Esileht Koolilaps Lapse asjade müük

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Lapse asjade müük

Postitas:

Lugupeetavad, kus te müüte lapse või laste kasutatud korralikke riideid ja muid asju?
Sooviks müüa mõnes internetikeskkonnas anonüümsena.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anonüümselt isikult on kahtlane asju osta.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei viitsi müüa, sellega on liiga palju rassimist. pildistada need üles, kirjutada mõõdud juurde ja siis hakata vastama küsimustele, et mis mõõdud on, siis veel orgunnida seda, kuidas üleandmine toimub, pakkida, pakiautomaati viia… Liiga kalleid ei osteta, liiga odavaid ka ei osteta. Kui sul ei ole mingi väga levinud bränd, siis on ka suht lootusetu midagi müüa. Eestis ostetakse umbes viie firma tooteid järelturul ja kui sul on juhtumisi küll sama hea bränd, aga selline, mida eestlased ei tea (näiteks raccoon, me too, pediped), siis eestlased ei osta.

Kui sa just väga vaene ei ole, siis pole eriti mõtet.

Mina annan nüüd niisama ära. Beebist kuni umbes 2-aastaseni sai müüa, sealt edasi läks liigseks nusserdamiseks. Väikelastele lihtsalt ostetakse rohkem ja hulgi. Ka mina müüsin niimoodi, et üks kombe kauba peale ja kolm paari jalatseid korraga. Kasutasin Buduaari keskkonda, aga nüüd ma ei tea, kui vilgas kauplemine seal on, nüüd vist on mõtekam proovida ostat või facebooki gruppe.

Kasutatud riideid mina lapsele ei osta, seda armastab teha meie vanaema ja tema käib kaltsukates, mitte veebikeskkondades.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asjad postiga saadad, siis pangakonto järgi saab su nime ju ikka teada. Muidu minu kogemuse järgi käib kõige aktiivsem müük fb turul (marketplace), seal müüakse korralikud soodsa hinnaga asjad mõnikord minutitega. Teise koha peal on buduaari turg. Anonüümse kasutaja saad teha kummaski kohas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Komisjonipoes olen müünud ja Humana konteinerisse viinud kehvemad asjad. Tuttavatele mõne euri eest ka võib proovida müüa või sokutada. Internetis ei müü, sest ei viitsi vaeva näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta.ee on ju ka pmst anonüümne ja mina olen sealse müügitulemusega vägagi rahul … seal liigub minu meelest ka palju sellist rahvast, kes hindavad pigem rõivatüki praktilist väärtust kui kaubamärki 🙂 kuigi, eks sealgi müüb Didriksons, PO.P etc paremini kui H&M … aga müüb ka viimane 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen FB Marketplace’is müünud (aga see ei ole anonüümne, olen oma pärisnimega FB-s). Seni on kõik müüki pandud asjad ära ostetud (tavaliselt paari päeva jooksul).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on ka osta.ee piisavalt ananüümne: kasutajanime valid ise, vaja on meiliaadressi ja mobiilinumbrit, aga nendena saad samuti kasutada ju selliseid, mida muuks puhuks ei kasuta ( teed suvalise uue online.ee meiliaadressi ning ostad kõnekaardi).
müüjana võid saatmisviisideks valida vaid mingi pakiautomaadi, raha kouneb osta.ee kontole ja seda saad kasutada ise ostast ostmiseks või kannad om pangakontole, kui piisavalt kogunenud.
sinu passinime teab vaid osta.ee omanikfirma, kellega lepingu sõlmid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka müünud osta-s, piisavalt anonüümne ja lihtne keskkond, siiani pole ka ühegi ostjaga probleeme olnud (et ei osta oma kaupa välja vms). Aga müün tõesti vaid neid asju, mille eest vähemalt 15-20€ kätte saan – ehk siis nt vaid väga korralikud üleriided, jalatsid jne. Mingite t-särkide ja pusadega näiteks ei viitsi üldse sebida. Kui on korralikud ja kantavad, pakun niisama tuttavatele, kes neid soovivad. Seega müün võrdlemisi harva, samuti ajastan oma müüke vastavaks hooajaks – näiteks k/s jope panen müüki siis, kui selliseid rõivaid kõige rohkem otsitakse jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed riided andsin ära sõbranna lapsele, kes oli poolteist a noorem. Üks hetk ta jõudis kasvus järele ja temale enam anda ei saanud. Siis üritasin ka müüa, pildistasin ja mässasin ja vastasin huviliste küsimustele. Eriti midagi müüa ei õnnestunud, ainult ajaraisk. Loobusin ja nüüd on lihtne, kõik suurde kotti ja Humana konteinerisse kõmaki.
Paku kõigepealt mõnele tuttavale, kel sobiva vanusevahega samast soost laps. Kui sellist pole, siis viska ka konteinerisse. Müük ei tasu aega, mis sa kulutad, et lõputult pidžaamavarruka pikkust mõõta vms.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebooki grupid, Marketplace. Ise peab aktiivselt pakkuma, kui keegi soovib osta – siis on sellel ka tulemust. Olen peaasjalikult laste asjade müügiga (sh kärud, turvahäll jne) 1,5 aasta jooksul teeninud üle 6500 euro. Vanasti viisin kõik Uuskasutuskeskusesse või andsin ära, aga ühel hetkel avastasin müügigrupid ja nii ta läks.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 19:04; 08.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta.ee
Mind ausalt öeldes ei huvita kes on müüja,kuna deposiidiga saab maksta ja petmis võimalus üsna väike.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen peaasjalikult laste asjade müügiga (sh kärud, turvahäll jne) 1,5 aasta jooksul teeninud üle 6500 euro.

Kõlab hästi, aga puhaskasum see sul ju pole. Kui olid korralikud asjad, mille eest said hea hinna, siis tõenäoliselt maksid ise nende eest kunagi vähemalt samapalju (ilmselt siiski rohkem), kui neid just kingituseks ei saanud. Samuti läheb asjade pildistamiseks, kirjeldamiseks, nö müügitööks – ütled, et peab ise aktiivselt pakkuma – arvestatav aeg, mis tegelikult on ka ju kulu. Muidugi on igati ok oma laste korralikke asju järelturul müüa ja nende eest osa raha tagasi saada. Teen seda ise kah aegajalt, aga kasumit sellest tegevusest üldjuhul ju ei teeni, nagu sellest eelmisest kommentaarist võib mulje jääda. Ehk sain valesti aru su mõttest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüsin, kuni siin oli laat. Nüüd leiab mõni asi tuttava, kellel vaja ja ülejäänu prügikasti (see on vale, aga mul pole lihtsalt aega). Humana kastid on mulle vastuvõetamatud. Vahel leiab sõbranna mõnele minu lapse asjale FB-s tahtja (ise ma seda ei kasuta).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem müüsin siin, nüüd annan sõbrannade lastele või viin tasuta asjade kasti ühe kirbuka juures. Lapsed on suuremad ja pole enam neile kaltsukast ostnud. Nüüd taha suurem asju ise poest valida. Aga elatustase on ka pisut tõusnud, nii et pole probleemi. Mul on hea meel, kui saan lastele rõõmu valmistada. Varem oli kaltsukateema. Aga prügikasti viskan väga harva, ainult kui on augud sees vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen peaasjalikult laste asjade müügiga (sh kärud, turvahäll jne) 1,5 aasta jooksul teeninud üle 6500 euro.

Kõlab hästi, aga puhaskasum see sul ju pole. Kui olid korralikud asjad, mille eest said hea hinna, siis tõenäoliselt maksid ise nende eest kunagi vähemalt samapalju (ilmselt siiski rohkem), kui neid just kingituseks ei saanud. Samuti läheb asjade pildistamiseks, kirjeldamiseks, nö müügitööks – ütled, et peab ise aktiivselt pakkuma – arvestatav aeg, mis tegelikult on ka ju kulu. Muidugi on igati ok oma laste korralikke asju järelturul müüa ja nende eest osa raha tagasi saada. Teen seda ise kah aegajalt, aga kasumit sellest tegevusest üldjuhul ju ei teeni, nagu sellest eelmisest kommentaarist võib mulje jääda. Ehk sain valesti aru su mõttest.

Mina arvan, et mõte oli see, et kui on siiski võimalik nii suur summa raha tagasi saada, siis see asi siiski tasub mässamist 6500 euro teenimine tööl võtab paljudelt palju rohkem aega. Ma ei nimeta seda kasumiks, aga hea lisaraha ikka nt selleks, et lapsele vajalikud uued asjad osta. Ma ei leia, et keegi peaks saama minu lapse väga korralikud ja kallid asjad lihtsalt tasuta. Niisamuti kodutarbed jms. Mulle ei anna keegi tasuta.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebooki grupid, Marketplace. Ise peab aktiivselt pakkuma, kui keegi soovib osta – siis on sellel ka tulemust. Olen peaasjalikult laste asjade müügiga (sh kärud, turvahäll jne) 1,5 aasta jooksul teeninud üle 6500 euro. Vanasti viisin kõik Uuskasutuskeskusesse või andsin ära, aga ühel hetkel avastasin müügigrupid ja nii ta läks.

Mis summade eest sa lapsele asju ostad, kui kasutatud asjade müügist selliseid summasid saad?!
Kuna teema on koolilapse rubriigis, siis vist pole mõtet rääkida turvahällidest ja kärudest, sest koolilaps neid enam ei kasuta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole tasuta ega kingiks saanud. Olen ostnud uuena.

Võrdlesin varasema Uuskasutuskeskusesse viimisega. Sellega võrreldes on mõistlik olnud müümisega tegeleda küll. Koolilapse asju (teismelistele) on niisamuti müügis. Ka kodukraami.

Jah, kindlasti võtab see aega, ja kui seda parasjagu pole või pole viitsimist, siis ka ei müü. Küll aga on mul ettevõtjana vabadus oma tööaega ise reguleerida ning kontor asub kodus. See annab vajaliku paindlikkuse sellise müügiga tegelemiseks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 19:04; 08.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüa tasub suuremaid asju, mille hind jääb ülespoole 20 eurost. Riietest vast ainult kombe, laste jalgratas, vanker (jalutuskäru), lastetoa mööbel, turvahäll. Need ka soovitavalt mõne nimeka tootja omad. Laste riietega ei tasu jändamine ära. Hinnaks saad panna 2-3 eurot. Siis mõõda ja pildista ning vasta “täpsustavatele” küsimustele ( a la palju on sisesääre pikkus). Laste riided ja ka täiskasvanute riided viin uuskasutusse (Tln Tatari tänaval).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus, et müüa tasub pigem alates 20 eurost. Olen müünud laste üleriideid ja tarvikuid (nt rattatool).

Aga pisike pudi-padi, ehk siis toariided (dressipüksid, kleidid, polod, särgid jms) ei ole küll ära tasunud. Üks tahtis kunagi ostas saada ühte lapse pusa, hind 3 eur tükk. Tuli mu koju järele, kahmas pusa, andis raha ja tegi minekut. Õhtul helistas, pusa olla kulunud ja plekiline. Imestasin, et kuidas ta ometi siis kättesaamisel kohe üldse ei veendunud, et kaup talle üldse sobib, poeski ju ikka näpid ja uurid. Ohkasin ja ütlesin, et no toogu tagasi siis. Tõigi, tagastasin selle õnnetu 3 eurikest. Uurisin siis õhtul kodus seda tugeva lambi valguses – no mitte üht plekki kuskil ei näinud ja kulumise koha pealt ka midagi hullu polnud. Eks muidugi ole inimeste silm erinev, aga siiski… Ebameeldiv kogemus ja seda mingi 3 euro pärast. Edaspidi viskasin riided minema või lõikusin majapidamislappideks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta. Buduaar. Yaga.
Samaaegselt tasub müüa mänguasju. Hetkel on kuum kaup Legod, Pet Shop, L.O.L mänguasjad.
Üldiselt kirjutataksegi, et otsisin Legosid, aga sul on veel müügis see ja see, soovin ka neid Legode lisaks osta.

Ei mõõda riideid, ei mõõda jalanõusid. Tuntud brändide lehel on mõõdutabel olemas.
Edukat kauplemist!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koolilaps Lapse asjade müük