Esileht Koolilaps Lapse elukoha registreerimise kuupäev Rahvastikuregistris

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lapse elukoha registreerimise kuupäev Rahvastikuregistris

Postitas:

Tean, et olen oma lastega aastaid registreeritud oma elukoha aadressile Rahvastikuregistris. Kuna noorema lapse kooliaeg hakkab lähenema ja siin näen, et koolimääramisel loeb ka elukoha registreerimise pikkus, siis otsustasin järele vaadata, kas ikka kõik on korras, mina ja lapsed ilusti õigel aadressil, nagu ma seda tean ja kontrollida ka noorema lapse sisseregistreerimise kuupäeva. Kõik andmed olid korras, elukoht õige, aga kuupäeva näen vaid enda puhul. Tegin päringu ka enda ja minu alaealiste laste kohta, kus näen vaid laste nimesid ja aadressi, kuid mitte ridagi sisseregistreerimise kuupäeva kohta. Kuidas ma saan selles veenduda, mis kuupäeval on laps kantud rahvastikuregistris sellele aadressile? ma kahjuks ei mäleta, kas tormasin sinna kohale kohe peale lapse sündi või siiski hiljem… Palun abi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps läheb automaatselt emaga samale aadressile, kui talle nimi panna. Nime paneku hetkel pole võimalik elukohta valida. Küll aga on võimalik järgmisel hetkel elukoht ära muuta, kui ema aadress ei sobi.

Kui sa pole pärast laste sündi neid ümber registreerinud, siis peavad nad seal olema nime panekust saadik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tartus on ka määrav ARNO süsteemis, et varasemalt elukoha sissekirjutuse saanud laps saab enne koha? või kust see info pärineb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Lapse elukoha registreerimise kuupäev Rahvastikuregistris

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.