Esileht Koolilaps Lapse klassijuhatajal on ninarõngas

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Lapse klassijuhatajal on ninarõngas

Postitas:

Vot kui õpetajal kes on klassi ees, on ninarõngas, see on küll jubedus kuubis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nii resoluutne ei oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tõesti jubedus kuubis. Ma ei suuda poes müüjalegi otsa vaadata, kellel on ninarõngas. Sinna poodi ma enam ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe mingit probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hüsteerilised inimesed, nagu teemaalgataja, kes nii tühisele asjale niisuure tähtsuse omistavad, on jubedus neljandas astmes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja suure tõenäosusega on tegemist elava, aktiivse ning omanäolise õpetajaga, kelle käe all õpivad lapsed kordades rohkem ja meelsamini kui mõne vana nõukogude ajast kostüümi kivistunud kitsarinnalise tädi all. Ei, kostüümi kannavad ka väga toredad õpetajad, selles pole küsimus. Lihtsalt – riietuses või rõngastatuses ei olegi küsimus. Küsimus on ju õpetaja õpetamisoskuses ning hinges, mille ta lastele pühendab või pühendamata jätab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole küll mingi probleem, ninarõngas saab olla ka tagasihoidlik ning ei välista ka kostüümi kandmist. Olgem tolerantsed 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas te suudate nii sallimatud ja lyhikese laubaga olla? Minua arust on hoopis oluline inimese sh. siis öpetaja pädevus kui tema välimus.
Minu lapsel on meessoost tätoveeritud ja röngastatud lasteaia kasvataja, tegemist väga sympaatse ja toreda inimesega, kes lastega väga hästi klapib. Kuidas ei suudeta olla globaalse maailmapildi ja avatud mötlemisega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa ära käi lapsega koos tunnis, kui see sind häirib, las ta käib üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

a mingi esmost õpetaja või muu samalaaadse oleku esindaja oleks vist üsna kummaline jah õpetajana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hästi lahe, kui on ninarõngas! minu 2.klassis käiva lapse klassijuhatajal on kummaski kõrvas seitse väikest rõngast ja lisaks huuleneet. tööl on ta ägedate veidi alternatiivsete riietega (näiteks must neetidega pihik,erkkollane miniseelik ja platvormkontsad). ta on superinimene ja superõpetaja. arvan,et mu laps on õnnega koos,et sellise klassijuhataja sai (minu hinnang ei ole seotud tema välimusega).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 18:31; 20.05 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul on tätoveeringud, ka väljapaistvates kohtades (nt kael), huuleneet, kõrvas needid, kannan tanksaapaid, musti riideid, kuulan vastavat muusikat, reede õhtuti joon õlut ja käin klubis.

Minu näol saab Tallinn paari aasta pärast prantsuse keele õpetaja juurde.

Loodan, et ma nii kitsarinnaliste inimestega ei pea kokku puutuma nagu teemaalgataja. Oluline on ju see, et ma olen omal alal pädev, vastutusvõimeline, suudan ainet edasi anda ja motiveerida lapsi õppima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule ei meeldiks see ka. mulle ei meeldi see seepärast, et laps hakkab ka tahtma. tuues näiteks et isegi õpetajal on ja miks tema siis ei võiks end augustada.
ja tõesti, kui juba õpetajal on, mis siis minul öelda, mis minu sõna maksab? ei, ma ei taha last elust vöörutada, aga eeskuju nakkab. kuidas ma võitlen nakkava eeskujuga, kui tema leiab et õpetaja on nii lahe. rõngad, tätokad, needid, ja kuidas mina ei luba tal neid teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:56; 20.05 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
ja tõesti, kui juba õpetajal on, mis siis minul öelda, mis minu sõna maksab? ei, ma ei taha last elust vöörutada, aga eeskuju nakkab. kuidas ma võitlen nakkava eeskujuga, kui tema leiab et õpetaja on nii lahe. rõngad, tätokad, needid, ja kuidas mina ei luba tal neid teha?
[/tsitaat]
ei saa ju nii saamatu lapsevanem olla. tõsiselt. õpetajal on ju ka kõigi eelduste kohaselt lakitud küüned ja kõrged kontsad, võib-olla isegi tahvelarvuti, kas neid hakkad ka lapsele lubama,sest võimsal eeskujul,õpetajal,ju on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 18:31; 20.05 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ei saa ju nii saamatu lapsevanem olla. tõsiselt. õpetajal on ju ka kõigi eelduste kohaselt lakitud küüned ja kõrged kontsad, võib-olla isegi tahvelarvuti, kas neid hakkad ka lapsele lubama,sest võimsal eeskujul,õpetajal,ju on. [/tsitaat]
. kui midagi tahta, siis kogugu ise raha. seda on lihtne seletada, et mina ei pea vajalikus seda osta. aga tätoveeringud, needid, augud, on eluks ajaks. laps aga suurelil silmil õnnelik, jaaa, eluks ajaks, lahe!!! õpetajal on ka eluks ajaks ja neil lahedatel elurõõõmsatel inimestel/õpetajatel, kellest siingi teemas juttu on olnud.
raha koos lapsel, tahab ta end nüüd augustama minna. tahab olla lahe, cool, sexi, ilus, omapärane. siis algab lõputu vaidlus, et see pole ju sinu keha, see on minu keha, milles on auk. ise teen, ise vastutan. õnneks päris pisikesed nüüd saavad end tötoveerida ja augustada lasta vaid vanematega koos minnes. aga vahepeal oli nii et laps lihtsalt tegi ära ja tuli neediga koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:56; 20.05 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

. kui midagi tahta, siis kogugu ise raha. seda on lihtne seletada, et mina ei pea vajalikus seda osta. aga tätoveeringud, needid, augud, on eluks ajaks. laps aga suurelil silmil õnnelik, jaaa, eluks ajaks, lahe!!! õpetajal on ka eluks ajaks ja neil lahedatel elurõõõmsatel inimestel/õpetajatel, kellest siingi teemas juttu on olnud.
raha koos lapsel, tahab ta end nüüd augustama minna. tahab olla lahe, cool, sexi, ilus, omapärane. siis algab lõputu vaidlus, et see pole ju sinu keha, see on minu keha, milles on auk. ise teen, ise vastutan. õnneks päris pisikesed nüüd saavad end tötoveerida ja augustada lasta vaid vanematega koos minnes. aga vahepeal oli nii et laps lihtsalt tegi ära ja tuli neediga koju. [/tsitaat]
jeerum jeerum. Ütled lapsele nii:
Seni, kui ta on laps ja alles õpib, seni ei tohi. Õpetaja on suur, ta on käinud ülikoolis, ta otsustab oma elu üle ise.
Õpetajad võivad ju ka suitsetada ja alkoholi pruukida ja autot juhtida ja suhteliselt suure tõenäosusega, õpetajad ka seksivad kellegagi, õpetajal võivad olla isegi rinnaimplantaadid ja kunstripsmed – kas see tähendab, et sa ei suuda mitte ühtegi nendest tegevustest lapsele keelata?
On asju, mida tehakse alles siis, kui ollakse suured. Ja kui su täisealine laps endale needi paneb või tätoka teeb, vaat siis ei olegi sul õigust midagi sel teemal kobiseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minule ei meeldiks see ka. mulle ei meeldi see seepärast, et laps hakkab ka tahtma. tuues näiteks et isegi õpetajal on ja miks tema siis ei võiks end augustada.
ja tõesti, kui juba õpetajal on, mis siis minul öelda, mis minu sõna maksab? ei, ma ei taha last elust vöörutada, aga eeskuju nakkab. [/tsitaat]

Minu ema ütles minu vennale, et tehku oma kehaga, mida tahab aga alaealisele tema tätoveerimise luba ei anna. 19-aastaselt lasi vend end tätoveerida ja rõngastada. Ühegi õpetaja käsi antud juhul küll mängus polnud :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin käivad need hoiakud nii äärmusest äärmusesse …

Mina siiski mingil määral eeldan, et kool ja õpetajad aitavad muuhulgas kujundada teadmisi, kuidas ühes või teises olukorras käituda, mida sobib kuhugi selga-jalga panna, mida mitte. Muidugi, kui kõik muu oleks absoluutselt tore ja hästi, siis ma ilmselt pigistaksin silma kinni ja mõtleksin, et igaühel oma veidrused, aga üldiselt ei ole kombinatsioon ninarõngast, neetidega pihikust, erkkollasest miniseelikust ja platvormkingadest siiski koolikeskkonda sobiv. Nii nagu ei sobi needitud teksatagiga minna pidulikule sümfooniakontserdile või ülikooli lõpuaktusele ülipaljastava kleidiga, kust rinnad vägisi üle ääre pungitavad ja alumine serv ei ulatu kuidagi tagumikku katma jne.

Ma pooldan muide täitsa nende koolide suhtumist, kus ka lastelt nõutakse korrektset riietust, mitte ei lubata tundides olla nabapluuside ja tagumikku paljastavate pükstega või dressides või muidu ei tea kuidas. Kool on ikkagi akadeemiline asutus ja lastel peaks olema võimalik õppida, kuhu miski sobib ja kuhu mitte.

Tagasihoidlik ninarõngas, kui õpetaja välimus on muidu korrektne, mind muidugi ülearu ei häiriks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minule ei meeldiks see ka. mulle ei meeldi see seepärast, et laps hakkab ka tahtma. tuues näiteks et isegi õpetajal on ja miks tema siis ei võiks end augustada.
ja tõesti, kui juba õpetajal on, mis siis minul öelda, mis minu sõna maksab? ei, ma ei taha last elust vöörutada, aga eeskuju nakkab. kuidas ma võitlen nakkava eeskujuga, kui tema leiab et õpetaja on nii lahe. rõngad, tätokad, needid, ja kuidas mina ei luba tal neid teha?
[/tsitaat]
Kuule, aga sinu loogika järgi peaksid lapsed tahtma ka väljaveninud kampsunit ja moestläinud seelikut, kui õpetajal selline riietus juhtub olema? Juhul, kui õpetaja on muidu lahe? Appi-appi, tegelt peaks hoopis ÕPETAJAD vormiriidesse panema, et lapsevanemad lapsed ikka sinna hirmsasse ja ohtlikku kooli võiksid lubada ;).
Vähem tähelepanu kestale, seltsimehed. Tähtis on ju sisu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Koolilaps Lapse klassijuhatajal on ninarõngas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.