Esileht Tööelu, raha ja seadused. lapse elamistoetuse tagasi saamine,kui naine pteab meest?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: lapse elamistoetuse tagasi saamine,kui naine pteab meest?

Postitas:

kas keegi teab kuidas eestis seadused,kui naine petab meest ja laps ei ole mehe?nt kui teen test ja laps ei ole minu oma?kas kuidagi on võimalik läbi seaduste see raha naise käest välja nõuda ja tagasi nõuda?summa on nt 500 eurot iga kuu.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selgub testiga et pole sinu laps ja sa oled igakuiselt toetanud last siis on ilmselt võimalik pöörduda kohtusse küll…alusetult saadud raha tagastamiseks. Aga minu küsimus sellistel juhtudel on alati see….kas seniajani kui sa ei kaheld et laps sinu oli sul hea meel oma lapsest? Kas lapse vastu oli armastus? Kas see armastus kadus kohe kui arvasid et pole sinu laps? Ma tahaks nii väga uskuda et laps jääb ikka kalliks…vaene laps. Tema jaoks ju metsik kriis kui issi kaob…

+14
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seadust selleks vaja on, tegemist on naturaalse pettusega.

Isadust saab vaidlustada kohtus.  Sa pead suutma ära põhjendada, miks kahtlused on tekkinud ja kahtlused peavad olema alla 1 aasta jooksul tekkinud.  Juba makstud elatismakseid siiski tõenäoliselt tagasi ei saa.

Kui kohtulikult on tuvastatud, et laps ei põlvne mehest, saab esitada hagi elatise tühistamiseks.

 

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 21:40; 17.10 21:48; 19.10 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selgub testiga et pole sinu laps ja sa oled igakuiselt toetanud last siis on ilmselt võimalik pöörduda kohtusse küll…alusetult saadud raha tagastamiseks. Aga minu küsimus sellistel juhtudel on alati see….kas seniajani kui sa ei kaheld et laps sinu oli sul hea meel oma lapsest? Kas lapse vastu oli armastus? Kas see armastus kadus kohe kui arvasid et pole sinu laps? Ma tahaks nii väga uskuda et laps jääb ikka kalliks…vaene laps. Tema jaoks ju metsik kriis kui issi kaob…

Armastada võib ka nii, et ei pea pettust teinud inimese kaudu raha keerutama.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 21:40; 17.10 21:48; 19.10 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi teab kuidas eestis seadused,kui naine petab meest ja laps ei ole mehe?nt kui teen test ja laps ei ole minu oma?kas kuidagi on võimalik läbi seaduste see raha naise käest välja nõuda ja tagasi nõuda?summa on nt 500 eurot iga kuu.

raha tagasi nõuda ei saa, aga edaspidi maksma ei pea. kuni mitte-isaduse tuvastamiseni on see sinu laps ja sinul kohustus teda ülal pidada.

samamoodi on ka vastupidine olukord – ülalpidamise kohustus tekib sellest päevast, kui isadus tuvastatakse, varasema eest elatist nõuda ei saa, kuigi laps on ju sünnist saati tegelikult isa oma

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab küll tagasinõude ka esitada alusetu rikastumise sätete abil. aga esimene samm jah isaduse tuvastamine

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi teab kuidas eestis seadused,kui naine petab meest ja laps ei ole mehe?nt kui teen test ja laps ei ole minu oma?kas kuidagi on võimalik läbi seaduste see raha naise käest välja nõuda ja tagasi nõuda?summa on nt 500 eurot iga kuu.

Aga kui on ja sul on luulud, laps on sinu ja ajendab ainult isiklik solvumine petmise eest? Sinu põhieesmärk on ju raha tagasisaada ja edaspidisest maksmisest hoiduda,  lapsest endast  on suht savi, peaasi et maksma ei peaks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub küll, et soovid naist karistada mitte ei hooli lapsest.

seni oled sa last enda omaks pidanud ja teda kasvatanud kui oma last (eksju) ja juriidiliselt on ta sinu laps. kas igasugune armastus lapse vastu kadus üleöö, kui said teada, et naine on sind petnud? milles laps süüdi on?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et siis ei ole juttu elatisest, vaid lihtsalt lapsele kulutatud rahast? Seda ei saa kuidagi tagasi nõuda, ja kindlasti pole petmine mingi argument.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub küll, et soovid naist karistada mitte ei hooli lapsest. seni oled sa last enda omaks pidanud ja teda kasvatanud kui oma last (eksju) ja juriidiliselt on ta sinu laps. kas igasugune armastus lapse vastu kadus üleöö, kui said teada, et naine on sind petnud? milles laps süüdi on?

Laps ei olegi süüdi. Ema peab oma tegude eest vastutama. Igasugune petmine, sealhulgas raha väljapetmine on taunitav.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 21:40; 17.10 21:48; 19.10 21:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. lapse elamistoetuse tagasi saamine,kui naine pteab meest?