Esileht Väikelaps lapse immuunsust tugevdavad tabletid jms….kasutate?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: lapse immuunsust tugevdavad tabletid jms….kasutate?

Postitas:

Jäi silma reklaam ternespiima kurgutablettidest, mida soovitati just lasteaia lastele. Reklaam oli küll ilus, aga kas neist ka kasu on?
Suhtun muidu väga kriitliselt igasugustesse lisavitamiinidesse ja ei võta neid ise ja lapsele ka ei ole kunagi andnud. Kuid kuna laps viimasel ajal lasteaiast muudkui korjab viiruseid jäin mõtlema, äkki aitavad tõesti. Milliseid olete kasutanud ja kas keegi tunneb, et on neist abi olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole sellistest muidu kuulnudki, aga naiivsena proovin nüüd mõnda aega Gefiluse närimistablette anda, ehk pikemas plaanis mõikab. Kopp ees haigustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps põdes poolteist kuud tagasi angiini, oli ka AB kuur. Kohe peale terveks saamist hakkasin andma talle Yomi karukesi ( punane päevakübar+taruvaik ).
Siiamaani on okey olnud. Vahepeal isegi sai mängitud lapsega kellel lõi mänguhoos palaviku üles enteroviiruse tõttu ja ka issi on olnud päris haige ikka ( väga tugev köha ja nohu+hääl ära ) ja minulgi oli kahel ööl palavik. Plika siiamaani terve püsinud õnneks.
Mina soovitaksin pigem neid Yomisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yomi päevakübar. See meie lapsel tugevndanud immuunsust, ei ole enam nohusid ega köhasid sügisest saati olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanem laps sööb karukesi ja noorem saab lihtslt mollers omega 3 kalamaksaõli. Mõlemad lapsed terved kui purikad ja haiged inimesed läheduses ei mõju neile kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua te neid Yomi karukesi annate järjest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka Yomi punase päevakübara karukesed käibel. Ausalt öeldes antud on nii, et kui meelde tuleb, siis annan. Ja seni kuni pakk tühjaks saab. Mul laps 4a ja päevanorm on 2 karukest, pakis 60. Kui oleks normaalselt andnud, siis oleks kuuga pidanud otsa saama, aga nüüd on ligi 2 kuud juba meil see pakk…

Punase päevakübara tablette andsin pärast ühte haigust. Lapsel oli imelik viirus, nagu kõhuviirus (kõht lahti, oksendas) ja kui see üle läks, siis tuli nohu ja hakkas köhima.

Lisaks saab laps kalamaksaõli. Olen andnud sügisel (novembris umbes) 1 pudeli kuni tühjaks saab (Mölleri oma) ja jaanuari lõpust-veebruaris teise pudeli. Hetkel see teine pudel hakkab lõppema. Seda olen andnud lihtsalt D-vitamiini pärast, pimedal ajal siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps lapse immuunsust tugevdavad tabletid jms….kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.