Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa keelab…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Lapse isa keelab…

Postitas:

…minul minna sõbranna sünnipäevale koos lapsega. Ütleb,et laps jääb koju koos temaga. Ja põhjus on selles,et mu sõbranna talle ei meeldi! Täiesti ebanormaalne minu arvates! Kuna sünnipäeval veel väiksed lapsi siis oleks minu omal tegevust seal küllaga. Elame veel koos,aga suhe on suht nugade peal,et ega kauaks seda kooselu ei jätku. On selline keelamine üldse võimalik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:00; 22.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…minul minna sõbranna sünnipäevale koos lapsega. Ütleb,et laps jääb koju koos temaga. Ja põhjus on selles,et mu sõbranna talle ei meeldi! Täiesti ebanormaalne minu arvates! Kuna sünnipäeval veel väiksed lapsi siis oleks minu omal tegevust seal küllaga. Elame veel koos,aga suhe on suht nugade peal,et ega kauaks seda kooselu ei jätku. On selline keelamine üldse võimalik? [/tsitaat]
Ei ole. Ära allu võimule ja kontrollile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte? Kas sinul poleks õigust keelata last vedada kuhugi, kus sinu meelest on kahtlased inimesed? Ma ei saa aru, miks sa last koju ei või jätta, saaksid rahulikult sünnipäeval olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne tõestus, et mehed on nagu lapsed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sünnipäev toimub õhtu ja seal tarvitakse alkoholi, saan mehest täiesti aru. Loomulikult ei ole see lapsele õige koht.
Kui sõbranna on aga karsklane ja sünnipäevale minek toimuks päevasel ajal, jääb selline ettepanek arusaamatuks.
Lapse heaolu eest vastutab isa samamoodi kui ema. Vaevalt sa oleks nõus, kui mees tahaks last võtta sõbra juurde sünnipäevale kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasta endale ausalt: Kas Sina keelaks lapse isal last kaasa võtta mehe sõbra sünnipäevale, kui sõber sulle ei meeldi?
Kui ei keelaks, siis räägi mehega sellest vaatenurgast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjus ilmselt sügavam ja see pigem kättemaks, niisuguse asja pärast lahku keegi minema ei hakka. Tundub, et tegu pigem lapse üle õiguste \”jagamisega\”.On mul õigus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutad, et suhe suht nugade peal. Last ei tohi iial kasutada kättemaksu vahendina, ärge manipuleerige üksteist läbi lapse. Teie laps ei pea pooli valima, tema jaoks on isa armas ja ema armas. Teie saamatus oma suhet korras hoida, ei ole lapse süü. Ütle seda ka oma mehele.

Kui sünnipäev toimub päeval, ilma alkoholita, siis on tôesti raske môista su mehe nôudmisi. Kui ôhtul, siis jäta parem laps isaga, saad ise kauem ja rahulikult külas olla. Miks sa ei vôiks minna ilma lapseta ja puhkust veidi saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnipäev toimub kell 13. Ja peetakse 2 pidu koos-sõbranna ja tema 5a.lapse. Oli plaan kuskil 3-4 tundi olla koos oma 6 aastase ja 9 kuulisega. Kuna vanemal ja nooremal lapsel on erinevad isad siis suuremat kaasa võtta ei keelata,aga vat väiksemal on keeld peal;(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:00; 22.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sünnipäev toimub kell 13. Ja peetakse 2 pidu koos-sõbranna ja tema 5a.lapse. Oli plaan kuskil 3-4 tundi olla koos oma 6 aastase ja 9 kuulisega. Kuna vanemal ja nooremal lapsel on erinevad isad siis suuremat kaasa võtta ei keelata,aga vat väiksemal on keeld peal;([/tsitaat]
Mismõttes keeld peal. Võtad lapse ja lähed. Paneb Su kinni koju või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga olgu siis väiksemaga kodus. Söödab, vahetab, lõbustab.
Ongi sinul peol vähem kantseldamist. Saab suurem laps ehk veidi pikemaltki oma väikeste sõpradega hullata. Väiksem läheb viimati selle aja peale virilaks ära. T¨ill!
Härra viimati puhtalt su ärritamise peal väljas ongi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sünnipäev toimub kell 13. Ja peetakse 2 pidu koos-sõbranna ja tema 5a.lapse. Oli plaan kuskil 3-4 tundi olla koos oma 6 aastase ja 9 kuulisega. Kuna vanemal ja nooremal lapsel on erinevad isad siis suuremat kaasa võtta ei keelata,aga vat väiksemal on keeld peal;([/tsitaat]
Ühest küljest on selline keeld antud tingimustes küll sisuliselt täiesti põhjendamatu ja mõistetamatu, järelikult mehepoolne terror ja kiusuajamine.
Teisest küljest, kui see oleks hoopis rahumeeles tehtud pakkumine, et isa on väiksemaga kodus ja ema suuremaga oma sõbrannal ja tema lapsel külas, siis oleks see ju tore – 9kuune võib sellises seltskonnas tõesti raskesti kohandatav olla ja ilma imikuta oleks seal hoopis lahedam. Saaks suurem laps ka natuke ema tähelepanu, imiku kõrvalt kipub seda ju nappima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 kuuse lapsega ei läheks ma mitte kuhugi rahvarohkesse kohta, piisknakkuste aeg.
Minu meelest teeb mees õieti. Lapse jaoks oleks see ka piin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemal vanemal on lapse üle võrdsed õigused otsustada. Ja kui mõlemad ei ole nõus, et laps sul kaasas on, siis ei saagi last kaasa võtta.
Laps on siis seal, kus olekuga mõlemad nõus on. See tähendab, et seal, kus ta on, kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et siis varsti 2 lapsega üksikema jälle? lapsed on sul siis kahe erineva mehega nagunii…
naised – mis teil arus on, et sedasi kokku-lahku joosete? laps on alles 9-kuune, kui juba peresuhe läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa saab lapsele õiguse alimente maksta. Muid õigusi vist polegi? Ausalt öeldes, mõni naine on ikka täiega opakas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa keelab…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.