Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Lapse isa

Postitas:

Kust kõik võtavad, et laps välja tõstetakse?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 17:34; 16.11 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvata võib, et juhtus teine naine, kes pani mehe fakti ette kas sinust lahutada või temast ilma jääda.

Arvata võib, et kui sina oleks see teine naine, misiganes põhjustel, siis saa soovitaksid mehel eksnaine päevapealt vallandada?

Ma ei usu, et isegi sina nii rumal oleks.

Kust kõik võtavad, et laps välja tõstetakse?

Keegi ei võtagi midagi, selle kohta isegi libainff puudub.
Praegu pidi laps ära olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 09:09; 16.11 16:46; 16.11 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis rolli see “juhtiv koht” selles teemaalgatuses mängima pidi? Kui tahtsid sellega väljendada, et oled hästi teeniv ja edukas inimene, kes vabalt ise hakkama saab (mitte tüüpiline küünetehnik, kel endal miskit hinge taga ei ole), siis jumala eest – osta või üüri korter ning koli välja. Milleks sulle sellist meest üldse vaja on, kes sinuga niimoodi käitub?

Kuigi ma ei kujuta ette, et pärast 9 aastat kestnud harmoonilist kooselu üks poolt täiesti lambist ja ilma põhjuseta paluks teisel KOHE välja kolida ja see teine isegi ei AIMAKS, mis põhjusel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tüüpiline küünetehnik, kel endal miskit hinge taga ei ole

Tüüpiline küünetehnik on väikeettevõtja nagu pagar, remonditöökoda, käpikukuduja, lambakasvataja või mis iganes muu alal oma oskusi otse müüv inimene. Vähemalt ma ei ole kuulnud, et ükski küünetehnik tööandjale töötaks, seega keskmisest iseseisvamad ja ettevõtlikumad inimesed peavad nad igatahes olema. Pigem küünetehnikul on midagi hinge taga, kui et ei ole, võrreldes naisega, kes töötab poes või polikliiniku vastvõtulauas.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 11:55; 16.11 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ikkagi 30 päeva etteteatamisaeg?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 16:45; 16.11 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise heakskiidukoori saatel kirjeldatakse, kuidas naine oma elamispinnalt mehe välja viskab. Ja vastupidine kutsub esile pahameeletormi. Naised, äriplaan missugune – kolige mehe juurde tema pinnale, tehke kähku laps ja kohe omate õigust mehe kinnisvarale.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otseselt ma ei jätnud meest unarusse, koristasin kodu ja peale tööd oli tal alati soe söök laual, lähedust jagasin ka

kurat! nagu 19. sajandil elaks. kes sa olid talle? naine või teenija? võibolla mees tahab partnerit, mitte teenijat. kas olite hingeliselt lähedased, rääkisite aegajalt südamest südamesse? olite vaimselt samal taseme?
ma olen väga nõutu, kui loen, et hea naine hoiab kodu puhtana ja sooja sööki laual. see kõik on väga äge, aga saage ometi aru, et see ei ole paarisuhte olemus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otseselt ma ei jätnud meest unarusse, koristasin kodu ja peale tööd oli tal alati soe söök laual, lähedust jagasin ka

kurat! nagu 19. sajandil elaks. kes sa olid talle? naine või teenija? võibolla mees tahab partnerit, mitte teenijat. kas olite hingeliselt lähedased, rääkisite aegajalt südamest südamesse? olite vaimselt samal taseme?

ma olen väga nõutu, kui loen, et hea naine hoiab kodu puhtana ja sooja sööki laual. see kõik on väga äge, aga saage ometi aru, et see ei ole paarisuhte olemus.

5+ viimase kommentaari eest!
Mul oli just kuu aega tagasi jutuajamine ühe itallaasega, kes oli mõnda aega suhtes Eestist pärit venelannaga ning mees ütles, et peamine lahku mineku põhjus oli, et naine arvas, et mehe eest hoolitsemine ongi soe söök, puhtad riided ja puhas kodu aga mees tahtis reaalselt partnerit…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa