Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Lapse isa

Postitas:

Olen olnud lapse isaga koos 9 aastat, 3a abielu. Hommikul rääkis mees, et pole enam tundeid ja tahab lahutust. Ütles, et pakiksin asjad. Elasime majas, mis oli soetatud ennem abielu mehel.
Ma ei kujuta ette kust ma nüüd peaksin leidma üle öö korteri kuhu kolida 🙁 laps on lasteaia laps, ise töötan juhtival kohal. Samuti tahaks mehega rääkida, et mis juhtus aga ta väidab, et midagi.
Tahaks teada mis võib selle põhjustada, suhted olid minuarust korras aga samas eitea mis mees mõtles

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.11 23:22; 15.11 23:41; 15.11 23:56; 16.11 00:50; 16.11 02:38; 16.11 04:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen Sulle pai, see on valus pauk. Olen ise sarnase asja läbi elanud, see oli nii ootamatu ja ma mäletan terve öö ma ei saanud magada. Pluss tol ööl ma veel pidin ta kõrval magama, justkui mulle poleks vahetult enne seda öeldud, et tunded on kadunud.
See tõesti oli uskumatult kohutav ja ränk löök. Aga mina võtsin töölt puhkuse mõneks ajaks ja läksin vanemate koju ennats koguma ja vaatama, mis ma edasi teen.
Äkki sul on ka sarnane võimalus?

Igaljuhul, pea vastu! Varsti on kõik parem, usu mind! Natuke on raske, aga see on mööduv 🙂

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:28; 15.11 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen Sulle pai, see on valus pauk. Olen ise sarnase asja läbi elanud, see oli nii ootamatu ja ma mäletan terve öö ma ei saanud magada. Pluss tol ööl ma veel pidin ta kõrval magama, justkui mulle poleks vahetult enne seda öeldud, et tunded on kadunud.

See tõesti oli uskumatult kohutav ja ränk löök. Aga mina võtsin töölt puhkuse mõneks ajaks ja läksin vanemate koju ennats koguma ja vaatama, mis ma edasi teen.

Äkki sul on ka sarnane võimalus?

Igaljuhul, pea vastu! Varsti on kõik parem, usu mind! Natuke on raske, aga see on mööduv ????

Vanemad elavad Soomes, ehk isegi annaks korraldada. Nukker on ka kõik sellepärast, et see tuli nii ootamatult. Laps õnneks isa poolsete vanemate juures, oeh kuidas elus võib kõik üle öö muutuda. Järgi ei kavatsegi mehel jooksma hakkata aga väga raske saab olema 🙁

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.11 23:22; 15.11 23:41; 15.11 23:56; 16.11 00:50; 16.11 02:38; 16.11 04:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen Sulle pai, see on valus pauk. Olen ise sarnase asja läbi elanud, see oli nii ootamatu ja ma mäletan terve öö ma ei saanud magada. Pluss tol ööl ma veel pidin ta kõrval magama, justkui mulle poleks vahetult enne seda öeldud, et tunded on kadunud.

See tõesti oli uskumatult kohutav ja ränk löök. Aga mina võtsin töölt puhkuse mõneks ajaks ja läksin vanemate koju ennats koguma ja vaatama, mis ma edasi teen.

Äkki sul on ka sarnane võimalus?

Igaljuhul, pea vastu! Varsti on kõik parem, usu mind! Natuke on raske, aga see on mööduv ????

Vanemad elavad Soomes, ehk isegi annaks korraldada. Nukker on ka kõik sellepärast, et see tuli nii ootamatult. Laps õnneks isa poolsete vanemate juures, oeh kuidas elus võib kõik üle öö muutuda. Järgi ei kavatsegi mehel jooksma hakkata aga väga raske saab olema ????

Ma tean, see on tõesti raske :/ Järgi ära muidugi jookse, pole vaja ennast alandada. Sa oled tugev naine, sa tuled sellest ilusti välja! Mina tuli, tuled ka sina 🙂

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:28; 15.11 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:49; 16.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

Iga teema on liba? Külasta wismarit. Teemalgatajele edu, elus on kõik keerdkäigud teatud põhjustega

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

Iga teema on liba? Külasta wismarit. Teemalgatajele edu, elus on kõik keerdkäigud teatud põhjustega

Oeh, eks ma kahtlesin siia kirjutamisega, ükskõik mida kirjutada on liba☹️ aga suur tänu????????

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.11 23:22; 15.11 23:41; 15.11 23:56; 16.11 00:50; 16.11 02:38; 16.11 04:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

Iga teema on liba? Külasta wismarit. Teemalgatajele edu, elus on kõik keerdkäigud teatud põhjustega

Oeh, eks ma kahtlesin siia kirjutamisega, ükskõik mida kirjutada on liba☹️ aga suur tänu????????

Enamasti siinsed teemad ongi libad. Harju ära.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtival kohal ja selline õigekiri?

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 00:47; 16.11 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtival kohal ja selline õigekiri?

Ohjummel, perekool on mu töökoht? Kas sa pole tähelepannud, et netis kirjutataksegi teistmoodi kui näiteks dokumentides?

+3
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.11 23:22; 15.11 23:41; 15.11 23:56; 16.11 00:50; 16.11 02:38; 16.11 04:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtival kohal töötaval inimesel tekib küsimus, kuidas ta küll edasi hakkama peaks saama? Lausa vanemate juurde kolimist vaja kaaluda? Kuidas neid alluvaid küll juhitakse ja otsuseid tehakse, tekib küsimus.
Kui mees on käitunud nagu tõbras ja otsustanud oma lapse ja naise välja tõsta, siis pole küll mitte mingit mõtet hakata tema käest uurima, miks siis nüüd nii, ehk veel ka paluma ja manguma, et ehk ikka võiks kõik jääda nagu on. Milleks? Seda ta ehk veel ootabki, tunneb ennast oma võimutäiuses veel paremini siis.
Tuleb selg sirgu lüüa ja pisarad hetkel unustada, nutta jõuad hiljem omaette ka. Annad mehele teada, et kuni kuu aega elad senises kodus, et oma elu ümber korraldada. Võib juhtuda, et saad kiiremini hakkama, üürikortereid on üle Eesti paari tuhande ringis elanikke ootamas. Ära hakka praegu väga valima, võta esimene enam-vähem sobiv – kui juba omaette oled, on aega rahulikult parimat varianti otsida, ongi millega vaba aega sisustada, et ahastamiseks mahti poleks. Esita nimekiri asjadest, mida pead lisaks oma isklikele asjadele vajalikuks kaasa võtta, kindlasti küsi, kas elatist hakkab maksma kokkuleppel või tuleb see välja lasta mõista.
Ja siis lähedki. Kui sel moel lahkud, räägib ta sulle õige varsti ise, mis värk siis oli, lapse tõttu jääte te moel või teisel seotuks ikka. Kui halisema ja manguma hakkad, lõpeb kõik ikka väljakolimisega, aga iseendast on pärast raske lugu pidada – ja see on oluline!
Tegutse, ära kuluta aega mingile põhjuste uurimisele: kui nii ütles, ju siis on enda jaoks asja selgeks mõelnud ja olgugi siis nii. Vägisi armsaks ei saa.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk veel ka paluma ja manguma, et ehk ikka võiks kõik jääda nagu on. Milleks?

Mis kelbast sa ajad, teemaalgataja selgelt ütles, et ei hakka mehel järel jooksma ja sa annad soovituse, et ei tasu paluma ja manguma hakata. Loed ka või..

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk veel ka paluma ja manguma, et ehk ikka võiks kõik jääda nagu on. Milleks?

Mis kelbast sa ajad, teemaalgataja selgelt ütles, et ei hakka mehel järel jooksma ja sa annad soovituse, et ei tasu paluma ja manguma hakata. Loed ka või..

Just, aga võibolla ei lugenud läbi korralikult. Muidu ei kavatse ja paluma hakata ega ootama jääda, miks ma peaks lükkama lahku mineku aega edasi paludes ja anudes? Lahku minek tuleb üheltmaalt nii või naa ettevõta, parem varem kui hiljem.
Muide ma ei kirjutanud ka, et ma plaanin vanemate juurde kolida, vaid võtan 2 nädalaks aja maha ja sõidan lapsegs külla neile, kes teab võibolla leian, et tahan soome jääda üürin sinna korteri ja enamus ajast saan ka kodukontorit pidada 🙂 kaalun erinevaid võimalusi

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.11 23:22; 15.11 23:41; 15.11 23:56; 16.11 00:50; 16.11 02:38; 16.11 04:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märgid varem – kaugenemine, intiimsuse kadumine, torgib kahvliga toidus, iga väike asi ärritab?

Aga seisa vastu, ole kasvõi nn puuküürnik, kuniks oma pinna leiad.
Lukuvahetus on mehe poolt varasemate signaalide puudumisel ekstreemne meede ja see maksab talle.

Kui tahad kätte maksta, siis kui mees ära, vaheta lukud ja ta hakkab vaherahust rääkima. Seadus kaitseb sind “suulise lepingu ning abielu” puhul. Sul on suuline leping abikaasa ja ühise lapse emana siin elada. Tõsi, see on ekstreemsus ja terror, kaotad temaga kõik, aga võidad aega.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 03:42; 16.11 04:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märgid varem – kaugenemine, intiimsuse kadumine, torgib kahvliga toidus, iga väike asi ärritab?

Aga seisa vastu, ole kasvõi nn puuküürnik, kuniks oma pinna leiad.

Lukuvahetus on mehe poolt varasemate signaalide puudumisel ekstreemne meede ja see maksab talle.

Kui tahad kätte maksta, siis kui mees ära, vaheta lukud ja ta hakkab vaherahust rääkima. Seadus kaitseb sind “suulise lepingu ning abielu” puhul. Sul on suuline leping abikaasa ja ühise lapse emana siin elada. Tõsi, see on ekstreemsus ja terror, kaotad temaga kõik, aga võidad aega.

Eks peale lapse sündi mul läks tõesti rohkem tähelepanu lapsele kui mehele. Otseselt ma ei jätnud meest unarusse, koristasin kodu ja peale tööd oli tal alati soe söök laual, lähedust jagasin ka aga siis läks seda beebile ka ju.
Nüüd tund tagasi jõudis mees ka koju jumala täis küsis, kas ma hakkan astuma ka juba
Otsustasin lihtsalt mitte välja teha. Oeh üritan magama saada nüüd end, liiga palju mõteid

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.11 23:22; 15.11 23:41; 15.11 23:56; 16.11 00:50; 16.11 02:38; 16.11 04:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige! Purjus kaaslasega pikka juttu pole. Kui kõik osapooled on peast selged ja rahulikud, siis saab rääkida.
Head ööd!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 03:42; 16.11 04:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtival kohal töötaval inimesel tekib küsimus, kuidas ta küll edasi hakkama peaks saama?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 09:09; 16.11 16:46; 16.11 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

Iga teema on liba? Külasta wismarit. Teemalgatajele edu, elus on kõik keerdkäigud teatud põhjustega

Paljud teemad ilmselt on, ei viitsi kõiki lugeda.
Aga kui inimene väidab, et ta on juhtival kohal, siis ilmselt ta ei soovi öelda, et ta on nt. trammijuht (vabandust trammijuhid) ja samal ajal teeb elementaarseid õigekirjavigu, mis pole mitte kuidagi seotud sellega, et kogemata vajutati valele klahvile ning küsib perekoolist, mida teha, siis ta ilmselgelt valetab oma juhtiva koha kohta. Ning kui ühe asja kohta valetab, siis mis takistab teda ka muu kohta valetamast ehk siis ongi tegu väljamõeldud teemaga.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:49; 16.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omapärane. Seaduse silmis tuleb ikka vähemalt kuu kirjalikult ette teatada, kui plaan kaasüürilisest (olgu või oma lapse ema) vabaneda soovitakse. Üleöö ei või keegi kedagi kodust lahkuma sundida, kuigi ollakse kinnisvara omanik.

Küll aga ei tea ma, mis alusel või valemiga mees oma alaealise lapse sunnib pinnalt lahkuma? Meestel ei ole hooldusõigus, et tahan, hooldan, ei taha, ei hoolda, vaid ka meestele kehtib lapse täisealiseks saamiseni hoolduskohustus.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 11:55; 16.11 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

Iga teema on liba? Külasta wismarit. Teemalgatajele edu, elus on kõik keerdkäigud teatud põhjustega

Paljud teemad ilmselt on, ei viitsi kõiki lugeda.

Aga kui inimene väidab, et ta on juhtival kohal, siis ilmselt ta ei soovi öelda, et ta on nt. trammijuht (vabandust trammijuhid) ja samal ajal teeb elementaarseid õigekirjavigu, mis pole mitte kuidagi seotud sellega, et kogemata vajutati valele klahvile ning küsib perekoolist, mida teha, siis ta ilmselgelt valetab oma juhtiva koha kohta. Ning kui ühe asja kohta valetab, siis mis takistab teda ka muu kohta valetamast ehk siis ongi tegu väljamõeldud teemaga.

Ei ole küll juhtival kohal, kuid mitme teaduskraadiga ja ikka teen PKs kirjutades vigu. Peamiseks põhjuseks see, et kirjutan telefonis ja tihti muudab telefon ka ise märkamatult sõnu. Tihti poole kirjutamise pealt tuleb segab ka mõni laps ja nii need vead tulevad.
Üks tuttav teadlane kirjutab ka tihti vigadega, põhjendab seda sellega et üle 10 aasta on töö keeleks olnud ainult inglise keel ning ei oskagi enam eesti keeles kirjutada.
Samuti on meie seas palju ka neid, kelle emakeel ei olegi eesti keel ja iga vea pärast neid maha trampida ikka nõme…

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne ja ennem, puuduvad komad, kokku- ja lahkukirjutamine – telefon nüüd küll süüdi ei ole.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 00:47; 16.11 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 aastat koos ja 3 aastane laps?
Ja mees järsku päeva pealt käsib teil ära minna? Ei tahaks uskuda. Midagi jätad rääkimata. Või on tegu tõesti libaga.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 15:56; 16.11 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete abielus? On sul seal majas sissekirjutus olemas? Kui on, on see rahvastikuregistri järgi sinu ja lapse tegelik elukoht ja sul on tegelikult olla seal õigus. Minu arust seadus keelab 3a last oma kodust päevapealt välja tõsta nagu ka lapse ema. Isegi üürilepinguid ei lõpetata ilma mõistlikku etteteatamistähtaega kasutamata. Seda lihtsalt ei saa teha!

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 16:45; 16.11 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema pealkiri on teemast täiesti mööda.
Aga asjast rääkides… kuhu su enda kinnisvara sai?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui inimene väidab, et ta on juhtival kohal, siis ilmselt ta ei soovi öelda, et ta on nt. trammijuht (vabandust trammijuhid) ja samal ajal teeb elementaarseid õigekirjavigu, mis pole mitte kuidagi seotud sellega, et kogemata vajutati valele klahvile ning küsib perekoolist, mida teha, siis ta ilmselgelt valetab oma juhtiva koha kohta. Ning kui ühe asja kohta valetab, siis mis takistab teda ka muu kohta valetamast ehk siis ongi tegu väljamõeldud teemaga.

Mul tekkisid sinu juttu lugedes sellised mõtted:
– Ta vblla ei olegi juhtival kohal, aga kuna tal on paaniline hirm reeta oma tõeline elukutse, siis ta asendas selle esimese pähetuleva väljendiga. Et juhtival kohal. Mida ta tahtis öelda: ma saaksin oma palgaga ka hakkama.
– SIIS tuleb järgmine fakt, mida peaks nagu mainima, aga ei julge, jälle tuleb kuhugi vasakule kõrvalepõige. Et mees ei ole mees, vaid hoopis jalanõu.
– Et elukoht pole maja, vaid korter
– Et lapsi on kaks, mitte üks
– jne.

– Ehk siis kokkuvõte: inimese probleem algselt ei olegi olematu ega vale, AGA kuna ta ei julge seda avalikku foorumisse kirja panna ja teeb meelega 100 valeütlust (et isikut varjata) juurde, siis tegelikult tulemuseks ongi LIBA teema.
Sest sellist teemat algset kujul polnud olemas, liiga palju on ID varjamiseks muudetud.

Ja nad ei saa sellest jätkuvalt aru, et kui nad pole valmis oma tõelise loo kirjapanemisega riskima ja luuletavad palju juurde, siis nad ei saa ka oma ALGSLE probleemile mitte mingit lahendust üldse lootagi.

Ja nii need libad tekivad.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 09:09; 16.11 16:46; 16.11 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti tahaks mehega rääkida, et mis juhtus aga ta väidab, et midagi.
Tahaks teada mis võib selle põhjustada, suhted olid minuarust korras aga samas eitea mis mees mõtles

Arvata võib, et juhtus teine naine, kes pani mehe fakti ette kas sinust lahutada või temast ilma jääda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

Iga teema on liba? Külasta wismarit. Teemalgatajele edu, elus on kõik keerdkäigud teatud põhjustega

Paljud teemad ilmselt on, ei viitsi kõiki lugeda.

Aga kui inimene väidab, et ta on juhtival kohal, siis ilmselt ta ei soovi öelda, et ta on nt. trammijuht (vabandust trammijuhid) ja samal ajal teeb elementaarseid õigekirjavigu, mis pole mitte kuidagi seotud sellega, et kogemata vajutati valele klahvile ning küsib perekoolist, mida teha, siis ta ilmselgelt valetab oma juhtiva koha kohta. Ning kui ühe asja kohta valetab, siis mis takistab teda ka muu kohta valetamast ehk siis ongi tegu väljamõeldud teemaga.

Ei ole küll juhtival kohal, kuid mitme teaduskraadiga ja ikka teen PKs kirjutades vigu. Peamiseks põhjuseks see, et kirjutan telefonis ja tihti muudab telefon ka ise märkamatult sõnu. Tihti poole kirjutamise pealt tuleb segab ka mõni laps ja nii need vead tulevad.

Üks tuttav teadlane kirjutab ka tihti vigadega, põhjendab seda sellega et üle 10 aasta on töö keeleks olnud ainult inglise keel ning ei oskagi enam eesti keeles kirjutada.

Samuti on meie seas palju ka neid, kelle emakeel ei olegi eesti keel ja iga vea pärast neid maha trampida ikka nõme…

Minu eelmises töökohas oli kohe aru saada, kas tegevjuhilt tulnud meilid on tema enda või assistendi kirjutatud. Assistendi kirjad korrektses kirjakeeles, tegevjuhil iga koma ja punkti EES tühik, trükivead, grammatikavead, ebavajalikke tühikuid terve kiri täis… väga jube oli lugeda. Tegemist oli Eesti mõistes suurfirmaga

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtival kohal inimene teeb ka kirjavigu, aga ei kirjuta nii kohmakalt ja läbivalt valesti.

Ehk siis on nagu meelega üritatud mingit stiili järgida, aga jälle ei tulnud välja ja tulemus mõjub võltsilt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad last hiljem endale, ära koli ilma lapseta välja! Su võimalused vaidluse korral laps kohtu kaudu endale saada tema senisest kodust ära, on väga väikesed siis.

Rääkige mehega enne lapse teema selgeks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 17:34; 16.11 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete abielus? On sul seal majas sissekirjutus olemas? Kui on, on see rahvastikuregistri järgi sinu ja lapse tegelik elukoht ja sul on tegelikult olla seal õigus. Minu arust seadus keelab 3a last oma kodust päevapealt välja tõsta nagu ka lapse ema. Isegi üürilepinguid ei lõpetata ilma mõistlikku etteteatamistähtaega kasutamata. Seda lihtsalt ei saa teha!

Omanik saab selle sissekirjutuse 2 minutiga Eesti.ee keskonnas ära kustutada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 15:56; 16.11 17:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa