Esileht Pereelu ja suhted lapse isa

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: lapse isa

Postitas:

kuidas teie mees suhtub oma tulevasse v juba olemas olevasse isa rolli ? kas mehe käitumine ka muutunud kui olete rase olnud v olete hetkel rase ? kuna meie tibu väga oodatud siis mees nagu kardaks mind. ta ei julge kätt kõhu peal hoida kuna kardab et teeb tibule haiget. ja sama on vahekorras olemisega 😀 ´kardab et see vigastab meie last v lapsel on ebamugav. Olen talle ütrianud selgitada ja ka raamatust lugeda, et see ei mõjuta last jne 😀 aga ta nagu on ka natuke eemal olev. ta viimasel ajal väga palju sõpradega koos, saan sellest aru kuna ega pärast enam aega ei ole eriti. kuidas teda aidata von kellegil mingeid mõtteid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedana väga hoidis mind, rääkis titaga, katsus teda. Lõpupoole sobis ainult doggystyle, sest mehele oli psühholoogiliselt raske seksida, kui oma laps nö. silme ees.

Hiljem on ta ka olnud suurepärane isa, hoolimata sellest, et tal on palju tööd. Elame juba 2,5a lahus, kuid laps on 1 kord ööpäevas isaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pärast ? Ema kõhus olev laps on ju ka laps. Ka see laps vajab hoolitsust. Kes ei hooli rasedast naisest, ei hooli ka oma lapsest. Sest naise heaolust sõltub lapse heaolu. Nii raseduse ajal väga palju väljaskäimine sõpradega tähendab, et mees pole pereeluks valmis ja kuna hoiab sinust eemale, on üsna võimalik et uued tutvused tulevad väga kergelt. Eriti kui on veidi alkoholi tarvitatud. See eemalehoidmine võib olla seotud ka mõne teise naisega ja laps on ainult ettekääne.
Kui laps on oodatud, siis mees hoiab oma last juba alates ajast kui saab teada, et laps kasvab. Kõik mida tehakse emale, tehakse sel ajal ka lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jälle tibu?
Tekitab endale kenasti elu peale tööd, et ei peaks selle röökiva \”tibuga\” ja sassis juustega naisega asja ajama.
Mul neid nn. \”tibusid\” kokku kolm 🙂
Mees on kolmejalgne 🙂 Mõtle korra, kui kaugele suudavad kolm jalga Sind kodust viia 😉
Ma ei ole ole paha ega muud säärast, realist 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka mees alles nüüd viimastel kuudel hakanud hoidma ja hoolitsema. Voodieluga meil probleeme pole olnud, viimasel ajal olen ma ise aktiivsem pool, mees ilmselt ei taha pealetükkiv olla. Algus oli küll raske, siis kui kõhtu veel õieti polnud, olin tegelikult palju rohkem väsinud ja üritasin ennast hoida aga siis mees nagu ei saanud aru, et võiks mõista ja aidata.
Tegelikult tuleb siiski meestele aega anda, nad ei tunne ju ennast rasedana ja enamjaolt on neil vaja pikemalt kohaneda oma tuleva isarolliga. Ma panin tähele uudishimu kasvu mehe poolt, kui lõpetasin ise info jagamise – ei rääkinud midagi lapse teemadel, otsisin voodit jms omapead jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted lapse isa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.