Esileht Koolilaps lapse ekraaniaja kontroll

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: lapse ekraaniaja kontroll

Postitas:
Kägu

Kes kasutavad lapse nutitelefoni kasutamise piiramiseks mingeid äppe – milliseid te soovitate? seda Family Time’i justnagu reklaamiti kui tasuta rakendust, nii et ma proovisin. Aga vist nädala pärast ikkagi lõi lukku ja ütles, et järgmiseks tuleb võtta tasuline pakett. Ausalt öeldes ei olnud see üldse nii mugav kasutada ja minule sobilik, et ma tahaksin seda tasulist võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Screentime appi kasutan juba 5 aastat, maksab vist 3,90/kuu. Mina maksan poole aasta kaupa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on Iphoned ning Apple enda seadistustes on kõik vajalik olemas, tasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti Screen time, maksan aasta kaupa. see 30 eurot aastas ei tapa mind.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsel on minu vana iPhone, selles seadistasin, et kaua ja mida ta kasutada saab. Tasuta ja lihtne kasutada. Lisaks on hea jälgida lapse liikumist. Kunagi varem üritasin samal põhjusel Samsungile Google perekontot teha aga no ei õnnestunud see kontode ühendamine ja sinna ta jäi. Tasulisi rakendusi ei kasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Telia Safe kasutan

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus neile kes ScreenTime kasutavad – kas teil töötab see rakendus hästi?
Meil on vahel perioode, kus rakendus näitab mulle mitu päeva järjest, et laps pole ühtegi rakendust kasutanud, kuigi tean ja näen, et ta kasutab telefoni. Samuti on vahel nö blokeeringuperiood ja olen avastanud, et laps siiski saab kasutada blokitud rakendust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Screentime.
Varem töötas hästi, aga nüüd on probleeme meil ka. Mulle tundub, etHuawei telefon on põhjus, miks enam hästi ei toimi. Vahepeal ei näita, et laps oleks kasutanud, kui panen aega juurde või võtan mingi piirangu maha, läheb vahel väga kaua aega enne kui see “kohale jõuab”. Laps saab seda ka vabalt maha kustutada, kuigi kõik juhendi järgi installimisel tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Family Link-täiesti tasuta.
Teeb oma töö suurepäraselt.
Androidil siis kasutan.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Androidil siis kasutan.

Oeh, siis ma olen tõesti ikka ise loll 🙁
Kahju, et ei saa sind endale appi kutsuda.

Praegu on kiired ajad olnud ja ei ole jõudnud süveneda, nii et meil käibib endiselt “mina vaatan kella ja võtan õigel ajal lapselt telefoni käest ära”-äpp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan samuti screentime rakendust. Väga rahul, kõik töötab. Kui on olnud probleeme, olen neile kirjutanud. Väga kiiresti vastavad, juhendavad ning nõustavad täpselt, mida teha, üle vaadata, kuidas seadistada jne. Kõik probleemid on ära lahendatud. Klienditugi on professionaalne. Ma olen selle rakendusega küll rahul.
Kui teil midagi ei tööta, miks te klienditoele ei kirjuta või abi ei küsi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Screentime töötab kenasti, aga sa pead seal ikka ära ka seadistama, mis asjad on bloki all, mis piiratud ja mis vabad.

Ära saab laps seda kustutada jah, aga selle peale tuleb kohe teada mulle, nii et salaja ta seda teha ei saa. Alguses oli meil paar sellist “protestikustutamist”, aga nüüd on rahulikumaks tõmmanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Screentime töötab kenasti, aga sa pead seal ikka ära ka seadistama, mis asjad on bloki all, mis piiratud ja mis vabad.

Ära saab laps seda kustutada jah, aga selle peale tuleb kohe teada mulle, nii et salaja ta seda teha ei saa. Alguses oli meil paar sellist “protestikustutamist”, aga nüüd on rahulikumaks tõmmanud.

Mul tüdruk ähvardas ka ära kustutada, kuid tegin selgeks et kui ära kustutab läheb tablet lukku ja sulgub täielikult.

Sai aru,mõistab ning pole siiamaani kordagi ära kustutanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Androidil siis kasutan.

Oeh, siis ma olen tõesti ikka ise loll 🙁

Kahju, et ei saa sind endale appi kutsuda.

Praegu on kiired ajad olnud ja ei ole jõudnud süveneda, nii et meil käibib endiselt “mina vaatan kella ja võtan õigel ajal lapselt telefoni käest ära”-äpp.

Ehk on sellest abi:

https://youtu.be/JUwa9ajejPk

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline screen time konkreetselt? Ehk keegi viitsib lingi visata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil ka lapsed algul keeldusid sellest äpist. Panin iseteenindusest seepeale kogu nende interneti kinni ja peale seda pole meil selle äpi telefonis hoidmisega probleeme olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline screen time konkreetselt? Ehk keegi viitsib lingi visata.

https://screentimelabs.com/

Seda kasutan

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil ka Family Link, ei oska nagu muud tahta, kõik toimib. Seadistamiseks läks ka arvutit vaja ning lapsele google kontot, telefonist ei saanud. Minu jaoks oli esimesel kooliaastal oluline, et oma telefonist sain kaardilt jälgida, kui pärast kooli kuhugi ise läks, kas jõudis kohale. Ükskord läks vale bussi peale, sain ilusti seletada, mida teha.
Äpist saab valida aega, kui kaua saab telefonis olla, ajavahemikku kellaajaliselt jne. Laps on harjunud, et nii lihtsalt on, ma lugesin talle üht teadusuuringu kokkuvõtet nutimaailma halvast poolest, mõjust ajule jne. See pani teda mõtlema küll. Lisaks saab äppi kasutada mõjutusvahendina, enne telefon lahti ei lähe, kui on õpitud ja vajalikud asjad tehtud.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Koolilaps lapse ekraaniaja kontroll