Esileht Pereelu ja suhted Lapse hooldusõiguste äravõtmine emalt?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Lapse hooldusõiguste äravõtmine emalt?

Postitas:
Kägu

RE: Lpase hooldus õiguste ära võtmine emalt?

Nii et tegelikult on teemaalgataja hoopis ise kriminaal..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mnjah, ausalt öeldes pani kukalt kratsima eespool öeldu, et pooled Eesti mehed on kohtulikult karistatud…ma tõesti ei tea, mis seltskond siin koos käib, aga minu peres ega tutvusringkonnas ei ole selliseid mehi.
Aga teemaalgatajale kindlat meelt ja konsulteeri kindlasti juristiga, mina naisterahvana ei kahtle absoluutselt, et paljudel lastel on oma isade juures parem kasvada kui emadega.[/tsitaat]
Vaata, kallis inimene, kratsi pealegi kukalt. Tore, et sinu tutvusringkond on see teine poole eestit. Mina paraku tunnen mõlemat poolt. Teine eesti on kohtulikult karistatud (enamjaolt tingimisi) ja ega siis seda laialt hiljem ei reklaamita ka, et näe, sain tingimisi.

Siin väidetakse, et lausa 60% – http://ru-ru.facebook.com/note.php?note_id=297907666904380

Süjaväkke kutsutud noortest juba 10% on kohtulikult karistatud – ja elu alles ees: http://blog.ekspress.ee/Arhiiv/Vanad/1998/13/elu.html

Ja teemaalgataja – ka elatise mittemaksmise eest võib kohtulikult karistada saada. Inkassoteenus on Eestis muide ka täiesti legaalne, selle põhjendusega, et lapse ema elukaaslane inkassot peab, ei jõua sa kuskile.
Üldse tundub see \”kriminaal\” tubli mees olevat, tegeleb lapsega, peab naist ja last üleval. Kas karistus on selle eest, et ta lapsi peksis või? Kui mitte, siis öra ole kahepalgeline – küllap oled isegi kaklustesse sattunud. Sellise kuriteoliigi puhul saab tihti määravaks see, kes osapooltest enne avalduse esitatud saab või kes rohkem peksa sai. Et noris ise muhku (läks kallale), sai peksa ja siis kohe politseisse avaldust kirjutama.
Ja see jutt, et tahad naisega jalutada – no mida? Saa aru, naine ei taha sinuga pere mängida. Pigem tundub siin ikka lihtsalt armukadedus mängus olevat, tahad naisele haiget teha. Kahjuks kannatab sel puhul laps kõige rohkem. Ja kui see naise jutt tõele vastab (et pole mingi liba), siis oled tõesti ise ohtlik kriminaal, kohtulikult karistamata lihtsalt tänu sellele, et naine ei hakanud sulle vastu ega esitanud kaebust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olid niii jama mees siis, et naine teise pidi otsima? Nüüd ära hala. Ja üldse on sellised ülespuhvitud teemad kahtlased. Tehakse üks isik nii pahaks ja maha, et kohe imelik hakkab! Vaevalt, et naabrid, sotsiaaltöötajad, kasvatajad seda asja nii rahulikult pealt vaatavad, kui tegu oleks millegi halvaga. Ära mõtle üle ja lase naisel elada, tegelikult pole sul lapsest sooja ega külma, vaid vimm naise vastu, kes julges su maha jätta!

Please wait...
Postitas:
agneriin

[tsitaat]Olid niii jama mees siis, et naine teise pidi otsima? Nüüd ära hala. Ja üldse on sellised ülespuhvitud teemad kahtlased. Tehakse üks isik nii pahaks ja maha, et kohe imelik hakkab! Vaevalt, et naabrid, sotsiaaltöötajad, kasvatajad seda asja nii rahulikult pealt vaatavad, kui tegu oleks millegi halvaga. Ära mõtle üle ja lase naisel elada, tegelikult pole sul lapsest sooja ega külma, vaid vimm naise vastu, kes julges su maha jätta![/tsitaat]
No naine ju kirjutas siin väga konkreetselt, mis oli mahajätmise põhjuseks ja antud juhul ei saa teemaalgataja süüdistada kedagi teist peale iseenda. Asi polnud isegi mitte selles, et teemaalgataja oleks \”jama mees \” olnud, vaid veelgi hullemate põhjustega. Naise käitumine on antud juhul täiesti arusaadav ja mõistlik naine jätabki vägivaldse mehe maha, sest keegi ei pea kannatama vägivalla all ja ka lapsel on parem mittevägivaldses kodus kasvada.

Please wait...
Postitas:
Karoli123

Olen täitsa nõus!
Mitte keegi ei pea elama hirmu ja vägivalla all.
See jätab lapsele hingelise haava.
Lahus oleme olnud 1,5 a. Kogu selle aja on ta ajanud taga mingeid oma õiguseid.
Ei hakka siin selgitama mis jama suust ajab.
Kõik see on väsitav ja kurnav. Kohati on tunne, et see ei saagi läbi.
Laps käib koolis. 1 sep teatasime, et tuleks aktusele. Inimesele ei sobinud ja selle asemel ajas suguvõsas legendi nagu temale poleks keegi midagi teatanud ja tema last ei näe.
Sellest saigi hakkatud paberile dokumenteerima kõik kohtumised.
Mina lähtun enne siiski lapse huvidest ja kui laps ei soovi jääda ööseks isa juurde siis laps ka ei lähe ja kõik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandan, ei lugenud teemaalgataja naise postitust:) Karoli123, jõudu sulle. Paistab, et meil eksmehed sarnased!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Karoli123 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen täitsa nõus!
Mitte keegi ei pea elama hirmu ja vägivalla all.
See jätab lapsele hingelise haava.
Lahus oleme olnud 1,5 a. Kogu selle aja on ta ajanud taga mingeid oma õiguseid.
Ei hakka siin selgitama mis jama suust ajab.
Kõik see on väsitav ja kurnav. Kohati on tunne, et see ei saagi läbi.
Laps käib koolis. 1 sep teatasime, et tuleks aktusele. Inimesele ei sobinud ja selle asemel ajas suguvõsas legendi nagu temale poleks keegi midagi teatanud ja tema last ei näe.
Sellest saigi hakkatud paberile dokumenteerima kõik kohtumised.
Mina lähtun enne siiski lapse huvidest ja kui laps ei soovi jääda ööseks isa juurde siis laps ka ei lähe ja kõik![/tsitaat]

Huvi pärast küsin, miks sa selle arenematu tolgusega üldse kokku läksid? Teie kirjastiili vaadatse on sul rohkem nii haridust kui lugemust, see selle oskab ju vaevu kirjutada ja eneseväljendusvõime on ka algeline!

Please wait...
Postitas:
MerleImre

RE: Lapse hooldusõiguste äravõtmine emalt?

Miks pooled eesti naised nende tolgustega paari lähevad. Keegi ei peksa ju esimesel kohtumisel. See kohutav omanditunne ja selle peale surumine tuleb ajajooksul. Ning siis juba nn sõnakuulmatusele järgneb peks ja hirmutamine, sest muud moodi naist kinni hoida ei suudeta. Ja see põhjendab ka seda 1.5 aasta pärast kemplemist. Kuidas minu omand on kusagil minu järelvalveta. Naine kui asi, ei midagi muud. Siin pole isegi vaja ridadevahelt lugeda, et mõista, et laps on mõjutusvahend. Edu sellele naisterahvale, mul on ääretult hea meel, et sellest kohutavast elust on välja rabeletud ning enda kõrvale tubli elukaaslane leitud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen oma elule ka ja soovitan selle põhjal tõsiselt – ärge abielluge endast allapoole, naised. See vägivald ja manipulatsioon ongi ehk selle tulemuseks, et rumal mees üritab oma \”käepäraste\” vahenditega naise üle võimu saada, teades samal ajal, et naine on temast etem. Alaväärsuskompleks, mis muud. Vaimsed huvid, haritus, haridus ja elus toimetulemine peaksid ikka sarnased olema.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

Et teemaalgtajale asi arusaadavam oleks, siis järgnev on minu kui 10 a kohtutes käinud mehe seisukoht.

minu arvamus on, et teemaalgatajal mõlgub peas mõte naist lapse äravõtmisega karistada. Tänu naisele saime teada, et ta oli vägivaldne ka, seega on pilt selgem.

Ajan selliseid asju kohtus pidevalt, kuid keeldun kõigist kaasustest, kus üks või teine vanem üritab minu oskusteadmisi alatul eesmärgil ära kasutada. Kui lapse heaolu on ohus, siis ma tulen ja küsin ka tasu. kuid kui lapse huvides see kohtuasi ei oleks, siis jääb ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karoli123 , ma tean mida sa läbi elad ! Ka minul on selline exmees….esimesed 3a ta ta tegi mul igal võimalikul hetkel võimatuks, teda ei huvitanud lapse heaolu ega miski, tänaseks on 2a rahu olnud . Küll see mees ka väsib ükspäev! Sina ole tugev ja olen kindel, et kõik läheb ainult paremaks! Olen korduvalt mõelnud, et mis on see, mis aitab mind selleks, et kohtu kaudu saada ainu hooldusõigus, kui saaks vastuse, mis annaks 100% kindluse, siis ilmselt läheks kohtusse ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina loen siit välja seda, et sa ei käi oma lapsega piisavalt läbi. Kui sa temaga rohkem koos oleks, siis ei saa juhtuda sellist asja, et ta ütleb kellelegi teisele isa.
Isegi kui tegemist on väga väikese lapsega, suudab ta meeles pidada, kes on isa.

Pigem lõhnab see asi nii, et uus naise elukaaslane tegeleb su lapsega rohkem ja laps on hakkanud temasse kiinduma.

Kui hoolid lapsest, siis on sul täielik õigus oma last näha ja temaga tegeleda. Ja ma ei pea silmas seda, et saad kokku, lähed kohvikusse-joote teed ja sööte kohvi ning siis viid ta tagasi ema juurde. Sul on õigus oma laps endale saada, temaga terve päev koos veeta ja õhtul ta voodisse asetada ja unejuttu lugeda. Ma ei taha uskuda, et peale sellist käitumist, laps kedagi teist isaks pidama hakkab.

Saan aru, et sulle on see asi raske, oled kindlasti armukade veel ja muidugi ajab vihale, et laps hoolib juba naise uuest kaaslasest.
Ürita viha alla suruda ja keskenduda sellele, et suudad eks naisega head suhted luua. Kui teie omavahel hästi läbi saate, on ka laps õnnelik ega kannata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina loen siit välja seda, et sa ei käi oma lapsega piisavalt läbi. Kui sa temaga rohkem koos oleks, siis ei saa juhtuda sellist asja, et ta ütleb kellelegi teisele isa.
Isegi kui tegemist on väga väikese lapsega, suudab ta meeles pidada, kes on isa.

Pigem lõhnab see asi nii, et uus naise elukaaslane tegeleb su lapsega rohkem ja laps on hakkanud temasse kiinduma.

Kui hoolid lapsest, siis on sul täielik õigus oma last näha ja temaga tegeleda. Ja ma ei pea silmas seda, et saad kokku, lähed kohvikusse-joote teed ja sööte kohvi ning siis viid ta tagasi ema juurde. Sul on õigus oma laps endale saada, temaga terve päev koos veeta ja õhtul ta voodisse asetada ja unejuttu lugeda. Ma ei taha uskuda, et peale sellist käitumist, laps kedagi teist isaks pidama hakkab.

Saan aru, et sulle on see asi raske, oled kindlasti armukade veel ja muidugi ajab vihale, et laps hoolib juba naise uuest kaaslasest.
Ürita viha alla suruda ja keskenduda sellele, et suudad eks naisega head suhted luua. Kui teie omavahel hästi läbi saate, on ka laps õnnelik ega kannata.[/tsitaat]
Ja kui laps ei taha isa juurede ööseks minna, siis tal polgi mingit õigust? Ainult sel oma meest-last peksnud mehel on õigused või? Mis normaalsusest saab olla juttu, kui mees tahab oma eksnaiselt hooldusi ära võtta sellepärast, et talle ei meeldi uus elukaaslane.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Esileht Pereelu ja suhted Lapse hooldusõiguste äravõtmine emalt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.