Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa mustab mind siiani

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Lapse isa mustab mind siiani

Postitas:
  1. Oleme lapse isaga lahus olnud 6 aastat. Kõik see aeg kannatasin vaimset vägivalda. Üks päev võtsin julguse kokku ja jätsin fa maha. Küll ta halas ja soovis veel ühte võimalust. Ütlesin kindla EI. Läksin esialgu elama isa juurde, et jalad alla saada. Leidsin uue mehe, kes armastab minu last kui enda last. Abiellusime ja olen väga õnnelik. Lapse isal on selle aja jooksul juba neljas naine kellega koos elab. Igale naisele mustab mind, et kui laisk ja õudne ma olin. Ja see teeb nii haiget. Laps räägib mulle seda kodus et kuidas issi minust räägib. Pool ja enamgi sellest on täiesti vale. Räägib nii nagu endale mugavam on. Ja seee teeb nii haiget. Sest tean kuidas ma kannatasin kõik need aastad. Sain sellest suhtest ärevushäired ja paanikahood. Ja tean, et usutakse ju neid kuulujutte mida räägitakse. Usutakse vaid ühte poolt. Teist poolt kuulmata. Tean et ei tohiks ennast sellest kõigutada lasta. Aga valus on ja vanad haavad on lahti. Olin noor ja rumal . Ma ei taha last enam sinna lastagi. Lapse isa kannab mulle suure hädaga 200 eurot kuud ja ühe nv kuus on laps isa juures. Räägib et kõik asjad mis laps saanud on tema raha eest ja mina ei panusta midagi. No kuidas saab nii rääkida.  Kui last ei kasvata siis tulebki kanda see 200 eurot.  Mina panustan ju ka.  Laps elab ju minuga. Lihtsalt nii valus on….. 
+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head aasta lõppu!

 

Igaüks tunneks sama sellises olukorras. Kõige suuremat valu põhjustab mees nende juttudega oma lapsele. Laps näeb tõde. Näeb, et isa on valetaja. Kurb, aga eks õpib elu oma isa näitel. See mees ei muutu, seda ära oota. Ma ei selgitaks kellelegi midagi, kui keegi peaks küsima, siis viskaks, et mina muudkui magan jalad seinal ja eksmees plekib kõik kinni või kuidas see Nublu täpselt lauliski.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tean, et usutakse ju neid kuulujutte mida räägitakse. Usutakse vaid ühte poolt.

Vale. Kui on mõistusega inimene, siis ei usuta kuulujutte. Sa ju ise ka ei usu mingeid mõttetuid kuulujutte.

Kui last ei kasvata siis tulebki kanda see 200 eurot.  Mina panustan ju ka.

Tõsi, ka emal peab raha olema. Isa antud 200 eur on suur raha, ole tänulik. Kui laps käib isa juures, siis see on osa kasvatustööst.

+4
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ise samasugune. Pole sinu asi arvestada, kas endisel mehel on neljas või neljakümne neljas uus naine. Elatist saad ju päris priskelt.

Halad ja hädaldad üleliia, kui sa suhtes ka selline saamatu olid, siis polegi imestada, et mees sinuga nii käitus.

+9
-35
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ise samasugune. Pole sinu asi arvestada, kas endisel mehel on neljas või neljakümne neljas uus naine. Elatist saad ju päris priskelt.

Halad ja hädaldad üleliia, kui sa suhtes ka selline saamatu olid, siis polegi imestada, et mees sinuga nii käitus.

Mine ravile.

+18
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu lapse isa oli samasugune. Samas kui abiellusin ja oma eluga edasi läksin, ei huvitanud mind enam, mida halba ta minust teistele rääkis. See näitab, et mees pole oma eluga edasi läinud ja vaevleb endiselt minevikukibestumises. Lapse ees tegelikult ei tohiks teist vanemat halvustada. Aga ega sellised ei muutu.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind pani imestama TA 1 lause- Pool ja enamgi sellest on täiesti vale.

Äkki pole siiski kumbki pool päris puhas?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, ka emal peab raha olema. Isa antud 200 eur on suur raha, ole tänulik. Kui laps käib isa juures, siis see on osa kasvatustööst.

Ma muust ei räägi, aga 200 euri tänapäeval pole mingi raha. Ei tule seitsetki päeva peale. Alla kahekümne päevas ju kasvavat last ei kata ega toida

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, ka emal peab raha olema. Isa antud 200 eur on suur raha, ole tänulik.

Lollakas oled või? Tänulik peab ka veel olema? Vastik mees oled, täiesti mõistan, miks sind keegi ei taha.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elatist saad ju päris priskelt.

Hahhhahhhhaaa… Tule taevas appi! Milline tont sellist asja kirjutab?

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul omal küll lapsi pole, aga kui mõtlen selle peale, et maksan oma väikelinna kahetoalise korteri eest juba 550€ kuus, siis see jutt, et “200€ on priske raha” lööb mu lausa pahviks. ???? Hämmastav, et sellised inimesed peavad end veel heldeks, kui omaenda lapse kasvatamiseks mingi pisku nutsu viskavad.

+19
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head vana aasta lõppu!

Eks pole üle saanud. Ja sina ka. Lase sina temast lahti ja lõpeta sellest hoolimine, mida ta arvab, ütleb ja teeb.  Lapsele ütle lihtsalt, et isa ei oska muudmoodi oma pettumust välja näidata ja kõike mida öeldakse, ei pea tõe pähe võtma. Ajapikku õpib laps ise olukorda hindama. Minu teismeline nt naerab selle üle, mida isa väidab. Me ei lase ennast sellest segada, isa väljaütlemistel meie koosveedetud aega mürgitada, me ei kuluta selle vaagimisele oma aega, mida saame veeta millegi meeldivamaga tegelemiseks. Su eks on su minevik, jäänud kaugele selja taha. Raputa need viimased riismed ka enda küljest lahti. Sa saad olla õnnelik, kui sa tahad nii. Sa saad valida.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma muust ei räägi, aga 200 euri tänapäeval pole mingi raha. Ei tule seitsetki päeva peale. Alla kahekümne päevas ju kasvavat last ei kata ega toida

Probleeme matemaatikaga? seadusega? või asjadest aru saamisega? Kes sind üleval peab pidama? Pane oma kohustus juurde koos lapsetoetusega, tuleb üle 20 eur päev ja jääb veel ülegi.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lollakas oled või? Tänulik peab ka veel olema? Vastik mees oled, täiesti mõistan, miks sind keegi ei taha.

troll otsib jälle toitu, ei saa.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul omal küll lapsi pole, aga kui mõtlen selle peale, et maksan oma väikelinna kahetoalise korteri eest juba 550€ kuus, siis see jutt, et “200€ on priske raha” lööb mu lausa pahviks. ???? Hämmastav, et sellised inimesed peavad end veel heldeks, kui omaenda lapse kasvatamiseks mingi pisku nutsu viskavad.

Ära hala, koli siis odavamale pinnale, kööktoas saab ka elada. Endine mees ei pea sinu korterit kinni maksma. Uskumatu ahnus ikka!

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära hala, koli siis odavamale pinnale, kööktoas saab ka elada. Endine mees ei pea sinu korterit kinni maksma. Uskumatu ahnus ikka!

Ega kõik naised pole ülalpeetavad nagu sina.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleeme matemaatikaga? seadusega? või asjadest aru saamisega? Kes sind üleval peab pidama? Pane oma kohustus juurde koos lapsetoetusega, tuleb üle 20 eur päev ja jääb veel ülegi.

Lapsetoetus on 200 või?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsetoetus on 200 või?

Vaata siit: https://sotsiaalkindlustusamet.ee/et/lapsed-ja-pere/perehuvitiste-liigid

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul omal küll lapsi pole, aga kui mõtlen selle peale, et maksan oma väikelinna kahetoalise korteri eest juba 550€ kuus, siis see jutt, et “200€ on priske raha” lööb mu lausa pahviks. ???? Hämmastav, et sellised inimesed peavad end veel heldeks, kui omaenda lapse kasvatamiseks mingi pisku nutsu viskavad.

Ära hala, koli siis odavamale pinnale, kööktoas saab ka elada. Endine mees ei pea sinu korterit kinni maksma. Uskumatu ahnus ikka!

Ma alustasin juba oma kommentaari sellega, et mul ei ole lapsi, loe ka enne kriiskamist. Jutu iva oli selles, et elu on kallis. See 200€ on nagu piisk merre, mitte mingi priske või suur raha, et omale vastu rinda selle eest taguda. Kõva vend oled ikka küll, et oma lapsele nii palju annad, endine naine peaks sul lausa jalgu suudlema selle eest.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma alustasin juba oma kommentaari sellega, et mul ei ole lapsi, loe ka enne kriiskamist. Jutu iva oli selles, et elu on kallis. See 200€ on nagu piisk merre, mitte mingi priske või suur raha, et omale vastu rinda selle eest taguda. Kõva vend oled ikka küll, et oma lapsele nii palju annad, endine naine peaks sul lausa jalgu suudlema selle eest.

Lapsi ei oled, kuid põrgatad, mis sa põrgatad. Kus see elu nüüd ühtäkki nii kalliks läks. Küsimus on suhtumises.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaimselt vägivaldsed inimesed ei muutu.

Nad jäävadki selliseks.

Peab endale paksema naha kasvatama.

Või võimalikult kaugemale hoidma.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, ka emal peab raha olema. Isa antud 200 eur on suur raha, ole tänulik. Kui laps käib isa juures, siis see on osa kasvatustööst.

Oled ka mõne mehe elukaaslane nr 3, 4 või 5 ja kirute koos mehega tema hirmsaid eksnaisi taga, kelle laste peale aega ja raha kulutada tuleb?

200 eurit ja üks nädalavahetus kuus ei ole isa poolt just väga suur kasvatustöös osalemine.  Jah, parem ikka kui mitte midagi,  aga et käskida selle eest tänulik olla… minu meelest peaks tänulik olema pigem mees,  et naine nii tagasihoidliku panustamisega nõus on.

 

 

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ka mõne mehe elukaaslane nr 3, 4 või 5 ja kirute koos mehega tema hirmsaid eksnaisi taga, kelle laste peale aega ja raha kulutada tuleb?

Tuleb õpetada ja juhendada, räägime ikkagi lapse arengust!

200 eurit ja üks nädalavahetus kuus ei ole isa poolt just väga suur kasvatustöös osalemine.  Jah, parem ikka kui mitte midagi,  aga et käskida selle eest tänulik olla… minu meelest peaks tänulik olema pigem mees,  et naine nii tagasihoidliku panustamisega nõus on.

Vot just seda tänulikkust hakkame uuel aastal nõudma ja harjutama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav et seda tüüpi mehed ei ole valmis ka lapsi enda juurde vôtma, kui emaga midagi juhtub. Tõsiselt, mul on viimastel aastatel olnud mitmeid juhiseid, kus nn isad on nõus ennem lapse(d) hooldusperre andma (sealjuures valmis täissummas elatist maksma, mida emale üldiselt ei nakstud), peaasi et lastega ise ei pea tegelema. Enamasti on asi saanud küll peresiseselt lahendatud, kuid üks laps läks ka täiesti võõraste juurde, kuna isa ei olnud teda peale ema surma nõus enda juurde võtma, kuigi kohtus nõudis jagatud hooldusõigust.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav et seda tüüpi mehed ei ole valmis ka lapsi enda juurde vôtma, kui emaga midagi juhtub. Tõsiselt, mul on viimastel aastatel olnud mitmeid juhiseid, kus nn isad on nõus ennem lapse(d) hooldusperre andma (sealjuures valmis täissummas elatist maksma, mida emale üldiselt ei nakstud), peaasi et lastega ise ei pea tegelema.

Huvitav, et seda tüüpi naised ei mõtle üldse, mis saab lapsest siis kui neid enam ei ole. Kes isale siis lapse kasvatamise kinni maksab, haige lapsega kodus olemised, harrastused, jalanõud, kinopiletid. Ema poolsed sugulased?

kuid üks laps läks ka täiesti võõraste juurde, kuna isa ei olnud teda peale ema surma nõus enda juurde võtma, kuigi kohtus nõudis jagatud hooldusõigust.

Jagatud hooldusõigus on ju midagi muud kui ainuhooldusõigus. Aga kohtupraktika armastab naistelt ära võtta sotsiaalsed ja majanduslikud võimalused. Ei huvita,  surutakse 300 eur paber tasku ja nägemist, vaata kuidas ise oma titega hakkama saad.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse isa oli samasugune.
Saan aru, miks need eksi valed sulle haiget teevad. Sulle teeb haiget näha, kuidas lapse vaimne tervis pidevalt kannatada saab, sest iga kord, kui isa juurest tuleb, kuuleb ja mõistab ta, et isa on siga. Siis tekib lapsel hinges segadus, et äkki on ema hoopis siga ja valetab. Minu laps elas selle kõik üle ja see sõi ta närvid ikka väga läbi.
Midagi teha ka ei saanud, meie lastekaitsjad leiavad, et isa külastamine on lapse ülim õnn ja rõõm. Sellises olikorras tahaks lihtsalt lastekaitsjatele lahtise käega vastu nägu virutada. Kui mitukümmend tuhat last ja nende psüühikat need lastekaitsjad on nii elu jooksul tapnud ja sandistanud?

Alles siis, kui laps gümnaasiumi lõpetas, lõpetas laps lõpuks isaga suhtlemise ära, sest alles siis sai aru, mis trauma isa talle terveks eluks oli põhjustanud. Enne seda oli ajupesu isa jm ametnike poolt ikka talumatu.

Praegu läheb lapsel hästi, kuid seda kibestunud ja kättemaksuhimulise isa jäetud jälge psüühikale ei kustuta miski. Kahjuks on Eestis alaealisel lapsel väga raske loobuda isaga suhtlemisest, kui isa intensiivselt peale käib, et tema ikka nii tahab suhelda. Siis on ema see nõid, kes last üles keerab ja isaga suhtlemast takistab. Aga ema lihtsalt näeb südamega, mis toimub. Ametnikke ei huvita see aga karvavõrdki.

Siin riigis on turvalisem üksikvanemana last kasvatada, kui eksiga last kasvatada..
Ei oska muud soovitada, kui et pidage vastu lapsega. Minu laps ja paljud teised on vastu pidanud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On inimesi, kes oskavad märgata ainult seda, mida räägitakse. Nii et kui sa ei räägi pidevalt kuidas lapse ellu panustad, jääbki osadele inimestele mulje, et kui sa ei räägi, järelikult ei panusta. Nemad ju räägivad kui panustavad ja mida on teinud. Ja nii hinnatakse teisi  ikka selle järgi, kuidas ise elatakse.
Nüüd aga selline küsimus, kuidas mustamisest on teada saadud. Keegi on rääkinud?  Kas see keegi räägib täpselt või veidi moonutab ? Üldine reegel on, et rääkima minnakse juttusid, mida ise usutakse ehk siis sinule selle jutu rääkija, mis sind mustab, mõtleb ise samamoodi ,aga otse öelda ei julge, kasutab ümbernurga võimalusi. Nii et oled sa kindel, et üldse sellised jutuajamised on olnud, kus sind on mustatud või on see vilepuhuja enda väljamõeldud lugu, kuna ei pea sinust üldse lugu , aga otseöelda ei julge.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellises olikorras tahaks lihtsalt lastekaitsjatele lahtise käega vastu nägu virutada.

Lööma teist inimest? Mis toimub? Täiesti kontrollimatu jutt ja käitumine. Õudne lihtsalt.

Siin riigis on turvalisem üksikvanemana last kasvatada, kui eksiga last kasvatada.

Ei, vaid me tõstame seksuaalkasvatuse uuele tasemele. Ei tegutse enam uisapäisa.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ise samasugune. Pole sinu asi arvestada, kas endisel mehel on neljas või neljakümne neljas uus naine. Elatist saad ju päris priskelt.

Halad ja hädaldad üleliia, kui sa suhtes ka selline saamatu olid, siis polegi imestada, et mees sinuga nii käitus.

Kas me saame kas või mõnda teemat arutada ilma sinuta, Revolver?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa mustab mind siiani