ta muutub erksamaks. Minul polnud probleem magama jäämisega, aga laps nagu ei huvitunud rinnast ja huvi suurenes ning suu hakkas lahti käima ja haarama, kui paar tilka süüa sai. Pidin seda tegema alla 10p, siis sõi juba ilusti.

Teine soovitus on võtta laps paljaks, endal kõht paljaks ja laps panna nahk-nahk kontakti. Imetamisnõustaja loengus räägiti, et see on imerohi peaaegu kõigi (eriti algusaja) imetamisprobleemidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta enne söötmist mähkmed või võta tal riided seljast söötmise ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle soovitati sudida varbaid ja kõditada taldu, kuid ei õnnestunud minul eriti hästi. Ja ma ei olnud ainus, kellelgi teisel ka ei õnnestunud. Hakkasin haigla soovitusel rpa-d andma, kuigi imetan siiani paralleelselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil toimis ka vaid see mähkmeväele paljaks võtmine – ka öösel tegin nii, siis sõi ikka poole paremini. Enne loomulikult vannitoas mähkme vahetus, silmade puhastamine, et natuke virguks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riided seljast ja pepu märjaks! kui minu poja nii väike oli siis muu ei aidanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Lapse ärkvel hoidmine imetamise ajal.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.