Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa ülbitseb

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Lapse isa ülbitseb

Postitas:

Lapse isa, kellega enam koos ei ela, on minuga nii pagana ülbelt rääkima hakanud. Kui helistab mulle, et suhelda lapsega, siis minust üldse välja ei tee. Kordagi ei küsi, mis teen ja kuidas läheb. Kui üritan vestlust arendada viisakalt, saan kuulda sõimu ja ülbitsemist stiilis kuidas tema elab oma elu. Miski polevat minu asi enam. Lapse isal on tekkinud ka uus naine, kes on temast vanem. Isiklikult see häirib mind veel kõige rohkem. See naine on suutnud end mehe perekonda sisse süüa ja saab isegi ämmaga hästi läbi. Kuidagi ei suuda leppida, et mees nii lihtsalt edasi liikunud on ja veel sellise naisega. Mul endal pole ühtegi austajat isegi, silmarõõmust või uuest suhtest rääkimata.

+3
-54
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 09:37; 11.09 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli nüüd küll üks imelik teema. Sind häirib, et lapse isa ei viitsi sinuga maast ja ilmast rääkida, lisaks sellele, et tema uus naine on temast vanem ja saab ämmaga hästi läbi?

+41
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kade oled lihtsalt. Liigu ka oma eluga edasi.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saa üle ja ära uuri mehe tegemiste kohta. Räägigi ainult lapse teemadel.
Mida vähem tead, seda kergem sul on.
Saad ka edasi liikuda omadega lõpuks.
Sa ei vaja selleks uut suhet, lihtsalt aega ja paranemist.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Mis mõttes ainult? Laps peaks olema palju olulisem kui mingi vanaldane uus naine.

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 09:37; 11.09 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.
Teiseks, eksmehe elu on sinu asi ainult niipalju, kui:
1. millal ta lapsele järgi tuleb
2. millal ta lapse tagasi toob
ja kui sellega on probleeme, siis ka:
3. millal ta elatise ära maksab.

Kõik, rohkem mitte midagi. Täpselt samuti ei ole sinu elu tema asi rohkem. Tema uus naine ei puutu sinusse. Sinu uus mees ei puutu temasse (ükskõik, kas seda on või ei ole). Lapsele ostaks ma omaette telefoni, et isa saaks talle helistada ilma mind segamata.

Mu eksmees ka vahepeal kippus oma elust heietama, issanda rist, istun telefoni otsas ja mõtlen, et millal oleks viisakas vahele segada ja kõne ära lõpetada. Ju ta tundis ennast üksikuna. Aga jumala eest, see pole minu asi. Suhelgu lapsega (lapsel oli siis juba oma telefon täitsa olemas). Otsigu uued sõbrad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Mis mõttes ainult? Laps peaks olema palju olulisem kui mingi vanaldane uus naine.

Mismoodi see “olulisem” siis välja peaks nägema? Sinu arvates ei ole mehel õigust uuele perekonnale? Ja uus naine pole sinu arvates mitte midagi väärt?
No arva siis pealegi nii edasi. Sina ja sinu laps, maailmanabad.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 10:37; 11.09 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes ainult? Laps peaks olema palju olulisem kui mingi vanaldane uus naine.

Sinu teemas ju ongi talle laps kõige olulisem. Isa tahab lapsega tegeleda, aga sina kurdad, et ta ei tegele sinuga. Kuidas see uus naine siia puutub? Tema ju ei roni isa ja lapse telefonikõnede vahele nagu sina.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui helistab mulle, et suhelda lapsega, siis minust üldse välja ei tee. Kordagi ei küsi, mis teen ja kuidas läheb.

Kas Eesti vabariigis aastal 2019 on reaalselt ka nii rumal naine olemas, kes sellise postituse suudab teha?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa, kellega enam koos ei ela, on minuga nii pagana ülbelt rääkima hakanud. Kui helistab mulle, et suhelda lapsega, siis minust üldse välja ei tee. Kordagi ei küsi, mis teen ja kuidas läheb. Kui üritan vestlust arendada viisakalt, saan kuulda sõimu ja ülbitsemist stiilis kuidas tema elab oma elu. Miski polevat minu asi enam. Lapse isal on tekkinud ka uus naine, kes on temast vanem. Isiklikult see häirib mind veel kõige rohkem. See naine on suutnud end mehe perekonda sisse süüa ja saab isegi ämmaga hästi läbi. Kuidagi ei suuda leppida, et mees nii lihtsalt edasi liikunud on ja veel sellise naisega. Mul endal pole ühtegi austajat isegi, silmarõõmust või uuest suhtest rääkimata.

OOt, mis mõttes lapse isa ei tee sinust välja. Kas sina oled selle mehe laps, et ta peaks sinust väljategema? Miks peaks sulle võõras inimene uurima, kuidas sul läheb. Minu arusaamine on, et kui minu lahutatud mees uurib minutegemiste kohta, siis oleks see minu isiklikku ellu sekkumine. Mehel on ikka õnneks mõistus peas, et ta ei urgitse sinu elus. Miks sa oled selles häiritud, kui ta on sind vabaks laskunud. Teie ülesanne on laps suureks kasvatada ja võimalikul hästi panustada lapse arengusse. Sinu endine mees ei pea kuidagi panustama sinu arengusse ja ellu. Mees on edasiliikunud ja see on väga hea, sest see tuleb kasuks lapsele. Ja see pole kindlasti ülbitsemine kui inimene, kes pole enam sinu kallim, ei küsi sinu isikliku elukohta. Ülbitsemine oleks, kui ta seda igakord teeks.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 12:49; 08.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Mis mõttes ainult? Laps peaks olema palju olulisem kui mingi vanaldane uus naine.

Ihihiii, kas see vanaldane naine on siis ka teil ühine või?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isal on tekkinud ka uus naine, kes on temast vanem. Isiklikult see häirib mind veel kõige rohkem.

Usu mind, kui see naine oleks temast noorem, häiriks see sind veel rohkem.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Veider Naeratus” jälle solvunud?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isal on tekkinud ka uus naine, kes on temast vanem. Isiklikult see häirib mind veel kõige rohkem.

Usu mind, kui see naine oleks temast noorem, häiriks see sind veel rohkem.

Üldse väga kummaline teemaalgatus. Päris huvitav oleks selle tegija vanust ja haridustaset teada saada. Pakun, et kirjutaja on pigem noor ja laps väike (kui telefonigi pole).
Ma arvan, et ta tegelikult ei tea, mis teda enim häirib. Valab puusalt sopaga üle naise, keda ei tunnegi ja sealjuures on naise süü, et ta on mehest vanem. No ja kui ongi, mis see sinusse puutub? On see naine vanuse tõttu kuidagi kehvem vms.? Kui neil on koos tore ja elavad normaalset perekonnaelu, siis keda see vanus häirima peaks?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 10:37; 11.09 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui helistab mulle, et suhelda lapsega, siis minust üldse välja ei tee. Kordagi ei küsi, mis teen ja kuidas läheb.

Miks peaks mees sinu tegemiste kohta uurima, kui te enam koos ei ela ja tal on uus naine… Oluline on see, et isa suhtleb lapsega ja et teie omavahel saate räägitud lapsega seotud teemadel.

Mehe uus naine võib sind häirida, see on täitsa normaalne. Aga tema vanus ja suhted sinu eksämmaga ei ole sinu asi. Kuidas selle kohta öeldaksegi – lase vabaks ja ela oma elu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tobe liba

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on juba oma eluga edasi liikunud ja ürita seda samuti teha.Arusaadav et see teeb hingele haiget aga võta ennast kokku ja lase sellel minna.Kui lased vanal minna siis avad tee uute seikluste jaoks.Jõudu sulle kallis teemaalgataja 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaataksin situatsiooni hoopis teise nurga alt. Miks sa üldse sellise nõmedalt käituva ja ülbitseva mehe heakskiitu tahad. Selle mehe käitumine näitab, et hoopis tema pole õnnelik, kui sedasi oma lapse emaga tänitab. Usu mind, tänitab ka selle uue naisega, sellised mehed ei muutu. Muidugi pead kahjuks selle mehega laste teemal auhtlema, aga vbl parem isegi e-maili teel. Võibolla ei ole sinust üle saanud ja nüüd esineb uue naise ees. Õnnelik ja eluga rahulolev inimene sedasi ei ülbitse, vastupidi, särab ja rõõmustab ning on teiste suhtes lugupidav. Sul võib isegi hea olla, et sellisest mehest lahku läksid.:)

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta abikaasa leiab, olin veendunud, et see võib ka minu olukorda parandada.
sest ma olin absoluutselt meeleheitel oma mehe saamiseks. Elu ilma temata oli
segadus mulle ja mu lastele. Tahtsin radikaalset muutust ja arvasin seda
lahendus võiks olla manuka tempel. Pärast resolutsiooni arutamist
preester Manukaga pani ta mind lootma, et taastab minu abielu. Mina
tundis enesekindlust, et ta tõepoolest toob mu mehe ja ta tegi seda! see on
fantastiline, mida preester Manuka on minu pere heaks teinud. tema abi on
hindamatu, veelkord tänan teid. Tema kontakt on [lovesolutiontemple1@gmail.com]

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 12:49; 08.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse isa ülbitseb